My Toys - В света на играчките - 45!

  • 57 760
  • 750
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 122













Място за регистрация
Колко е доставката може да видите тук
Състоянието на поръчката може да следите от тук
!!!Доставката до България се извършва от DHL за територията на Германия, а на територията на България избирателно- ако имате късмет, може да ви го донесе куриер, ак не- ще трябва да потърсите в пощата!
Темата за DHL- проблеми и основни положения
!!!Обявените цени в сайта са с начислено ДДС за територията на Германия, след като ги добавите в кошницата Ви ще се отрази разликата с добавената стойност до ДДС на България, ако поръчката Ви ще пътува насам!!!
Преводач от немски на български
Често задавани въпроси!


За поръчката :

За да направите поръчка ,първо трябва да се регистрирате .
Избирате артикула и при поставяне в кошницата след секунди излиза малко прозорче ,което проверява дали стоката е налична , от него избирате Weitershoppen за да продължите с пазаруването или .. Zur Kasse  за да видите какво има в кошницата и поръчате .
След като приключите с избора на стоки,влезте в кошницата и натиснете Weiter zur Kasse  намиращ се отгоре вдясно над артикулите. Излизат ви данни от профила, както и самите артикули.Под адреса за доставка в дясно има каре : Gutschein / Rabatt / Gratisartikel , в него попълвате кода за намаление ,винаги с малки латински букви и потвърждавате първо с бутона до него – Einlosen , ако ви приеме кода ви връща на Weiter zur Kasse .
В ляво над артикулите имате поле  Zahlungsart, където попълвате данните на вашата кредитна/дебитна карта. След като се убедите, че всичко сте попълнили вярно слагате отметка на кутийката под сумите и натискате Bestellung abschiken.
До няколко часа ще получите автоматичен имейл за потвърждение на поръчката.
Ще ви изпратят мейл и когато поръчката ви се опакова и тръгва.
Kак да поръчате може да видите и тук

В Meine konto, в Auftragsübersicht може да следите състоянието на пратката. Там ще ви излезе и подробната фактура с поръчката,както и номера на пратката.Там излиза информацията за нейното движение.

Всички пратки с Дойче пост си имат бар-код номера. Разбирате кои са от тук:
В сайта на дойче пост: http://www.deutschepost.de/dpag?xmlFile=828
най-горе в дясно има сендунгстатус, натискате го и от падащото меню избирате фюр пакет.
Пускате там цифровия номер на пратката в изскочилия нов прозорец, дето пише:  DHL Sendungsverfolgung, давате сучен и ви излиза статуса на пратката + номера й в дойче пост (ДЧЛ).


Sendungsnummer ************
UPU Code / Matchcode CL*********DE

И после с тоя червения номер, дето е UPU Code, или бар-код номер, търсите в сайта на бг пощи дали пратката ви е в България: http://www.bgpost.bg/IPSWebTracking/IPSWeb_submit.htm


Телефонът на международния разпределителен център е 8922612 - там можете да направите справка за колетчетата, за да разберете дали са тръгнали към пощенския клон.


За артикулите

z.Zt. nicht lieferbar в момента артикула не се предлага
Leider Ausverkauft изчерпан артикул
Speditions-Artikel, nur in Deutschland lieferbar -не се доставя извън Германия
- отнася се за обемисти артикули ,пише го под цената .
***Всяка стока си има свой собствен артикулен номер, който можете да видите като кликнете на него в прозорчето с цената.
***При дрехи и обувки- всеки размер е с отделен артикулен номер.
***Ако правите голяма поръчка е най-лесно да добавяте стоките по артикулни номера. Линка към дадената стока завършва на този артикулен номер.
***Когато даден артикул е изчерпан, линка води на начална страница на сайта.
***Ако искате да поръчате повече бройки от един артикул, след като го добавите в кошницата избирате желаната бройка от падащо меню срещу конкретния артикул директно в кошницата.

Кода винаги се пише с малки  латински букви !

Връщане на артикули

До сега  има пуснати поръчки с кредитни карти и дебитни визи електрон на БПБ, ПИБ, ЦКБ, КТБ,ДСК , Райфайзен банк , ПроКредит.


С благодарности към  marianik открила този сайт и всички спомогнали за информацията в първия пост!      bouquet

                             Към първата тема   1   2   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


Приятно и успешно пазаруване на всички !

Последна редакция: чт, 16 фев 2012, 15:40 от mini_79

# 1
  • София
  • Мнения: 88
Само мен ли ме е страх да кача дъщеря (2,3 г.) ми на колело без педали. Та тя още триколката не може да кара.

# 2
  • София
  • Мнения: 195
Само мен ли ме е страх да кача дъщеря (2,3 г.) ми на колело без педали. Та тя още триколката не може да кара.

Всичко си е до дете Simple Smile - и моят синковец е от страхливите - на колело и всичко, което се движи - не се качва. Даже в лекарския кабинет отказва да сяда на въртящото се столче, на което преглеждат пациентите. Много държи да е седнал на фотьойла Mr. Green Въобще човекът се чувства сигурен, само, ако е здраво стъпил на земята  Joy
Не знам дали някога ще доживеем да се хвалим с падания от колело или ролери. Да го погледнем и от положителната страна - спестява ми доста разходи по подобни придобивки засега  Laughing

# 3
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Айде и аз пак тук, ще гледам да не досаждам вече Wink. Размерът ми се изясни, остава и марката да реша.

Не мога да се сетя кой точно модел скутер поръчвахме за моя приятелка, но ролерите мисля, че са тези, за които имам добри отзиви, без да съм ги виждала на живо обаче. Цената мисля беше около 30Е.

Русенки няма ли тези дни в темата, нещо самотно се чувствам с този снежен следобяд.

И да питам пак наколенки и налакътници май няма за толкова малки като за нас?

Последна редакция: чт, 16 фев 2012, 16:21 от Meggysan

# 4
  • Мнения: 3 869
Само мен ли ме е страх да кача дъщеря (2,3 г.) ми на колело без педали. Та тя още триколката не може да кара.
Учат се бързо, ще видиш Simple Smile Нашият хлапак на година и половина го качихме (то върви по-висок, та идеално му дойде най-ниското нивона 12"), първо подпираше колелото до дивана и седеше на седалката с крака на рампата  Laughing Известно време се търкялахме из апартамента пак в тази поза, но като погледа малко филмчета в нета как се кара, и с напътсвия от наша страна на година и 10 месеца вече смело го побутваше, не го държеше много уверено, за каране точно не можеше да се говори, но месец и нещо по-късно вече съвсем добре се отбутваше и оттам насетне все по-добър ставаеше, а това лято на 2г и 10 м. си беше направо страшно за мен - такива скорсти развиваше, че ми се изправяше косата  #Crazy

# 5
  • Мнения: X
Худора са хубави ролери, дъщеря ми изтърка 2 чифта. Но за колелата им съм предубедена, заради пластмасите. А това, че детето не може да кара триколка не значи, че не може да кара колела без педали! Моят син така и не се научи да кара триколка, а 2 колела без педали смени. Триколката е много по-сложна и трудна, докато другото е само да се буташ с крачета!

Последна редакция: чт, 16 фев 2012, 18:52 от Анонимен

# 6
  • Мнения: 52
хей,ще се подредя и аз на първа страничка.. Laughingблагодаря на всички за мненията заколелата,продължавам да се информирам,имаме малко време..

# 7
  • София
  • Мнения: 155
Триколката е много по-сложна и трудна, докато другото е само да се буташ с крачета!


абсолютно подкрепям, само ще добавя че като страничен наблюдател и колелата с педали и помощни гуми също са много по-трудни за дечица, които все още трудно балансират..

Нашето puky след 9 м. непрестанно каране е доста ожулено, седалката продупчена, на кормилото гумите похабени и не е подходящо за продажба.

За Худора - само положителни отзиви получих на ЛС  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 12 231
Имаме си една Маги-шантал  Laughing и тя може да сподели "марков" опит  Mr. Green
Aila , ролери имаме Худора, моделът рядко се появява и размерите бързо свършват. Бяло с лилаво-розово са и мойте и на дъщеричката, беше на 4.5 г като ги подкара.  Много много много съм доволна и от моите и от нейните ... случили сме и ние на добри модели  Grinning  От личен опит съм на мнение, че се кара по-приятно и удобно на +1 размер.
Скутерите ... нямам много опит, търсехме си нещо за "от време на време" и при пътуване, бяхме свикнали да разнасяме бебешката тротинетка. Пробвахме скутери на приятели ... най-различни модели и размери на гумите ... децата си избраха Худора 144, сребърно с червено, сгъваема, с ремък за рамо. И от тази покупка съм доволна,  ползваме я от миналата пролет.
    Благодаря, значи ще се ориентирам за ролери Худора и раничките, които коментирахме и така решавам въпроса за каките. За Елена дали ще ми препоръчате подходящи ролери и за нея, става въпрос за третият и рожден ден?

# 9
  • Мнения: 277
благодаря на мини, която винаги пуска нова тема навреме

по темата за колелата. нашето 16 цола го подкарахме на 3,5 години, колкото и да ми се струваше, че няма да стане така лесно. зависи и колко е високо детето. в началото опираше само с върховете на пръстите. като ние преди да го купим, ходихме да мерим по магазините и мога да твърдя, че пуки беше най-ниското 16 цолово колело. кара го от юни до ноември, седи в гаража сега, само е прашасало. ще пробвам да го кара докато не стане достатъчно голям за 20 цола. и при нас 10 цоловото беше излишно. поне го караха още две деца след него, дадохме го на приятелчета
спирачката на 12 цоловото за мен беше добра опция. и много важно - звънец. звъни се със и без повод

# 10
  • Мнения: 511
Пльоссссссссс! Simple Smile Брей, много пишете, едва успявам да Ви следя в последно време!
Мини,    bouquet.
За ролерите, сега чакам , в комплект с и . Диди Heart Eyes, Иве Heart Eyes Hug Честно казано двата основни критерия при избора бяха да са красиви и да имат зелено Embarassed, после разбира се погледнах и отзивите, които също бяха добри. Mr. Green Цените на всички ролери бяха намалени преди около месец с по 10-15 евро от цените в момента, Худората примерно беше 24 евро. Money

# 11
  • Мнения: 359
Айде и аз пак тук, ще гледам да не досаждам вече Wink. Размерът ми се изясни, остава и марката да реша.
Meggysan, за да се почудиш още малко, ще ти предложа и това на Кетлер
Не знам защо я изоставихте тази марка и никой не я спомена. А както се казва ценово е в "златната среда"  Wink

# 12
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Лъки, недей, моля те Wink. Аз миналата година мислех точно Кетлер да бъде, имам някакви сантименти към тази марка, не знам защо. Обаче мислех малките модели. Добре, че не взех, че не знам кога щяхме да го караме. Сега обаче тези новите модели са почти на цената на Пуки, макар че пък тях ги намаляват от време на време. Мисля, че това е основната причина да се откажа от тях.

Айде давайте още варианти, че да не мога да спя тази вечер Wink.


# 13
  • Мнения: X
Не знам защо я изоставихте тази марка и никой не я спомена.

Може би никой няма колело от тази марка. Аз поне не съм виждала наживо такова, не мога да коментирам. Изглежда много хубаво на картинката, но и доста голямо.



Последна редакция: пт, 17 фев 2012, 00:25 от Анонимен

# 14
  • Мнения: 359
Жасмин, ние имаме такова, затова го предлагам. И с оглед височината на синът ми - в момента 98 см., трябваше да купя на Пуки някое от тези, а цената им е двойна на Кетлера.

Общи условия

Активация на акаунт