Отговори
# 540
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
 Laughing Laughing Laughing

Скрит текст:

# 541
  • Мнения: 21 201
Когато имаше изгода от него.....всякаква и в различни аспекти, и беше добре, а сега вече пее друга песен. Crossing Arms

# 542
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504

# 543
  • Мнения: 123
Това премиера на филм ли е, не е ли, newsm78 но виждам доста познати лица и Хазар от ПО е там?!


https://www.facebook.com/photo.php?v=495450317228791&set=vb. … ype=2&theater

Наде, мисля, че е на новия игрален филм с Берен Саат.  А Хазар от ПО  играе  нейна сестра!  Peace

# 544
  • Мнения: 2 786
Добре де, как може така да се промени това момче, какъв е красавец на снимките  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, сега да ви кажа нещо ни ме е готин, и не е само прическата, физиономията му е друга.

# 545
  • Мнения: 7 162
Такааа...изгледах последния епизод на ПО с превод и разбрах какво е нещото,което ме дразни след като гледах слънцата ( между другото как съкращавате него ВОС ли  newsm78).Та проблемът ми с ПО не е ,че ми досадява както АШК ( с него бях до тук,нямам хич желания да гледам дори и серията от сряда),а по-скоро драмата. След АФК не ми се гледат неща с този характер,а в ПО се сблъскваме с доста такива. Не,че в слънцата няма ядове,ама са от друго естество,сладки ядове,както се казва. Дали ме разбрахте,че май се омотах в мислите си  Whistling
Довечера ще изгледам серията,та да видя дали ще ме грабне целуфана,ако има такъв изобщо,или ще викам "беж крачета да бягаме"  Mr. Green

# 546
  • Мнения: 21 201
Това премиера на филм ли е, не е ли, newsm78 но виждам доста познати лица и Хазар от ПО е там?!


https://www.facebook.com/photo.php?v=495450317228791&set=vb. … ype=2&theater

Наде, мисля, че е на новия игрален филм с Берен Саат.  А Хазар от По игаре нейна сестра!  Peace
Ахаааа, ясно, мерси за разяснението Дибо.
Навремето в унито беше пълно с фенки, прескачаха огради, не можеше и охраната да им се опре и то само за да се докопат до Чаги, а сегааааа, много малко снимки излизат, нищо не е както преди. Rolling Eyes


Последна редакция: пт, 25 окт 2013, 15:21 от Neidjal

# 547
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Ох, Ирка  Hugи ти почна с хапченцата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 548
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
И на мен ми е различен и не ми харесва сега,преди пуууу красота и половина  Heart Eyes

# 549
  • Мнения: 21 201
Добре де, как може така да се промени това момче, какъв е красавец на снимките  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, сега да ви кажа нещо ни ме е готин, и не е само прическата, физиономията му е друга.
Джей, ми заради ролята си се промени чак даже се видоизмени.
Вземете един Къванч например. Смаял ме е този актьор с превъплъщенията си-Мехмет в Перла, Халил в Двама Завинаги, Бехлюл в ЗП, Секиз в Езел, болния в Пеперудите, Кузей в КГ.....ми това е то да си добър актьор. Не винаги да си красив, но пък винаги да правиш всичко възможно да изглеждаш максимално най-близко до героя си, който пресъздаваш в даден момент.
Красотата е относително понятие. Според мен Чаатай си е все същия, но видимо и умишлено променен заради ролята му на Яман.
Ирка, виждам, че си мераклийка ти да ги лекуваш днес с апови, аз малко, ще почина тогава. Laughing

# 550
  • Мнения: 2 786
Добре де, как може така да се промени това момче, какъв е красавец на снимките  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, сега да ви кажа нещо ни ме е готин, и не е само прическата, физиономията му е друга.
Джей, ми заради ролята си се промени чак даже се видоизмени.
Вземете един Къванч например. Смаял ме е този актьор с превъплъщенията си-Мехмет в Перла, Халил в Двама Завинаги, Бехлюл в ЗП, Секиз в Езел, болния в Пеперудите, Кузей в КГ.....ми това е то да си добър актьор. Не винаги да си красив, но пък винаги да правиш всичко възможно да изглеждаш максимално най-близко до героя си, който пресъздаваш в даден момент.
Красотата е относително понятие. Според мен Чаатай си е все същия, но видимо и умишлено променен заради ролята му на Яман.
Ирка, виждам, че си мераклийка ти да ги лекуваш днес с апови, аз малко, ще почина тогава. Laughing
Наде, съгласна съм, че трябваше да промени визията си, но той има друго излъчване, дори очите му са различни, може би промяната до голяма степен идва и то свалените килограми.
А Киво е невероятен, да много е променен, но е все така красив, даже и н Пеперудите ми и готин, между другото има голям шанс този филм за чуждоезичен Оскар, даже май ще ходят другия месец в Холивуд,

# 551
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 382
Това много ми хареса Laughing от филм е и го гепих от една тема Embarassed


- Ти си непоносим! По-добре да бях се омъжила за дявола!


- Нима? ! Мислех, че браковете между роднини са забранени.
hahaha hahaha hahaha hahaha

# 552
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 393
Определено не е като преди Wink няма снимки, няма инфо, и интереса май не е като предишния. Сега като се покаже и го напитват лапетии само....
Ани аз те разбрах, имаш право- едно са ядовете, съвсем друго големите драми, но комшиите много обичат такива неща...
Аз казвам, че целуфана може и да се получи,все пак Ча е насреща, но като не може да играе Серка, трябва само да пеят и да се целуват всяка серия, ама то нали е турски филм и няма как  да го правят непрекъснато, та ще си останат с пеенето, само да не го докарат на песни, коси, зъби и шЕрени парцали като в индийски филм hahaha
Сега риозно- и на мен чак толкова драма не ми допада, изобщо цялата история ми е малко насилена и много украсена ама... Добрите са само добри, а лошите са много лоши, като в латино сериал....много ми е сапунисана тази работа на мен...

# 553
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Хелоооууу бе ЕнтЕлЕгенцията  Mr. Green  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Виждам,че пак сте палили моторетките,ама нИдейте бе няма смисъл с тоя скъп бензин,пари за глупости да давате  Hug Hug Hug

И аз дойдох в темата първо заради сериите,после ми хареса,че се споделяха тук подробности,които нямаше откъде да науча,след това ви "опознах" така да се каже и разбрах колко слънчеви и готини хора са всички пишещи тук и ми стана като втори дом,макар да се познавам лично само с Жани,всички ви чувствам много близки  Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes  Hug дано винаги си остане толкова приятелско-семейна и весела обстановката тук  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз ще гледам довечера ПО,защото казах,че щом участва Чачи ще му дам шанс,пък ако ще и магаре да вържат до него за партньорка  Mr. Green ,но в темата за неговия сериал не пиша,защото нещо не мига да се синхронизирам с ритъма там и аз не знам поради каква причина  Rolling Eyes ,но нейсе,тук си ми е най-гот,дори,когато не пиша много често,всичко изчитам от-до  Peace.Не мисля,че има друга толкова толерантна и готина тема,в която да можеш да си споделяш всичко,което ти е на дневен ред и винаги да се намери някой,който да отрази споделеното от теб  Hug Hug Hug Hug Hug

И така изказах се,ако съм се разпростяла повече от нужното,ше ме извинявате,но аз не претендирам да съм от хЕнтЕлЕгентните  Mr. Green  Hug


Много искам да чуете това уникално дете Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


и най вече момента от 2:30 до към края на песента Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Охх,настръхнах цялата,докато го слушах направо  smile3501 прекланям се пред такива таланти,това си е направо дар от Бога  smile3501


Малко ФЕмир за разкош  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




И пожелания за прекрасен,слънчев и усмихнат петък на всички     Nature Sunny   Nature Sun With Face   Nature Sunny   Nature Sun With Face   Nature Sunny

# 554
  • Мнения: 21 201
Джейн и аз разбрах за успеха на Пеперудите, браво, заслужава го Къванч.
Определено си права, прекалено свалените килограми на Чаатай видоизмениха дори и погледа му.
Като добавим и това, че в момента на сета е само работа и пак работа от негова страна и съвсем очите му говорят точно за това, и липсата на друго, което да поддържа адреналина му.
Хората са казали, че очите са книгата на душата....всеки да си прави изводите сам.
Ооо, Дани, Hug идваш с прекрасни ФЕмирчета.

Общи условия

Активация на акаунт