Сироп за повишаване на имунитета!

  • 7 987
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
Ние ходим при д-р Христов,а той работи с д-рл Велковски, за когото сме чували много добри неща. Всъщност д-р Христов не е казвал да пием антибиотик за всяка настинка, но педиатърката винаги ни предписва, защото явно много я притеснява междукамерния дефект. Ние си мислим, че проблем би имала бактериална инфекция по кръвен път, а не вирусна от настинка, но можеби ние не тълкуваме правилно детския кардиолог. А за сиропа знам, че струва 38 лв.

# 16
  • Мнения: 953
Прочети във форума за водораслите на АКВА СОРС newsm10

# 17
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Аз съм много доволна от Цитросепт. Това е екстракт от семката на грейпфрут! На моя син му действа много добре! Това е сайта им: www.citrosept.bg Там можеш да зададеш своите въпроси към лекар който ще ти отговори! Вярно че моя син е доста по-голям но съм чела че го дават  на малки деца! Вярно е също че и много горчи, но приеман с прясно мляко е добре! Цитросепта е мощен антиоксидант!

# 18
  • Мнения: 326
Единственото ви спасение е хомеопатията.

# 19
  • Мнения: 1 645
Аз съм доволна от Immuno Baby на Erba Vita

Съдържа само билки и минерали.Подходящ е и за бебета.
Струва около 10лв ,сироп 150 мл.

# 20
  • София
  • Мнения: 41
Като стана дума за Хомеопатията много съм слушала за нея но още не съм пробвала. Някой може ли да ми препоръча добър лекар? newsm78
Дъщеря ми е на 4 години и половина и само тази зима ми направи 4 гнойни ангини всички със силни антибиотици Sad

# 21
  • Мнения: 326
Кактус, с удоволствие ще ти препоръчам хомеопат, но не казваш от къде си. Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 41
Кактус, с удоволствие ще ти препоръчам хомеопат, но не казваш от къде си. Grinning
От София съм и до колкото съм чувала тука има много хомеопати но искам някой изпитан Simple Smile

# 23
  • Мнения: 326
По принцип на кадърните хомеопати часовете са заети до април. Винаги препоръчвам Вилма Михайлова (особено като става дума за деца). За мен тя е най-добрата изобщо в бг. Има и други - Дора Пачова и Калина Костова (от Едикта), например. Изброените са лекари по образование. Аз лично не бих отишла при нелекар, затова и не препоръчвам такива.

Общи условия

Активация на акаунт