"Дързост и красота"- тема 82:"Sometimes love hurts..."-Понякога любовта боли

  • 79 052
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Не, като любовници ще отидат след една година.





Вече заснемат коледния Shooting  епизод с новия Ридж:

Последна редакция: ср, 06 ное 2013, 18:29 от Marsia

# 46
  • Мнения: 6 161
   Като гледам коледната  снимка , май бързо ще свикна  да ги гледам заедно . Интересно къде ще е Бил в картинката  newsm78.
   Колкото  до  изявлението  Mr. Green  за Брук : "Отдавна не са я давали по  гащи, в такава плачевна и нещастна поза изглежда като гротеска и ти става смешна..." , определено Брук /К.Л.на 52 г./ по гащи  изглежда  светлинни години  по-добре от повечето  15-30 годишни в България .Мацката е  супер стегната , спортува и се кефи на живота    bouquet.

# 47
  • Мнения: 400
Иронично можем да ползуваме "света" Джуклица,а не света Брук,
тъй като Брук нивга не се е изживявала като псевдо светица,за каквато
се има разгонената Джукла и която многократно е била наричана
"светица" от някои персонажи във филма Naughty

Сега дават "света" Джуклица по френския канал-
налита да целува и развращава торн на някакъв купон Sick
Грохнала уличница,която мина през всички мъже във филма Sick
Ах, какъв "морален компас" си имаме Sick
Пълна карикатура hahaha

Ели,напълно си права,че Брук има феноменално тяло Naughty
Напълно в редА на нещата е да я гледаме по гащи Naughty
Естествено няма да ни показват по гащи Мис Торбалана,пияна и заляна Sick

# 48
  • Мнения: 18 578
Здравейте! Hug
Чета ви и се смея с глас ... ама отбори сте заформили ...
ККЛ има великолепна фигура, но в лицето е като скумрия  hahaha много и отива ролята, която играе!
Хънтър няма толкова хубава фигура, но в никакъв случай не е Торбалана, както някои тук я наричат hahaha Затова пък беше / за съжаление в мин. време/ най-красивата жена от всички актриси, които съм виждала! За какво и бяха тези пластични операции newsm78 Жалко за невероятното и лице ... и все пак никой не може да и отнеме тези изумително красиви теменужени очи ...
Колкото до спането с различни мъже ... Тейлър и да тича, не може да догони Брук в това отношение  Joy Joy Joy само със Стефани не преспа в този сериал Брук hahaha мислех, че ще пропусне поне Бил, ама нееееее. Къде ти! Нея като я удари хормона хич не я интересува какъв и се пада мъжът насреща - гадже на дъщеря и, съпруг на сестра и, на дъщеря и, баща на голямата и любов ли ... за нея няма граници  Joy Joy Joy
Опасна е! Ами то с какво иначе може да държат толкова години зрителите си сценаристите newsm78 Извинете за нахлуването ми във вашата тема, но просто ме засърбяха пръстите като ви чета! Хубав ден! Hug
ПС Новият Ридж изобщо не ме кефи ... не може да се сравнява изобщо с Рон Мос - много ми е семпъл нещо, да не кажа по-голяма дума...

# 49
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086

queen_fenka, нямаше чак такива отбори, докато някои не започнаха да казват на бялото черно. Всяка издънка на Брук с женени мъже да наричат грешка.

# 50
  • Мнения: 400
нямаше чак такива отбори, докато някои не започнаха да казват на бялото черно.
Новите звезди в темата може да погледнат,че е имАло отбори още от началото Naughty


Цитат
Всяка издънка на Брук с женени мъже да наричат грешка.
След като дълги години изкарвахте Торбалана "светица",която спи само с мъжа си,
Сега не ви остана друго,освен по милион пъти да повтаряте,че нейните мъже не били женени Sick ooooh! Е, и на мен няма да ми омръзне да повтарям,че не са биле женени,защото са биле вдовци,един от които овдовял заради нея Naughty И това се дава за пример? Sick Невероятно ooooh!
По тая логика можем ли да кажем,че една "жена" може да мине за "морален компас",
ако е правила gang-bang със свободни мъже? Sick ooooh!
Наистина някои хора не спряха да казват на черното бяло.

# 51
  • Мнения: 18 578
нямаше чак такива отбори, докато някои не започнаха да казват на бялото черно.
Новите звезди в темата може да погледнат,че е имАло отбори още от началото Naughty


Цитат
Всяка издънка на Брук с женени мъже да наричат грешка.
След като дълги години изкарвахте Торбалана "светица",която спи само с мъжа си,
Сега не ви остана друго,освен по милион пъти да повтаряте,че нейните мъже не били женени Sick ooooh! Е, и на мен няма да ми омръзне да повтарям,че не са биле женени,защото са биле вдовци,един от които овдовял заради нея Naughty И това се дава за пример? Sick Невероятно ooooh!
По тая логика можем ли да кажем,че една "жена" може да мине за "морален компас",
ако е правила gang-bang със свободни мъже? Sick ooooh!
Наистина някои хора не спряха да казват на черното бяло.

Хареса ми това за новите звезди  Joy Joy Joy благодаря!
Аз Тейлър никога не съм я смятала за светица, но определено е много назад с материала в сравнение с вашата любимка. Разбирам, че много си харесвате Брук, няма лошо, но все пак това не бива да ви пречи да я осъждате за "грешките", които непрекъснато прави, нали ? Никой не е идеален, а Брук пък съвсем  hahaha Има си граници, които никой не бива да прекрачва, а тя го прави и то  неведнъж. Но, пък ако мислите, че това е нещо нормално, в реда на нещата, да спи с мъже, за които дори и не трябва да мисли - тогава няма за какво повече да говорим. Peace
Marsia  Hug
Хубав ден! Hug

# 52
  • Мнения: 65
Следващата седмица В САЩ изненадите продължават!

СПОЙЛЪРИ.

Бил разкрива пред Брук, че цялата им "раздяла" е била поза за пред Кейти с цел Бил да си върне компанията.
Наранената Брук не издържа на постоянните игри на Бил и му удря шамар.
Двете сестри се съюзяват срещу мъжа, който е наранил и двете.
Брук поема нещата в свои ръце.


# 53
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Хахаха, не съм изненадана. Нали се върна Ридж...Настоящият отива в канала.Прелъстен, употребен и изоставен. Поредната носна кърпичка в дългия списък от женени мъже

# 54
  • Мнения: 400

Аз Тейлър никога не съм я смятала за светица, но определено е много назад с материала в сравнение с вашата любимка. Разбирам, че много си харесвате Брук, няма лошо, но все пак това не бива да ви пречи да я осъждате за "грешките", които непрекъснато прави, нали ? Никой не е идеален, а Брук пък съвсем  hahaha Има си граници, които никой не бива да прекрачва, а тя го прави и то  неведнъж. Но, пък ако мислите, че това е нещо нормално, в реда на нещата, да спи с мъже, за които дори и не трябва да мисли - тогава няма за какво повече да говорим. Peace
Изобщо няям намерение да влазам в диалог с фенка на турски бози Sick ooooh!
Отново приказки наизуст,напук.......ей така от яд заради пълния резил на Торбалана Thinking
Била назад в материала?Моля? #Crazy Този разгонен Бабиер,който на преклонна възраст минА през всички мъже у филма,стана убийца,пандизчийка и пияница? #Crazy Запази си субективното мнение за себе си Sick ooooh! Тия можеш да ги разправяш на някУЙ,който не гледа филма.Но ако смяташ,че е нещо нормално,в реда на нещата, да язди ерик след смъртта на стефка-тогава няма за какво повече да говорим smile3508

# 55
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Хахаха, тъй, тъй....Ерик трябва да бъде язден преди смъртта на Стефани, още докато е жива. А умре ли, той е длъжен да постъпи в манастир Naughty Ама-ха!!
Отделен въпрос е, че Брук и тя се натискаше да се класира отново при вдовеца, но не я огря, ама то това какво значение има, де, нали е раждала от него още приживе на Стефка...то така се прави... И е морално Naughty

# 56
  • Мнения: 18 578
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo фенка на турски бози ... явно и ти попоглеждаш тези бози, щом си наясно с подписа ми г-н Форестър  Joy Joy JoyИли и ти знаеш кой е невероятния красавец  newsm78 Нищо чудно, всеки го знае ... И да те открехна/ако все пак не ги гледаш тайничко  hahaha/,че някои от тези "бози" са в пъти по-добри от филма, който всички ние гледаме  Joy Joy Joy и аз вече не знам защо го правя  newsm78 от скука, може би  Laughing ама нали са турски ... дай да ги плюем, нали? Де да можехме и ние да правим такива бози ... А аватара ми и ника ясно показват на кого съм фенка, ама трябва да имаш малко от малко музикална култура  hahaha
Ясно е, че няма за какво да говорим ... а дали да си пазя мнението за себе си, решавам само аз .
Марсиа  smile3501 smile3501 smile3501 това много ми хареса за язденето преди смъртта на Стефани ... наистина е по-морално  Mr. Green Значи какво излиза ... Брук, понеже е страшно красива / според някои тук /и с добро сърце hahaha може да спи с когото и падне, а Тейлър не може newsm78 хайде, бе ... какви са тези двойни стандарти? Тейлър поне не спи с мъжете на дъщеря си  Joy Joy Joy именно заради тази "малка" подробност казвам, че е назад с материала от бабето Брук Mr. Green щом Тейлър е бабиер, значи и Брук е такава, тя е на същите години Mr. Green
Хубав ден! Hug

Последна редакция: нд, 10 ное 2013, 10:58 от queen_fenka

# 57
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
horrorman, аватарът ти е Истински horror, братле, умиргам на място ако ме срещне това...

# 58
  • Мнения: 400
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo фенка на турски бози ... явно и ти попоглеждаш тези бози, щом си наясно с подписа ми г-н Форестър  Joy Joy JoyИли и ти знаеш кой е невероятния красавец  newsm78 Нищо чудно, всеки го знае ... И да те открехна/ако все пак не ги гледаш тайничко  hahaha/,че някои от тези "бози" са в пъти по-добри от филма, който всички ние гледаме  Joy Joy Joy и аз вече не знам защо го правя  newsm78 от скука, може би  Laughing ама нали са турски ... дай да ги плюем, нали? Де да можехме и ние да правим такива бози ... А аватара ми и ника ясно показват на кого съм фенка, ама трябва да имаш малко от малко музикална култура  hahaha
Прекалено дълго излияние,за да ни запознаваш с филмовите и музикалните ти предпочитания Sick ooooh! И какво общо има с Брук това? newsm78 Няма нужда Sick  А инак логиката ти е желязна Sick Щом сме чувАле за някой-значи го аресваме и гледаме,така ли? #Crazy



Цитат
Брук, понеже е страшно красива / според някои тук /и с добро сърце hahaha може да спи с когото и падне, а Тейлър не може newsm78 хайде, бе ... какви са тези двойни стандарти?
Изобщо не сме казАле това Naughty Много добре знаеш какво имаме В предвид,а ти се прайш,че не си разбрала,понеже не ти изнася Sick Няма нищо,на мен не ми пречи да се повтарям smile3508 Твойта идолка-видна пияница,убийца,пандизчийка и уличница /на дърти години!/ може да спи с който си иска,да прави всеки ден gang-bang ако ще, ама да не се прави на вечната светица и съдница на всички останале Naughty Това е идеята smile3508


Цитат
Тейлър поне не спи с мъжете на дъщеря си  Joy Joy Joy именно заради тази "малка" подробност казвам, че е назад с материала от бабето Брук Mr. Green
Някои персони май са гледАле избирателно Sick
Любимата ти убийца и пияница най-нагло развращаваше рик,сношаваше се с него пред очите на дъщеря си,в същия апартамент и беше тръгнАла да се жени за него Sick ooooh! Без да и дреме,че това беше първата любов на щерка й Sick ooooh! Заради емоциите,които й докара високоморалната й майка,всъщност станА катастрофата при която фибата се споминА Naughty



Цитат
щом Тейлър е бабиер, значи и Брук е такава, тя е на същите години Mr. Green
Хубав ден! Hug
Ти кой филм гледаш? #Crazy
Ние гледаме този,който дават по БНТ.
Недей да пишеш нов сценарий,ако обичаш Sick
Хиляди пъти съм ви казвАл,че любимата ви Торбалана е била съученичка на по-големия брат на Брук Naughty Naughty Т.е. тя е доста по-голяма от нея smile3508
Разбира се това никой не го коментира ooooh!
Тук се коментира само избирателно.
"Хубав ден" Hug

# 59
  • Мнения: 6 161
 newsm10 Бях забравила , че  света Тейлър съвсем целенасочено /и нееднократно , за да е грешка / преследваше и  яхаше Рик , когато дъщеря и беше влюбена в него . Това наистина  беше  и причина за катастрофата . После  психиатърката  #Crazy психяса  , намрази още повече Брук и впрегна  целия си безмислен живот в това да я преследва и "разобличава" #2gunfire .
Жалко  ,че за Тейлър отредиха  такъв  мизерен образ - без личен живот , без щастлива любов - само омраза и завист  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт