Отговори
# 60
  • Мнения: 21
Мами вижте на какъв интересен калкулатор се натъкнах http://www.bebeimama.com/kalkulator-na-tegloto тук може да видите колко килограма е нормално да качите за цялата бременност(според височината ни и килограмите преди да забременеем),както и  колко е нормално да сте качили в седмицата, в който сте в момента  Laughing (съжелявам ако вече я има някаде, просто ми се стори интересна и реших да я споделя)  newsm03

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 64
 Preciously Много е интересно - благодаря.

Добро утро Мами в този чудесен празник. Ако има именници нека се чувстват поздравени.
Днес пак се очертава мъглив ден, но нали е почивен ден ще се преживее.  Hug

# 62
  • Мнения: 115
Добро утро !
Честит имен ден на празнуващите !!!
Preciously  Crossing Arms тоз калкулатор не ми харесва  Crossing Arms , "казва"че съм по-дебела отколкото би трябвало  Crossing Arms
 Hug Hug Hug Hug
Шишета за Мики бях купила на Нук. Едно голямо и едно малко, ама то нащо като се запъна че си иска цицата  Crazy, даже малко чай против колики трудно му давах да си пийне. Воследствие се оказа, че адаптираните млека не му харесват и минахме дирекно на кис.мл. с бисквита- за целта си купих обикновена бутилна на Камера от 2лв и обикновен биберин, на който бях разширила дупката  Mr. Green . За протола да отбележа, че кърмих 9 месеца и след това киселото мляко  Wink.

Сега ви пожелавам хубав почивен ден , а аз отивам да се трудя !

# 63
  • Мнения: 10
Добро утро мамчета .
Днес е Димитров ден . Честит имен ден на всички именници .
Приятен и позитивен ден  , въпреки студеното време на вън . Може да е мрачно на вън , но по-важното е да ни е ведро и топло в сърцата и душата .

# 64
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Добро ви утро дами Simple Smile

Уау, според калкулатора почти съм достигнала теглото за края на бременността Simple Smile Нищо, де ... Да сме здрави пък после ще мислим за сваляне Simple Smile
Честит празник на именниците  Hug Да са здрави и  да славят името си Simple Smile

# 65
  • Мнения: 0
Към какви помпи за кърма сте се насочили? Все още не мога да преценя, коя ще ми върщи най- добра работа.

Аз се насочих към Авент след дълго мислене. В амазон и ибей има добри оферти, но и по нашите сайтове. Една приятелка ми е обещала ръчна помпа на Авент. Каза, че колкото е ползвала най-доволна е останала от Авент. Електрическите ми се виждат ненужно скъпи и може би не толкова удобни. Шишетата реших да са на Авент също. Първоначално се насочих към стъклени, но ми се видяха много тромави и големи и май PP ще взема. Засега съм намислила да е едно малко (125 мл) и едно голямо (160 мл), но и комплектите са също удачен вариант.
От четеното останах с впечатление, че най-много харесват шишетата на Авент, Мам и Д-р Браун. Peace Помпите са най-добри на Медела и Авент. Peace
   И аз мисля за шишета на д-р Браун.

И аз си взех на д-р Браун, казаха ми, че са с най- добрата противоколикова система. Незнам колко е така, но ги поръчах и изглеждат хубави, ще видим. Simple Smile
За помпа май и аз към Авент ще се насоча, намерих на промоция ръчната за 50 лв. с шише. Мисля, че е разумна цената. Simple Smile

# 66
  • гр. София
  • Мнения: 31
Добро утро момичета,



Аз днес поспах доволно, сега ще се оправям и изчезваме за Бебемания с ММ Simple Smile И времето днес е с нас, абе направо прекрасно Simple Smile

# 67
  • Мнения: 42
Добро утро и от мен!!!
Честит празник на всички именници!!
Този калкулатор..... направо извадих еййй такъв поглед Shocked , качила съм повече килограми от колкото трябва да кача до края на бременността. Абе няма що! Живи и здрави, килограмите с мъка или не ще ги свалим. Времето тук е прекрасно и ще го използвам на мах


Хубав  и усмихнат ден!!!

# 68
  • Мнения: 2 282


Да почерпя ,че имам рожден ден днес Simple Smile Ставам на 30, ужас!

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 64
-True Blue-  Честит рожден ден!!! Пожелавам ти много здраве, щастие и февруари най-красивото бебе.  newsm30
newsm59

# 70
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в новата тамичка!Не съм писала отдавна,но редовно ви чета!За кг-те....какво да кажа...+14кг.,но мойто АГ каза ,че съм била мн под нормата преди да забременея(55кг/171см),тъй че колкото и да кача не е фатално,пък и като си похапвам няма как да не качвам javascript:void(0);
И да ви се похваля-както нямахме нищо за малката така изведнъж се заимахме.Попаднахме с нашия татко на промоции на комплекти и той взе че поръча.И така вече си имаме количка,кошарка и столче за хранене javascript:void(0);
-True Blue- Честит рожден ден!С пожелания за много здраве,щастие,любов и едно прекрасно бебче да те радва на финала! javascript:void(0);
Хубав слънчев и усмихнат съботен ден !

# 71
  • Мнения: 13
Привет мамита;-) Аз рядко пиша във форума, но съм по-активна във ф.б. групичката.
Не съм влизала до сега в новата тема, страхотна е! Таня благодаря за темичката;-)
Калкулатора за тегло е верен, нооооооо хич не ми допада резултата;-)))))! Както и да е...
Честит Рожден Ден True BLue! Весел празник!  bouquet
Хубав ден на всички!

# 72
  • Мнения: 409
Танче, наминавам да си изпрося едно синьо щъркелче на 1ва стр. Мерси много!

# 73
  • Мнения: 766
Цитат на: ДжиДжи_23 link=topic=744789.msg26493011#msg26493011 date=1еее382722473
Мини-мони/мами, дуденка  Hug  babydust7 babydust7

Еее, тенкюю ..чакай да събирам,че как ми трябва точно сега - така сме за разработили за бебе,че пушек се вдига ха ха  newsm28 newsm28 newsm75 newsm79

# 74
  • Мнения: 89
-True Blue-,честит рожден ден! Бъди много здрава,щастлива и само положителни емоций ти желая. nbirthday
За килограмите въобще не ми се коментира. Спирам и да се меря на кантара,че ми дойде до гуша.  Grinning По калкулатора излизам с 3 кг. нагоре,ама спира да ми пука вече. Сякъш от въздуха качвам килата.Очевидно,че със и без лишения,все си качвам,а защо така,това не разбирам. Тъй че ще си ям всичко в нормални кликчества и хич няма да му мисля. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт