Хистеректомията - въпроси, отговори, коментари - II тема

  • 196 151
  • 753
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 6 408
Fatma,на мен ми се случи леко зацапване но бяха минали около 8 мес. Но всъщност се оказа,че е от песъчинки защото още същия ден направих Бъбречна криза.... Страшна работа Sad
Горчев съм питала какво може примерно да е притеснително и той каьа:Кървене но според мен при теб е от конци....едва ли е сериозно но ако се повтори отивай там.

# 481
  • Мнения: 99
Fatma,на мен ми се случи леко зацапване но бяха минали около 8 мес. Но всъщност се оказа,че е от песъчинки защото още същия ден направих Бъбречна криза.... Страшна работа Sad
Горчев съм питала какво може примерно да е притеснително и той каьа:Кървене но според мен при теб е от конци....едва ли е сериозно но ако се повтори отивай там.

                   ами днес имам малко как да го кажа не са болки лекдисконфорт сякаш вътре във влагалището мисля  Cry много леко розаво е за сега само като се избърсвам с тоалетната хартия офффф незнам добре си бях преди sexa  Embarassed ако знаех че ще имам такъв проблем щях още два месеца да изчакам newsm78 ами аз съм в холандия трябва  да се дигам чаааааккк в БГ  #Crazy

# 482
  • Мнения: 96
Момичета, преди два месеца претърпях тотална хистеректомия. Днес ми прокърви, много е леко, дали не съм прецакала нещо нещата, от нещо тежко да е, не ми се вярва, защото се пазя, но се качих на кростренажора само да го пробвам, колкото да го завъртя няколко пъти, но пак не ми се вярва да е от това..
Ако някой е имал подобно прокървяване моля да ми пише, благодаря!

# 483
  • Мнения: 34
Момичета, преди два месеца претърпях тотална хистеректомия. Днес ми прокърви, много е леко, дали не съм прецакала нещо нещата, от нещо тежко да е, не ми се вярва, защото се пазя, но се качих на кростренажора само да го пробвам, колкото да го завъртя няколко пъти, но пак не ми се вярва да е от това..
Ако някой е имал подобно прокървяване моля да ми пише, благодаря!
Аз имах такова леко прокървяване след моята тотална хистеректомия, отидох на преглед и се оказа че изхвърлям конци. Предполагам, че и при теб причината е същата, но за твое спокойствие по-добре иди да те прегледа оператора ти.

# 484
  • Мнения: 0
Здравейте,всички момичета във форума!Предстои ми хистеректомия с робот Да Винчи в болница" Доверие" ,ще я прави д-р Янчо Делчева.Моля Ви,ако някой има мнение за този доктор или е претърпял подобна интервенция при него да ми пише.Също така ми е любопитно да кажете как е минал следоперационният период,имало ли е болки и кога свалят катетъра.С какво сте били захранени и на кой ден.Всичко ме вълнува,моля ви ,пишете подробно.При такъв вид операция кога започнахте работа?

# 485
  • Мнения: 381
Пиши как е минала операцията ти

# 486
  • София
  • Мнения: 6 408
Здравейте,всички момичета във форума!Предстои ми хистеректомия с робот Да Винчи в болница" Доверие" ,ще я прави д-р Янчо Делчева.Моля Ви,ако някой има мнение за този доктор или е претърпял подобна интервенция при него да ми пише.Също така ми е любопитно да кажете как е минал следоперационният период,имало ли е болки и кога свалят катетъра.С какво сте били захранени и на кой ден.Всичко ме вълнува,моля ви ,пишете подробно.При такъв вид операция кога започнахте работа?
Аз съм оперирана с робота но от проф. Горчев в Плевен.Супер бързо възстановяване.Оперираха ме и от 16 часа бях в реанимация с катетър на др ден сутринта в 10 ми го махнаха и ме преместиха в др стая.Ставах си сама, имах леки болки, а на др ден в 11 ме изписаха и си пътувах за София без никакви проблеми.Имам три деца и мога да каца, че взех най правилния избор за подобна Роботохизирана хирургия и разбира се на Професора и спокойно се грижех децата без излишни проблеми.Само в деня след операцията пиех еода и чайчета, на другия ден хапвах леки храни като Мляко кисело, бисквитки солетки , а на следващия ядях каквото ми се яде като ми казаха месец поне да избягвам бобови и силни подправки.На коремчето си имам 5 малки дупчици с по едно шев , а само дупката от камерата е с два.

# 487
  • Мнения: 96
Момичета, четох тук изказване на някоя от вас относно лененото семе, че при хормонозависим рак трябва да се избягва. Аз всеки ден визмам по 1 с.л., та сега изпаднах в размисъл Rolling Eyes

# 488
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 458
Здравейте момичета! И аз се присъединявам към темата с операция от 23 октомври. Оперирах се в Плевен, Втора клинична база ,което е университетската болница. Доволна съм от вниманието и отношението като цяло. Сега чакам хистологията, казаха че не очакват атипични находки въпреки големината на миомните възли. Операцията не ме боли от втория ден, но си има дискомфорт. Хистеректомията била неизбежна, ми казаха след операцията.

Последна редакция: чт, 30 окт 2014, 21:47 от I am the same

# 489
  • София
  • Мнения: 6 408
I am the same, кой те е оперирал? Бързо възстановяне ти желая и се пази!

# 490
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 458
I am the same, кой те е оперирал? Бързо възстановяне ти желая и се пази!
Д-р Антоанета Любомирова и д-р Чавдар Цветков. Прекрасни лекари и нямам оплаквания от тях! Peace

# 491
  • София
  • Мнения: 6 408
I am the same, кой те е оперирал? Бързо възстановяне ти желая и се пази!
Д-р Антоанета Любомирова и д-р Чавдар Цветков. Прекрасни лекари и нямам оплаквания от тях! Peace
Цветков го знам Simple Smile Чувала съм добри отзиви за него Simple Smile

# 492
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 458
I am the same, кой те е оперирал? Бързо възстановяне ти желая и се пази!
Д-р Антоанета Любомирова и д-р Чавдар Цветков. Прекрасни лекари и нямам оплаквания от тях! Peace
Цветков го знам Simple Smile Чувала съм добри отзиви за него Simple Smile
И моите са добри! Peace
Има трима д-р Цветкови в болницата: Чавдар, Михаил и Цвятко Mr. Green, но завеждащ отделението е Чавдар Цветков.
Десети ден след операцията, и се чувствам добре. Има леки пробождания тук там, но и аз не съм от най стриктните пациентки Blush Утре свалям конците и започвам с усилените разходки.

# 493
  • Мнения: 29
Изчетох внимателно и двете теми. Направи ми впечатление, че пишат само жените с добри контролни резултати. Интересува ме какво е станало например с минаваща- последно писа, че имала ясна кръв. Аз също съм с тотална хистеректомия и премахната огромна киста, която оперираха скоро.

# 494
  • София
  • Мнения: 6 408
Минаваща, не е влизала отдавна надявам се, че е добре!
Вие повечето се позагубихте....аз се каня тези дни да ходя до Онкото, че трябваше Октомври но все не ми остава време.Иначе съм добре, а на 21 ви този месец ще ходя на контролен при професора в Плевен!

Общи условия

Активация на акаунт