Re: SportsDirect-59

  • 48 187
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 37
FREEDEL50 - Вашата кошница не отговаря на изискванията на този ваучер. newsm78

# 691
  • Мнения: 49
Сумата трябва да ти е над 50лири., може би е това.

# 692
  • Мнения: 205
Момичета, да попитам. Сумата, която е блокирана от картата отговаря на поръчката, но това, което в момента ми пише на Order total в Order history-то е по-малка сума. Значи ли, че ще бъдат изпратени в 2 различни пратки или просто не са ми пратили част от нещата?

# 693
  • Мнения: 37
Сумата трябва да ти е над 50лири., може би е това.
Сумата ми е над 200 и до Англия ми дава безплатна доставка,но до бг.18.33

# 694
  • Мнения: 337
Да не може и 2-та кода за жалост... а сега вече и за безплатната доставка не е активен

# 695
  • София
  • Мнения: 1 210
Да не може и 2-та кода за жалост... а сега вече и за безплатната доставка не е активен

При мен работи - freedel50 - Free Delivery


Европейската Road Service (6)   £ 9,999.99   Joy

Момичета, да попитам. Сумата, която е блокирана от картата отговаря на поръчката, но това, което в момента ми пише на Order total в Order history-то е по-малка сума. Значи ли, че ще бъдат изпратени в 2 различни пратки или просто не са ми пратили част от нещата?

Най-вероятно си платила в друга валута , а не в паунди . В детайли ти е сумата в долари /примерно/ , а в Хисторито в паунди . Нищо ново .Така е от месеци . Peace

безплатна доставка + 10% off е това вече е друго  Peace

и сега за да успея да гепя тези годове отивам 16ч да вкарам парите по картата и към 19-20ч ще направя поръчката.Проблем ли ще бъде,че е пусната след работно време дали ще я канселират ?

Поръчки може да пускаш по всяко време на денонощието . Peace

Последна редакция: пн, 02 дек 2013, 13:51 от tedichka07

# 696
  • Sofia
  • Мнения: 9 803
Ако някой има спортен сутиен от този вид : http://www.sportsdirect.com/usa-pro-bra-top-ladies-341212?colcode=34121206 или някой друг от сайта, може ли отзиви?   bouquet


Много стегнат, има допълнителни подплънки, плътен. За спорт ми е перфектен, отговаря си номера.

# 697
  • Мнения: 205

Най-вероятно си платила в друга валута , а не в паунди . В детайли ти е сумата в долари /примерно/ , а в Хисторито в паунди . Нищо ново .Така е от месеци . Peace


Мерси.   bouquet Явно има нещо такова, ама не разбирам защо и на двете места символа е в евро, явно самата страница нещо не работи както трябва със символите.
А някой дали се е заминавал да сравнява в коя валита излиза по-изгодно от гледна точна на обменния курс? Аз поръчах в евро, че ми беше по-лесно да имам ориентация за еквивалента на цените, но гледам споменавате и долари та се замислих.  Mr. Green

# 698
  • София
  • Мнения: 3 102
Да питам и аз. Някой има ли опит с тези апрески, отговарят ли си на номера, лесно ли се обуват?
http://www.sportsdirect.com/campri-infant-snow-joggers-026024?colcode=02602406
Наскоро получих такива и ги тествах под течаща вода на мивката в банята - еми намокриха се и вътре. Съвсем различно е течаща вода, но в мокър, топящ се сняг /лапавица/ ефекта е подобен.
Иначе /това към NBM/ - обуват се адски лесно, миналата година имахме един модел на адидас с подобно закопчаване, но по-ниски - е до последно такова напъване беше при обуване, така и не се "разработиха"

# 699
  • Мнения: 4
http://www.sportsdirect.com/karrimor-st-anton-junior-girls-snow-boots-097009

Здравейте, дали някой има отзиви за тези ботуши? Отговарят ли си на номера? Размер на стелката за № 3 или 4 може ли някой да даде?

Благодаря!

# 700
  • Мнения: 236
Аз пак да питам за Кемпри апреските Embarassed Дали е възможно някоя мама, която имат този модел да измери стелката в см и да напише кой номер по англ.номерация е. Имам леееко колебание кой номер да поръчам С9 или С10.

# 701
  • Мнения: 1 542
Здравейте,

Искам да попитам на Лий Купър дамските дънки отговарят ли си на номерата?

# 702
  • Мнения: 474
Аз пак да питам за Кемпри апреските Embarassed Дали е възможно някоя мама, която имат този модел да измери стелката в см и да напише кой номер по англ.номерация е. Имам леееко колебание кой номер да поръчам С9 или С10.
Мога само да кажа ,че си отговарят. Носим 34 номер и идеално ни паснаха Simple Smile

# 703
  • Мнения: 259
Всичко добре ама защо за 14 артикула ми дава доставка 21,66 лири???????

# 704
  • Мнения: 116
Всичко добре ама защо за 14 артикула ми дава доставка 21,66 лири???????

FREEDEL50 - безплатна международна доставкан над 50 паунда.

Да питам и аз. Някой има ли опит с тези апрески, отговарят ли си на номера, лесно ли се обуват?
http://www.sportsdirect.com/campri-infant-snow-joggers-026024?colcode=02602406
Наскоро получих такива и ги тествах под течаща вода на мивката в банята - еми намокриха се и вътре. Съвсем различно е течаща вода, но в мокър, топящ се сняг /лапавица/ ефекта е подобен.
Иначе /това към NBM/ - обуват се адски лесно, миналата година имахме един модел на адидас с подобно закопчаване, но по-ниски - е до последно такова напъване беше при обуване, така и не се "разработиха"

Нашите също пропускат през плата, намазах го с мас и мисля, че засега реших проблема.
Този вариант е по-удачен. Гумата е до глезена, а отвътре са много топли и пухкави.

Общи условия

Активация на акаунт