Re: SportsDirect-59

  • 48 190
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 236
Явно ще пръскам с импрегниращ спрей, когато дойдат. Поръчах по-големите с идея, че през зимата носи и дебели чорапи над чорапогащника. Дано да съм уцелила. Каквото - такова.

# 706
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 951
http://www.sportsdirect.com/slazenger-panel-jacket-mens-602001?colcode=60200122
Похвалвам това яке. За ръст почти 200 см и тегло 135 кг 3XL пасна перфектно. Не са къси ръкавите, като цяло якето е много хубаво, отвътре е с полар. Минус е само, че няма вътрешни джобове, но за сметка на това има два огромни външни. Някой ако се интересува, ще го измеря. Платът ми се вижда да е водоустойчив при обичайно намокряне.

# 707
  • Sofia
  • Мнения: 9 807
Нашите също пропускат през плата, намазах го с мас и мисля, че засега реших проблема.
Този вариант е по-удачен. Гумата е до глезена, а отвътре са много топли и пухкави.

Странно, нашите досега не са пропускали  newsm78 Платът е нещо като шушляк, не знам как минава през него.
Тези последните не са ли по-тежки? Честно казано имаме апрески и на Росиньол, подобни на тези, наистина много здрави и не пропускат, но имам чувството, че си обувам детето в железа. Ще му се деформират краката с тези тежести.

# 708
  • Мнения: 236
Гледах едно момиче на улицата с апрески Кемпри като тези вторите - еми изглеждаха ми ужасно груби. И пак казвам, със спрей може да се импрегнират ботушките и дори и преди това да са пропускали, проблемът ще се реши.

# 709
  • Мнения: 116
Нашите също пропускат през плата, намазах го с мас и мисля, че засега реших проблема.
Този вариант е по-удачен. Гумата е до глезена, а отвътре са много топли и пухкави.

Странно, нашите досега не са пропускали  newsm78 Платът е нещо като шушляк, не знам как минава през него.
Тези последните не са ли по-тежки? Честно казано имаме апрески и на Росиньол, подобни на тези, наистина много здрави и не пропускат, но имам чувството, че си обувам детето в железа. Ще му се деформират краката с тези тежести.

Моделите, които носим ние са от миналогодишните, но така като гледам само окраските са разлката. Аз имам същите такива, моите също пропускат, нищо че платът уж е промазан. Все пак никъде не пише, че са водоустойчиви.
Дригият модел е съвсем малко по-тежък, но ние си нямаме номер за тази зима. Стои на стендбай, живот и  здраве, за догодина.

# 710
  • Варна
  • Мнения: 95
Здравейте ,
Някой поръчвал ли е това яке на Lee Cooper
http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-2-zip-bubble-jacket-mens-608686 ?

Отговаря ли си на размера ?

http://www.sportsdirect.com/slazenger-panel-jacket-mens-602001?colcode=60200122
Похвалвам това яке. За ръст почти 200 см и тегло 135 кг 3XL пасна перфектно. Не са къси ръкавите, като цяло якето е много хубаво, отвътре е с полар. Минус е само, че няма вътрешни джобове, но за сметка на това има два огромни външни. Някой ако се интересува, ще го измеря. Платът ми се вижда да е водоустойчив при обичайно намокряне.
 
Ако може измери ...   bouquet

# 711
  • София
  • Мнения: 3 102
Нашите също пропускат през плата, намазах го с мас и мисля, че засега реших проблема.
Този вариант е по-удачен. Гумата е до глезена, а отвътре са много топли и пухкави.

Странно, нашите досега не са пропускали  newsm78 Платът е нещо като шушляк, не знам как минава през него.
Тези последните не са ли по-тежки? Честно казано имаме апрески и на Росиньол, подобни на тези, наистина много здрави и не пропускат, но имам чувството, че си обувам детето в железа. Ще му се деформират краката с тези тежести.

Моделите, които носим ние са от миналогодишните, но така като гледам само окраските са разлката. Аз имам същите такива, моите също пропускат, нищо че платът уж е промазан. Все пак никъде не пише, че са водоустойчиви.
Дригият модел е съвсем малко по-тежък, но ние си нямаме номер за тази зима. Стои на стендбай, живот и  здраве, за догодина.
и от мен мнение за "другите" - с гумената част отдолу - не са по-тежки, може съвсем леко, но са абсолютно водоустойчиви и топлоустойчиви  Peace Но въпреки че не са тежки детето ходи с тях малко като робот - не знам на какво се дължи това. Но сега малко съжалявам, че не поръчах И от тях един чифт, че старите са вече малки - да има резервен за лапавицата.
Нищо де, ще поправя тази грешка  Mr. Green

# 712
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 951
Здравейте ,
Някой поръчвал ли е това яке на Lee Cooper
http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-2-zip-bubble-jacket-mens-608686 ?

Отговаря ли си на размера ?

http://www.sportsdirect.com/slazenger-panel-jacket-mens-602001?colcode=60200122
Похвалвам това яке. За ръст почти 200 см и тегло 135 кг 3XL пасна перфектно. Не са къси ръкавите, като цяло якето е много хубаво, отвътре е с полар. Минус е само, че няма вътрешни джобове, но за сметка на това има два огромни външни. Някой ако се интересува, ще го измеря. Платът ми се вижда да е водоустойчив при обичайно намокряне.
 
Ако може измери ...   bouquet
Гръб на ниво под мишниците - 77-78 см. Дължина 86 см., мерена по гърба. Задницата е около 2-3 см по-дълга, отколкото предницата. Това измерено набързо с линийката в офиса. Довечера, като се прибера, ще го измеря по-подробно.

# 713
  • Мнения: 259
Всичко добре ама защо за 14 артикула ми дава доставка 21,66 лири???????

FREEDEL50 - безплатна международна доставкан над 50 паунда.

Да питам и аз. Някой има ли опит с тези апрески, отговарят ли си на номера, лесно ли се обуват?
http://www.sportsdirect.com/campri-infant-snow-joggers-026024?colcode=02602406
Наскоро получих такива и ги тествах под течаща вода на мивката в банята - еми намокриха се и вътре. Съвсем различно е течаща вода, но в мокър, топящ се сняг /лапавица/ ефекта е подобен.
Иначе /това към NBM/ - обуват се адски лесно, миналата година имахме един модел на адидас с подобно закопчаване, но по-ниски - е до последно такова напъване беше при обуване, така и не се "разработиха"

Нашите също пропускат през плата, намазах го с мас и мисля, че засега реших проблема.
Този вариант е по-удачен. Гумата е до глезена, а отвътре са много топли и пухкави.




Аз ще пусна кода с 10% отстъпка но защо ми е толкова скъпа доставката? Вдигнали ли са я?

# 714
  • Мнения: 116
...
и от мен мнение за "другите" - с гумената част отдолу - не са по-тежки, може съвсем леко, но са абсолютно водоустойчиви и топлоустойчиви  Peace Но въпреки че не са тежки детето ходи с тях малко като робот - не знам на какво се дължи това. Но сега малко съжалявам, че не поръчах И от тях един чифт, че старите са вече малки - да има резервен за лапавицата.
Нищо де, ще поправя тази грешка  Mr. Green

Този изглед на Робокоп е дебелата подметка, която се огъва много трудно, а може и да не се огъва.

# 715
  • Мнения: 0
При мен 2-та кода не важат едновременно Sad Първо бях вкарала този за безплатна доставка - работеше, после сложих и този за 10% намаление - хвана ми намалението, но ми отпадна безплатната доставка. Пак вкарах кода за доставката, но ми каза - Your basket doesn't meet the requirements (или нещо такова беше). В крайна сметка изчистих всичко от кошницата и май ще се възползвам само от безплатната доставка (сега като я вкарах работеше). Поръчката ми е за около 120 паунда, доставката 22...така че  Wink ...дано само да важи и утре, когато ще си я пусна  Praynig

# 716
  • Мнения: 2 788
При мен 2-та кода не важат едновременно Sad Първо бях вкарала този за безплатна доставка - работеше, после сложих и този за 10% намаление - хвана ми намалението, но ми отпадна безплатната доставка. Пак вкарах кода за доставката, но ми каза - Your basket doesn't meet the requirements (или нещо такова беше). В крайна сметка изчистих всичко от кошницата и май ще се възползвам само от безплатната доставка (сега като я вкарах работеше). Поръчката ми е за около 120 паунда, доставката 22...така че  Wink ...дано само да важи и утре, когато ще си я пусна  Praynig
В сайта пише, че кода за безплатна доставка важи само поединично, без други кодове, not available with any other offer.

# 717
  • Мнения: 0
При мен 2-та кода не важат едновременно Sad Първо бях вкарала този за безплатна доставка - работеше, после сложих и този за 10% намаление - хвана ми намалението, но ми отпадна безплатната доставка. Пак вкарах кода за доставката, но ми каза - Your basket doesn't meet the requirements (или нещо такова беше). В крайна сметка изчистих всичко от кошницата и май ще се възползвам само от безплатната доставка (сега като я вкарах работеше). Поръчката ми е за около 120 паунда, доставката 22...така че  Wink ...дано само да важи и утре, когато ще си я пусна  Praynig
В сайта пише, че кода за безплатна доставка важи само поединично, без други кодове, not available with any other offer.

Аааа...това не съм го видяла  Rolling Eyes

# 718
  • Мнения: 152
Здравейте, момичета Simple Smile някой знае ли как мога да си проследя поръчката? Извинявам се за въпроса, но до сега съм поръчвала само с посредници и сега реших да пробвам сама, да не знам как става проследяването. Благодаря Ви ! Simple Smile

# 719
  • Мнения: 2 788
Здравейте, момичета Simple Smile някой знае ли как мога да си проследя поръчката? Извинявам се за въпроса, но до сега съм поръчвала само с посредници и сега реших да пробвам сама, да не знам как става проследяването. Благодаря Ви ! Simple Smile
Като влезнеш в хисторито - MY account - My order history- или подобно, отстрани напоръчката вляво е статуса, а в дясно имаш няколко бутона, единия от които е за тракинг - май track you order и кликваш върху него и ти дава инфо.

Общи условия

Активация на акаунт