Re: SportsDirect-59

  • 48 187
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
Момичета, поръчката ми е вече в Белгия!  Peace
Имате ли идея кога да я очаквам у дома? И как ще разбера кога това ще се случи, ще ми изпратят ли SMS или мейл на пощата да чакам?
 Hug

# 721
  • Мнения: 27
Здравейте, момичета,
към тези, които са си поръчвали дънки:
пак да попитам номер 27 на 10 ли отговарят, имате ли идея?

благодаря предварително

# 722
  • Мнения: 152
Момичета, поръчката ми е вече в Белгия!  Peace
Имате ли идея кога да я очаквам у дома? И как ще разбера кога това ще се случи, ще ми изпратят ли SMS или мейл на пощата да чакам?
 Hug


Благодаря ти много, сега всичко ми е ясно Simple Smile Hug

# 723
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
За съжаление на мен не ми е ясно, т.к. поръчвам за първи път. Попитах, защото идея нямам колко време трае придвижването.
И се извинявам, щом съм досадила някому.  Embarassed

# 724
  • София
  • Мнения: 1 210
Момичета, поръчката ми е вече в Белгия!  Peace
Имате ли идея кога да я очаквам у дома? И как ще разбера кога това ще се случи, ще ми изпратят ли SMS или мейл на пощата да чакам?
 Hug

Дай линк към ДЛЧ .

# 725
# 726
  • Мнения: 659

Вероятно в петък ще ти я донесат,проверявай дали в четвъртък ще я отразят в София.Куриерът ще ти се обади.

# 727
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
Благодаря много!  Hug

# 728
  • Мнения: 1 762
Момичета, тези спортните сутиени, как са с размерите
аз съм 85 Б или Ц
http://www.sportsdirect.com/lonsdale-sport-bra-ladies-423013?colcode=42301303

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 2 140
Доста глупаво от моя страна, но току що пуснах поръчка с кода за безплатна доставка, но не забелязах другия за 10%. Ако пусна мейл за анулиране на поръчката,има ли шанс до 2 два часа да ми я отменят, за да я пусна наново с двата кода?

# 730
  • Мнения: 6 446
Доста глупаво от моя страна, но току що пуснах поръчка с кода за безплатна доставка, но не забелязах другия за 10%. Ако пусна мейл за анулиране на поръчката,има ли шанс до 2 два часа да ми я отменят, за да я пусна наново с двата кода?
Не хващат и двата едновременно. Peace

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 2 140
ОХ, супер, успокои ме много. В моя случай БД е по-добрия вариант  bouquet Много благодаря за бързия отговор Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 732
  • Мнения: 6
FBSAT50OFF
A туй ся кво е?И дали може да се комбинира?Аз днес си пуснах поръчката,но все пак...Пуснах я в долари .За 200лв поръчка идва с 4лв. по-малко ако е в долари.

# 733
  • Мнения: 6 446
FBSAT50OFF
A туй ся кво е?И дали може да се комбинира?Аз днес си пуснах поръчката,но все пак...Пуснах я в долари .За 200лв поръчка идва с 4лв. по-малко ако е в долари.
При мен не хваща.

# 734

Общи условия

Активация на акаунт