Картичка от другия край на света! - тема 6

  • 29 394
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 708
Преди време някой беше дал линк, с примерни текстове за картичките на РУСКИ език. Мислех,че съм си запазила линка, но не съм, или поне в хилядите фолдъри и подфолдъри на подфолдъри на подфолдъри в моите фаворити, не мога да си го открия Simple Smile
Моля Ви от сърце, ако някоя го пази, или пък тази от Вас, която го пусна се сеща за какво питам, стига да не е много нахално, да го пусне отново. Обещавам да не питам повече Simple Smile за този линк Simple Smile

# 721
  • Мнения: 24
http://www.coordinated.ru/publ/2-1-0-102

сапьорка, това е от първата страница на темата, дано е което търсиш.  Hug

# 722
  • Габрово
  • Мнения: 311
Днес имам рожден ден, така че черпя с тематична торта  Grinning

И реших да се поглезя и направих една бърза размяна с така любимия ми Арнолд от Тексас  Crazy - български народни носии за тексаски броненосец  Crazy

# 723
  • Мнения: X
ЧРД, missing.

Да си жива и здрава, и редновно да си получаваш пощата   bouquet

# 724
  • Мнения: 30
Честит рожден ден, missing Hug
Желая ти здраве, щастие, късмет и много интересни картички в пощенската кутия Grinning

# 725
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
missing, да си жива и здрава! Много картички от екзотични страни ти пожелавам!
Този Арнолд гледам, че много интересни картички с храни е пуснал в онази тема, която е за размени!

# 726
  • София
  • Мнения: 8 686
Честит празник, Missing.Много картички да получил и все хубави да са.
Броненосчето е много сладко.
При мен застой, надявам се тези дни да имам нещо посткросърско, защото все още съм си с 1.

# 727
  • Габрово
  • Мнения: 311
Благодаря ви!   bouquet

Този Арнолд гледам, че много интересни картички с храни е пуснал в онази тема, която е за размени!
Хич не ги харесвам тези картички с рецепти.  Confused Но иначе Арнолд ми е любимият swapper. Имам поне 5-6 американски картички от него, също така картичките ми от Исландия, Швеция и Гренландия ( Grinning Sunglasses) са от него. А Гренландия е супер рядка страна, така че как да не го обича човек Heart Eyes  Laughing

# 728
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
missing, Честит празник!!!

Аз пък си умирам някой да ми прати картичка с рецепти.  Grinning

# 729
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 315
ЧРД Missing
 newsm59 nbirthday newsm67
Пълна пощенска кутия

За картичката от Гренландия завидях признавам .
Вчера си изпросих един изглед от Сингапур и много се надявам наистина да е изглед и да е от там ,че те имат навика да пращат картички от чужди държави.


# 730
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
missing, хей, аз го видях този Арнолд, ама въобще не зацепих. Та с него разменям една картичка - на едно от съкровищата, която бях пуснала в групата, а той в замяна ще ми изпрати една от Ню Йорк. Радвам се, че е сериозен - аз се притеснявах дали ще получа нещо. Моята вече я изпратих.

# 731
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
missing, честит рожден ден!  bouquet Да си жива и здрава и много картичкоемоции! Hug

Аз днес имам страхотни бухалчета от Ellie Taylor ! Heart Eyes После ще ги снимам. Peace

# 732
  • Мнения: 138
Здравейте,
за картичките от Postcat пише, че картона е 300 или 320 г/м2
сега гледам един друг сайт, където са 270 г/м2
знае ли някой на българските картички (например на уникарт) каква е дебелината на картона, за да мога да се ориентирам това 270 прекалено малко ли е.
Ина, 270 грама ще е тъничко. Аз се опитах да си разпечатвам собствени картички, най-дебелия възможен картон беше 300 грама и пак е по-тънко от готовите картички.

Не е толкова тъничко, идеално е като грамаж (от 270 нагоре).  Българските са около 300 грама.

# 733
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ехо, кой търсеше и искаше да събере всички американски щати? Ето тук за директна размяна, пак този Арнолд!
https://www.facebook.com/groups/2208955025/?hc_location=stream
И пак тук има картички с рецепти, за този, който ги пожела! Simple Smile

Ох, пак съм аз - пак в тази група и отново този Арнолд разменя картичка на Галактиката - отново някой я искаше /tsvetna83, май ти търсеше такава!/

# 734
  • Мнения: 127
Малък въпрос към варненските посткросър-ки Simple Smile От къде пазарувате картички (като изключим Orange)? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт