Вълци, вампири, ловци - кърпа, дувар, Дракула - тема 30 (юбилейна)

  • 36 719
  • 731
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 519
 Не е моя тази дата.На мисис Рийдъс е  Wink

# 76
  • Ямбол
  • Мнения: 2 246
Не е моя тази дата.На мисис Рийдъс е  Wink

И аз за Пуц се сетих.  Laughing



# 77
  • Велико Търново
  • Мнения: 75
Уф, да бе, вярно. Ми честит Пуцийдъс тогава!





Нимоа!  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 63
Цитат

Нимоа!  Mr. Green


И аз нимоа! Grinning

# 79
  • Мнения: 223
Не е моя тази дата.На мисис Рийдъс е  Wink

И аз за Пуц се сетих.  Laughing




Чит иеи бе мъжо защо му го изтипосвате тука като чужд , той ми е закон съпруг пред Бог и съфорумките  box

# 80
  • Мнения: 223
Някой да си го познае  Whistling и къде ходят ръчичките  Twisted Evil

# 81
  • Мнения: 74
Мама е пренебрегнала нещо Татю2 и сега му шават ръчичките.

# 82
  • София
  • Мнения: 6 221
Всичко прощавам при наличие на много Клаус!
(Пламен тук няма да ви го простя, ак и да ми доведете Клаус на живо!)

# 83
  • Мнения: 3 735
Забравих, хора, забравих вчера! Добре, че беше Све да ми честити, та да се подсетя. Благодаря!  Hug 10 месеца.  Mr. Green Heart Eyes

# 84
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ха, добро утро

   

# 85
  • Мнения: 6 519
Забравих, хора, забравих вчера! Добре, че беше Све да ми честити, та да се подсетя. Благодаря!  Hug 10 месеца.  Mr. Green Heart Eyes


Тя, тя - много ни е паметлива  Laughing Да не я забравим ноември  Wink

# 86
  • Мнения: 3 735
Няма. Пундрелник, нали?

Татьо, татьооо, кого лъжеш с черешово сладкоооо. hahaha

# 87
# 88
  • Мнения: 6 519
Няма. Пундрелник, нали?

Татьо, татьооо, кого лъжеш с черешово сладкоооо. hahaha
Какво има в понеделник?
Скрит текст:
намеквам ти за края на ноември  Wink , че е толкова тихичка и дискретна, не е с нашите пуберски пориви  Blush

Ех, готин Тайлър!

# 89
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340


Общи условия

Активация на акаунт