Вземате ли вашето дете нощем да спи при вас

  • 2 692
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Откакто се е родила Деси си спи на нейното креватче. Сега, обаче, като започнаха да й растат кътници се буди нощем. Вземаме я при нас, колкото да се унесе и я връщаме пак на нейното креватче.

# 16
  • Мнения: 992
ох горките татковци дето спят на канапето аз много се надявам нашта малка бонбонка да не се научи да спи при нас не го одобрявам всеки трябва да си знае мястото все пак и мама и тати са хора и се нуждаят от собствено пространство лично мнение

Последна редакция: пт, 10 фев 2006, 10:07 от Аурелия

# 17
  • Мнения: 8 505
Не.Случвало се е 3-4 пъти,когато сме на гости при бабите,но вкъщи- Naughty Дори преди няколко седмици,когато я затормозиха кучешките зъби,опитахме да я приспим при нас (тя заспива към 21ч,а беше почти полунощ),но не се получи номера.Върнахме я в нейното си легло и отмърка веднага.

# 18
  • Мнения: 953
Не съм правила тази грешка да я взимам при нас дори и когато е била болна, но кошарата е била винаги долепена до леглото. Дори и да не спи спокойно или да иска да идва я хващам за ръчичката и тя се успокоява. Не че не е пробвала многократно и настойчиво да дойде при нас, винаги съм била непреклонна. УСЕТЯТ ЛИ СЛАБОСТ ТЕЖКО НИ. ПРОБВАЙТЕ С КОШАРА ДОЛЕПЕНА ДО ЛЕГЛОТО. АКО ИМАТЕ МАХАЩА СЕ РАМКА МОЖЕ ДА Я МАХНЕТЕ. Така всеки си спи в леглото. НЕ ЕЧЕСТНО заради детето да се разделяме с баща й, аз със нея, а той сам.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969
ДА!Спи при нас от както беше на 2-3 месеца

# 20
  • Мнения: 1 382
Не е спал в кошарата си дори една нощ,така си се научи още в родилното,има време и нерви,все някога ще почне и сам да спи  Peace

# 21
  • Мнения: 384
Започна да спи при нас от 8-мия месец,вече имаше 4-ри зъба и може би е свързано и с тях,но е и от нуждата да е близо до нас.Спи между мен и мъжът ми-немога да се лиша от него,защото аз пък съм свикнала и не мога да спа добре без таткото.Често я връщам в креватчето й,когато се одреме,тя пак се буди пак и отново я взимам,и така,но докога?На приятелката ми детето вече ще стане на 5-ет,а спи с нея на спалнята,а мъжът й в детската.

# 22
  • Мнения: 1 403
И Емили не спи нас,така съм я свикнала. Като го вземеш един път после много трудно става. Отвиквай сега,че после става още по страшно. Аз имам една позната детето и е в 5 клас нощем става и отива при тях да спи  ooooh!

# 23
  • Мнения: 9 990
Взимаме Simple Smile
От ранна бебешка възраст (няколко месечна) до 2 годинки спяхме заедно. После я преместихме в нейно легло, до нашето. Чат-пат се срутва при мен или понякога идва през нощта или рано сутрин, но спи в нейното с удоволствие.
Но пък - ние с мъжа ми сме привърженици на co-sleeping и family-bed.

И ние така.И не сме гонили таткото-има място за всички LaughingОбожавам даже да спим заедно,но с порастването тя самата се отказва.В тази връзка-нямах проблем с "отучването" да спи при нас-сама изяви желание да си спи на нейното легло и сутрин, като се събуди-идва да се гушкаме,а аз пък обожавам нейния мирис CrazyЧестно казано точно това ми реши много от проблемите,защото аз ходя на работа, а ако не спях нощем-щях да се срина от преумора.

# 24
  • Мнения: 5 577
Не съм го вземала.

Етърва ми пък си взема малката при нея нощем на спалнята.

Въпрос на възглед.

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
oh gorkite tatkovzi deto spiat na kanapeto

НЕ ЕЧЕСТНО заради детето да се разделяме с баща й, аз със нея, а той сам.

Shocked Ама защо си гоните мъжете на канапето, бе, хора?! Не го разбирам... Спим на стандартно легло, 164 см широко, мъжът ми е едър, аз не съм баш фина, детето вече е на 2г 6м и не е малко бебе и пак има място за всички, когато спим заедно понякога. Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 2 164
Не, досега откакто се е родила никога не е спала при нас.
Смятам, че и на трима ни ще ни бъде неудобно и няма да се наспим.
Няколко пъти съм я вземала сутрин да я кърмя в спалнята при мен, но след като се нахрани почва да ме скубе, щипе, дращи, бърка ми в очите, устата... Представям си и ако трябва да спи при нас  #Crazy

# 27
  • Мнения: 4 068
Не я взимам да спи при нас. Не съм привърженик на това. Смятам, че всеки има право на малко лично пространство и поне вечер като заспи с татко и можем да се излегнем спокойно в нашето си легло само. Рядко се случва да я вземем при нас сутрин, за да поиграем малко преди ставане. И трябва да ви кажа, че тя не се чувства особено комфортно в нашето легло и едва ли би заплала там. Ако спеше при нас за мен това значи нито мъжа ми нито аз да можем да спим спокойно от притеснение да не би случайно да се обърнем и да я затиснем.

# 28
  • Мнения: 3 537
Не Naughty спи в неговото си креватче

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Все още не,но мисля че тепърва ни предстои.

Общи условия

Активация на акаунт