Всякакви въпроси относно съдомиялните - 13

  • 48 848
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Чекмеджето изглежда супер идея, ако имате много прибори за миене. Аз готвя с дървени (лопатки и ала-бала) и така или иначе не са за миене в миялна.
И аз избирам след старателно проучване, сравняване, гледам марка, спецификации, отзиви, цена, клас, обмерни данни и така нататък.

# 76
  • Мнения: 781
Ах, сега и аз искам такова издърпващо се нещо, но си нямам.
Като се замисля е в пъти по-удобно и не изисква нареждане в кошница, а директно мятане.

Добре ми беше и на мен, докато не знаех какво е това  Laughing Сега и аз искам  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 15 379
При нас се събират много лъжици, вилици, ножове и пр., даже имаме 2 комплекта и все ги въртя, а сме само 3-ма.

# 78
  • Мнения: 781
И при нас много се харчат приборите , даже понякога ми се налага да измия на ръка 2-3 вилици, за да вечеряме примерно  Laughing

Последна редакция: пт, 01 ное 2013, 10:53 от nikolovi

# 79
  • Мнения: 15 379
Аз за да не мия, ползвам 2 комплекта Embarassed.

# 80
  • Мнения: 781
Аз за да не мия, ползвам 2 комплекта Embarassed.
Скрит текст:
То и  аз + няколко приходящи още от студентските ни години , ама пак не достигат  Joy

# 81
  • Мнения: 5 160
Ах, сега и аз искам такова издърпващо се нещо, но си нямам.
Като се замисля е в пъти по-удобно и не изисква нареждане в кошница, а директно мятане.


Мислех си, че е обратното - нареждане в улеите на чекмеджето.
Онзи ден нареждах в куфар прибори, едни тесни улеи направили, изтормозих се да ги сложа.
А има едни кошници без дупки - там направо мяташ:)

# 82
  • Мнения: 15 379
Аз си представям издърпващото се като чудесна възможност просто да ги метнеш.
Моята кошница не е с дупки (само за малките лъжички и вилички има отделно отделение), но пак трябва да ги насипваш вътре, не да ги хвърлиш Laughing, както на мен ми се иска.

# 83
# 84
  • Мнения: 15 379
Вече не искам Mr. Green.

# 85
  • Мнения: 220
Чекмеджето изглежда супер идея, ако имате много прибори за миене. Аз готвя с дървени (лопатки и ала-бала) и така или иначе не са за миене в миялна.
И аз избирам след старателно проучване, сравняване, гледам марка, спецификации, отзиви, цена, клас, обмерни данни и така нататък.

Защо да не се мият дървените лопатки.

# 86
  • Мнения: 15 379
Защото дървото има спори и те попиват водата, заедно с препарата. Като готвиш или режеш, това преминава в храната, отделно, че дървесината се прецаква.

Дедо беше писал преди много теми за дървени прибори, които стават за машинно миене, но не помня от каква дървесина бяха, май тиково дърво.

# 87
  • Мнения: 220
не бях се замисляла, благодаря.

# 88
# 89
  • София
  • Мнения: 12 006
То като се замисли човек дървените прибори и дъски за рязане, така или иначе и на ръка да се измият нали пак е с препарат... който също попива в дървото и после отива в храната... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт