Енгин Акюрек/в очакване на „Kara Para Yalan Aşk”, нови и стари проекти/Тема 233

  • 37 677
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 13 301
 Laughing Laughing Laughing ValentinaP , нова снимка ли хвана?  Hug Косата, косата!  ooooh! Спешно на фризьор!  Wink Laughing След филма разбира се.  Peace Ако това е прическата на Текин?  Thinking

# 62
  • Мнения: 4 966


Енгин Акюрек -  актьор, който не се страхува да поема роли, предизвикващи към драстична промяна в мирогледа на турските мъже. Любов може би ще ни припомни думите на турския дипломат за Енгин... Моят спомен е, че за тях той представлява еталон на съвременния млад и напредничав турски мъж...

# 63
  • Мнения: 2 293
Добро утро! Simple Smile



По късни доби пак полемика. Simple Smile)) Ах, тези каузи... Simple Smile
Думата кауза (общо дело), за съжаление, също е девалвирала... а лозунгите пък съвсем. Не, че са запазили стойността си думи като любов, обич, милосърдие, жертвоготовност... И тях използваме за щяло и не щяло, без да влагаме точен смисъл... Но... словото също отразява действителността. А действителността е една навсякъде - обезценяване на ценностите, на духовността, с гръмки думи без покритие.
О, твърде ми е рано да философствам. Нека първо си изпием кафето. Simple Smile))

Р.Р. И понеже поех първите глътки живителна течност, ми дойде ищях да се допълня. Simple Smile)

Именно духовните ценности, които откриваме в турските сериали, ни привличат като аудитория. Всеки от нас страда от това обезценяване, което виждаме навсякъде около себе си. Иска ни се да погледаме поне на екрана нормални семейни отношения, в които се отдава и почит на възрастните и внимание на младите; пламенна любов; търсене и намиране на справедливост и още много, много други неща. Иска ни се да се убедим, че някъде все още съществува онова чисто човешко общуване, което ни липсва... Гледаме и си спомняме детството си, когато нашите баби и дядовци намираха време да си поиграят с нас, да ни разкажат приказка, да ни отведат сред природата, а родителите ни не бяха отдадени единствено на печалбата... патриархалният дух има своите слабости, но това, с което го заменихме, не ни носи удовлетворение... И започваме да препрочитаме "Гераците", "Земя", "Малкият принц" и други художествени произведение в опит да си набавим липсващото... или се възхищаваме на турски сериали... Всеки има право да удовлетворява нуждите си както намери за добре, стига да не вреди на останалите.

Единственото, което смятам за неприемливо, обаче, е да се вменява вина на потребители за това, което мислят или не мислят.

О, няма полемика, Маричке! Спокойно. Това е опит за сблъсък , от който потърпевша е единствено Истината. За да има полемика, трябва да е налице едно и също изходно стъпало, а отдавна е знайно, че с някои хора просто сме  гледали различни филми. И слава Богу. Както и най-малко две страни, а аз не участвам. Във виртуалната полемика обаче няма първи и втори, всеки безпрепятствено сервира своите си разбирания и  пътищата им не се пресичат никъде…. Късно е либе за китка…

Последна редакция: вт, 29 окт 2013, 10:07 от loveofmine

# 64
  • Мнения: 4 966


Я един хубав Низипли за Деня на Републиката... Тъй, де - ролята е точно от времето на събитията, които празнуват днес комшиите.

# 65
  • Мнения: 3 242
Laughing Laughing Laughing ValentinaP , нова снимка ли хвана?  Hug Косата, косата!  ooooh! Спешно на фризьор!  Wink Laughing След филма разбира се.  Peace Ако това е прическата на Текин?  Thinking

Да, Деляна, нова снимка! Но само ти я видя.  Simple Smile Другите навярно мижат, за да пропуснат моя пост.  Joy

Косата е на Текин. И на мен не ми харесва, но може би още снимат в Истанбул, или просто е рано да си върне собствения стайлинг.  newsm78

Преди малко намерих нещо интересно от друга тема. Понеже като недоволствам от мълчанието на Енгин, често ме питат какво толкова искам.
Искам нещо малко, нещо което отнема минутка, но е безценно. Нещо като това напр.

Скрит текст:

# 66
  • Мнения: 0
Старо клипче,но хубаво,затова го предлагам и на вас.    

  Heart Eyes Hug  

# 67
  • Мнения: 13 301

Тенкс!  Hug Hug Hug Сега ми е любопитно кой ще си плюе на клавиатурата да ти благодари?!  Thinking  hahaha Joy
Нека да сме позитивни молим ви се!  Praynig

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 34 182


Дали празнуват днес....



Снимката не е нова. От 5 септември 2013 г. е. Ето линк със снимките от Бозджаада - на 1 стр. на темата го има. И доста колажи сме слагали назад в темите с тази снимка.....
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.431179383662989.107374 … 378843&type=3

Последна редакция: вт, 29 окт 2013, 10:20 от mariana51

# 69
  • Мнения: 13 301
А така! Стара била значи?  Thinking Язък за фойерверките!  ooooh! Снимките на господин Енгин са толкоз редки, че добре, че се следят от когото трябва.  Peace
Сега очаквам позитивно злорадство!  smile3508

# 70
  • Мнения: 1 007
Laughing Laughing Laughing ValentinaP , нова снимка ли хвана?  Hug Косата, косата!  ooooh! Спешно на фризьор!  Wink Laughing След филма разбира се.  Peace Ако това е прическата на Текин?  Thinking

Да, Деляна, нова снимка! Но само ти я видя.  Simple Smile Другите навярно мижат, за да пропуснат моя пост. Joy

Rolling Eyes
Напротив! Видяхме я, но снимката е от 05.09.2013, тоест известна ни е!
Цък! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=439042526210008&set= … ype=3&theater
Може да разгледате всички снимки от  Bozcaada тук - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.431179383662989.107374 … 378843&type=3 че да сте в час.  yes

# 71
  • Мнения: 3 242

Тенкс!  Hug Hug Hug Сега ми е любопитно кой ще си плюе на клавиатурата да ти благодари?!  Thinking  hahaha Joy
Нека да сме позитивни молим ви се!  Praynig

Винаги съм позитивна. Искрено споделям впечатленията си от сериалите и актьорите. Такава съм си - искрена и позитивна.  Simple Smile
Снимката излезе стара, ама нейсе. Ще се утеша със следващата нова.  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 4 966


Много е сладък в този кадър. Simple Smile)

Скрит текст:
Ауууууууу, че красота!  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 2 293


Енгин Акюрек -  актьор, който не се страхува да поема роли, предизвикващи към драстична промяна в мирогледа на турските мъже. Любов може би ще ни припомни думите на турския дипломат за Енгин... Моят спомен е, че за тях той представлява еталон на съвременния млад и напредничав турски мъж...

Турският дипломат се изказа много ласкаво за Енгин Акюрек и специално за ролята му на Керим. На въпроса ми  как така след като цял свят е във възторг от него и от ролите му, само в Турция нито дума? Той отговори: „Не го приемат само по-назадничавите зрители. Той е олицетворение на новия млад турчин, който отстоява любовта си с цената на всичко.”

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 34 182
А така! Стара била значи?  Thinking Язък за фойерверките!  ooooh! Снимките на господин Енгин са толкоз редки, че добре, че се следят от когото трябва.  Peace
Сега очаквам позитивно злорадство!  smile3508

Нееее. Това лято и есен - снимки бол.... Благодарение на феновете. Сложих линк от снимките на острова, а снимките от лятната ваканция в Гърция, от почивката в Каш ..... от кафене "Бебек".... От кафене "Неро" в Истанбул. Има, има... А и ние що клипове направихме тематично по снимките....

Общи условия

Активация на акаунт