Енгин Акюрек/в очакване на „Kara Para Yalan Aşk”, нови и стари проекти/Тема 233

  • 37 692
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 966


Я малко страст от мен... прекалено сме кротки и мили. Simple Smile)

Ками,

Благодаря Марианка зановата тема.Да си ни жива и здрава.И сега да се изкажа...Какво е за мен Енгин Акюрек?Млад,талантлив мъж,който опознах чрез неговите герои.Човек,който ме научи на търпение,човек,който ме научи да се радвам на малките неща.Научи ме да ценя стойностното и красивото...а неговите герои...те ми показаха как трябва да се бориш и да побеждаваш,как трябва да обичаш истински.Защото във всеки един от героите му,от Низипли до Керим любовта ни беше показана.Изживяна по различен начин,но изживяна-истинска и неповторима.Любовта на Низипли-първите трепети на сърцето,когато от момче се превръщаш в мъж.Видях израстването на Низипли от плахо и неуверено момче в млад мъж,който имаше цели и рискува да загуби любовта си заради тях.Какво да кажа за Мустафа Булут.Любовта на зрял мъж,любов като торнадо,която помита всичко по пътя си,но истинска и единствена.Любов от началото до края,дори и несподелена.Затова и в края на филма Мустафа беше до Нарин.Дори и да не я притежаваше тялом,чрез сина им те щяха да останат свързани завинаги.Любов преминала през много етапи,но накрая укротена.Укротена,за да може да бъде до жената която е обичал през целия си съзнателен живот.А любовта на Керим-скрита дълбоко в сърцето му,чакаща да излезе наяве.Дълбока,всеотдайна,както когато човек се влюбва за първи път.Любов родила се в средата на нищото,но устояла на всички перипетии.Любов от която се ражда нов живот,а този нов живот дава началото на нещо истинско.И всички тези любови ми бяха представени от един-единствен човек-Енгин Акюрек.Талантлив,млад актьор бръкнал дълбоко в душата си и представил ми тези любовни истории по един блестящ и неповторим начин.Този човек с пленителна усмивка от чийто очи струй светлина.Затова винаги ще обичам Низипли,Мустафа Булут и Керим.   Heart Eyes Hug  

 Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 28 окт 2013, 21:22 от marytza

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223




https://twitter.com/furkansogut

http://www.televizyondizisi.com/index.php/kara-para-ask-dizisi-n … urumda/164307/13/

От преди три часа.... Феновете са затрупали с въпроси Фуркан за новини и кастинга около "Мръсни пари, лъжлива любов". Той е писал до продуцентската къща и те са му отговорили:
"Здравейте г-н Фуркан. Имената все още не са  ясни. Ще ви уведомим възможно най-скоро."
Скрит текст:
Furkan Bey merhaba,
Henüz netlik kazanmadı isimler, en yakın zamanda sizi bilgilendireceğiz.

Последна редакция: пн, 28 окт 2013, 21:16 от mariana51

# 17
  • Мнения: 2 293


Я малко страст от мен... прекалено сме кротки и мили. Simple Smile)

Ех, Маричке, знаеш ти къде да дълбаеш с длетото тънко...
Благодаря ти за Булута...

# 18
  • Мнения: 4 966
Любов...







# 19
  • Мнения: 23 352


Семейство Ългаз в пълният му блясък.

Много обичам да гледам тези кадри - на фона на сериите които вървят в момента.

# 20
  • Мнения: 1 954
Ками ,Марта е по-мъдра ,има повече опит ,който се предобива с годините  .
Не ви познавам ,но във вас има толкова много любов ,доброта и сърдечност,че  и новини за Енгин да няма ,аз се радвам ,че има хора като вас ,които правят денят ми щастлив.  bouquet

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


Детелина радвам се, че не си ни забравила.... txtloves
.....................
Ками,  txtloves

# 22
  • Мнения: 2 293
Ох, Маричке, така ме развълнува със сълзата Булутова… Край, отнесох се…И за пореден път си мисля, че когато говорим за Енгин Акюрек, говорим за любов…
Ако трябва с една дума да опишем неговите герои Керим или Булут, то тази дума ще бъде Любов…
Ражда се дете, проплаква, поемайки първата глътка въздух и разбира, че вече не може да живее без нея…
Това е любовта. Тази първа глътка въздух, без която не можем и за която копнеем цял живот. Тайнство, което  кара сърцето ти да препуска в бесен бяг, копнеж, който обърква представите ти. Животът ти уж остава същият, но е напълно променен. Сякаш ражда едно ново сетиво – с което разбираме колко много може да боли търсенето на онзи, който ще излекува болезненото усещане...
Любовта създава, любовта оправдава…
Но ако не отговаряш на модела за съществуване в онези географски ширини, на времето, в което живееш, на религията и културата…само ще те боли.
Както го болеше Булут...
Булут в Дараа…мъж, който съзнаваше, че няма нищо по-пагубно за него от това да приеме, че ще бъде далеч от жената, която обича. И не го прие.
Обзет от копнеж, той не чуваше мислите си, а само тътена на чувствата,   остави поривът да нахлуе в тялото му и да го води. Остави се на огъня, който го изгаряше в този миг. Желаеше Нарин с устните си, с кожата си, с тялото си, с душата си….В този миг той като че ли се освободи от някаква страшна тежест. Почувства се освободен от всичките си задръжки…Копнежът да потъне в прегръдката на недостъпното й тяло стана реалност. Ръцете му я галеха, дъхът му беше застинал от страх да не развали магията, сълзите на облекчение и блаженство замъгляваха погледа му…И той разбра, че цял живот се е стремял към това усещане. Цялото му същество се отдаде на мига…
А огньовете наоколо продължаваха да горят и сенките им се гонеха между древните руини, които сякаш за първи път оживяваха и придобиха смисъл и красота...

# 23
  • Мнения: 2 229
Марта,подкрепата ти в труден момент за мен няма да забравя newsm51
Мариянка,две вълнуващи години не могат да се изтрият никога от съзнанието ми  love001
А що се отнася до Енгин. Laughing.....вихрушката,която ме помете 2010 година,още е в сила.Нищо не е в състояние да се откажа от него като фен:love:

# 24
  • Мнения: 4 966
Скрит текст:
Любов[/color]...








Ох, Маричке, така ме развълнува със сълзата Булутова… Край, отнесох се…И за пореден път си мисля, че когато говорим за Енгин Акюрек, говорим за любов…
Ако трябва с една дума да опишем неговите герои Керим или Булут, то тази дума ще бъде Любов…
Ражда се дете, проплаква, поемайки първата глътка въздух и разбира, че вече не може да живее без нея…
Това е любовта. Тази първа глътка въздух, без която не можем и за която копнеем цял живот. Тайнство, което  кара сърцето ти да препуска в бесен бяг, копнеж, който обърква представите ти. Животът ти уж остава същият, но е напълно променен. Сякаш ражда едно ново сетиво – с което разбираме колко много може да боли търсенето на онзи, който ще излекува болезненото усещане...
Любовта създава, любовта оправдава…
Но ако не отговаряш на модела за съществуване в онези географски ширини, на времето, в което живееш, на религията и културата…само ще те боли.
Както го болеше Булут...
Булут в Дараа…мъж, който съзнаваше, че няма нищо по-пагубно за него от това да приеме, че ще бъде далеч от жената, която обича. И не го прие.
Обзет от копнеж, той не чуваше мислите си, а само тътена на чувствата,   остави поривът да нахлуе в тялото му и да го води. Остави се на огъня, който го изгаряше в този миг. Желаеше Нарин с устните си, с кожата си, с тялото си, с душата си….В този миг той като че ли се освободи от някаква страшна тежест. Почувства се освободен от всичките си задръжки…Копнежът да потъне в прегръдката на недостъпното й тяло стана реалност. Ръцете му я галеха, дъхът му беше застинал от страх да не развали магията, сълзите на облекчение и блаженство замъгляваха погледа му…И той разбра, че цял живот се е стремял към това усещане. Цялото му същество се отдаде на мига…
А огньовете наоколо продължаваха да горят и сенките им се гонеха между древните руини, които сякаш за първи път оживяваха и придобиха смисъл и красота...


Много красиво си го казала, Любов.
Да, любовта прилича на раждане. С нея и след нея светът вече не е това, което е бил.
Но дали с Любовта придобиваме ново сетиво, или просто "включваме" нещо, което винаги е съществувало и ще съществува у нас? Защо някои хора могат да обичат, други - не? Защо любовта на едни е всеотдайност, на други - желание за притежание?...
Булут носеше у себе си огромно количество Любов. Любов - стихия, която той самият не знаеше как да държи под контрол. Любов, която беше негова същност, сила и слабост... Любов неразбрана, неприета, неосъществена... Единението в Дараа беше едноличен акт... Въпреки физическата страна, нямаше Любов-единение... и така си остана до края. В жертвения огън на Дараа Булут сложи всичко... с надеждата, че боговете ще приемат благосклонно жертвата... но...



Всичко си остана несбъднат сън...

Последна редакция: пн, 28 окт 2013, 21:57 от marytza

# 25
  • Мнения: 3 243
loveofmine поздравления за прекрасния пост! Много поетично описание на изнасилването.

                                  ОГЪН / FIRE

# 26
  • Мнения: 23 352


Дочи

За всички вас - нещо правено с уважение и любов.

Скрит текст:


Детелинка

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


От мен за всички фенове на Енгин...
.....................
Любов, благодаря ти...
txtloves

# 28
  • Мнения: 1 097

Тук е невероятно хубав. И навсякъде.Как е възможно да ти омръзне да се любуваш на красотата.

Последна редакция: пн, 28 окт 2013, 22:47 от milkaradeva

# 29
  • Мнения: 1 954
Марта ,благодаря за клипа ,прекрасен е!
Винаги ще си задавам въпроса ,защо тялото старее а духа -не ?
Защо има 20 г.старици и 70 г.девойки ?
Отдавам го на възпитание ,среда ,манталитет,неспособност да преодолееш препятствията,да  се вгледаш в себе си ,да простиш  и да поискаш прошка  и никога да не  спираш да мечтаеш.

Общи условия

Активация на акаунт