КАКВО ПОВЕЧЕ НЯМА ДА КУПЯ - тема 5

  • 91 036
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 26 648
на каква цена са

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 5 038
 Hug

# 17
  • Мнения: 20 236
Комплект 5 части-22 лева.

# 18
  • Мнения: 6 214
Комплект 5 части-22 лева.
Ей това се вика за без пари.  Wink

# 19
  • Мнения: 20 236
Комплект 5 части-22 лева.
Ей това се вика за без пари.  Wink
Направо, само дето са 100% пластмаса, не зная как може изобщо да ги произвеждат. А били и намалени с 50%, аз и 5 лв не бих дала. Sick

# 20
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
  bouquet

# 21
# 22
  • Мнения: 341
За първи път купих салам Народен - тип Камчия и не ми хареса.Много е воднист и прекалено мек и освен за пица не знам за какво друго да го ползвам. Повече на тази фирма няма да взимам продукти, защото и шпека им не става за ядене - освен да си счупим зъбите със смлените кокали вътре в салама. Разочарована съм и от киселото мляко на ЮЕС Комерс ООД с. Голямо градище обл.Търговище,защото има сол в млякото и силно мирише на обор.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 010
Повече няма да взема т. хартия Clever от BILLA.
Ползвала съм в чужбина и се мереше с Милде, но тук е тънка и ужасна, излиза по-скъпо  Crossing Arms

# 24
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
За първи път купих салам Народен - тип Камчия и не ми хареса.Много е воднист и прекалено мек и освен за пица не знам за какво друго да го ползвам. Повече на тази фирма няма да взимам продукти, защото и шпека им не става за ядене - освен да си счупим зъбите със смлените кокали вътре в салама. Разочарована съм и от киселото мляко на ЮЕС Комерс ООД с. Голямо градище обл.Търговище,защото има сол в млякото и силно мирише на обор.

Добре, че не си купила кайма Народен...ужасна е.

# 25
  • Мнения: 4 370
Записвам се да следя какво да не купувам.

# 26
  • Мнения: 79
За първи път купих салам Народен - тип Камчия и не ми хареса.Много е воднист и прекалено мек и освен за пица не знам за какво друго да го ползвам. Повече на тази фирма няма да взимам продукти, защото и шпека им не става за ядене - освен да си счупим зъбите със смлените кокали вътре в салама. Разочарована съм и от киселото мляко на ЮЕС Комерс ООД с. Голямо градище обл.Търговище,защото има сол в млякото и силно мирише на обор.

Това са най-големите боклуци на пазара. Не знам как ги допускат изобщо.
"Камчия" би трябвало да е телешки салам, наскоро четох че точно с телешките салами правели най-големите фалшификации. Вътре имало всякакви боклуци- кожи, огризи и каквото се сетиш, но не и телешко. Вкусът се постигал с аромати и оцветители.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 948
То това със "Камчия" май се отнася за всички салами Sad

# 28
# 29
  • In Hell
  • Мнения: 122
Фини овесени ядки IZZI. Пълни с трици и ужасно неприятни на вкус.

Общи условия

Активация на акаунт