КАКВО ПОВЕЧЕ НЯМА ДА КУПЯ - тема 5

  • 90 936
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Царевица в консерва с доматен сос от Лидл  Sick
Нищо на скара от топлия щанд на ФФ, е няма такава помия  Sick Sick Sick
Колбаси купуваме рядко, предимно на Орехите

Странно, в кое Фантастико е това? От нашият в Дружба-1 често си купуваме кебапчета / кюфтета и не сме имали проблеми. Grinning

Последна редакция: чт, 31 окт 2013, 00:23 от 65536

# 46
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
В предната тема се обсъжда захар Захира-аз съм от доволните и не виждам никаква разлика във вкуса.  Peace

# 47
  • Мнения: 79
Никога повече шампоана на Арома п/в пърхот,дадох го на брат ми да си мие велосипеда с него,ужасен сърбеж и никакво премахване на пърхота,изсушава косата #Cussing out
Скрит текст:

Този и на мен не ми понася, но на Лореал белия и черния Тотал репеър 5 и 3 ги уважавам много. В темата за козметиката много ги хвалиха и с основание  Peace
Но пак казва, че това си е индивидуално.

# 48
  • Мнения: 4 500
Царевица в консерва с доматен сос от Лидл  Sick
Нищо на скара от топлия щанд на ФФ, е няма такава помия  Sick Sick Sick
Колбаси купуваме рядко, предимно на Орехите

Странно, в кое Фантастико е това? От нашият в Дружба-1 често си купуваме кебапчета / кюфтета и не сме имали проблеми. Grinning

ФФ в Люлин 1

# 49
  • Мнения: 5 790
Царевица в консерва с доматен сос от Лидл  Sick
Нищо на скара от топлия щанд на ФФ, е няма такава помия  Sick Sick Sick
Колбаси купуваме рядко, предимно на Орехите

Странно, в кое Фантастико е това? От нашият в Дружба-1 често си купуваме кебапчета / кюфтета и не сме имали проблеми. Grinning

ФФ в Люлин 1

От този в Дружба и аз взимам и всичко винаги е било наред.

# 50
  • Мнения: 2 216
В предната тема се обсъжда захар Захира-аз съм от доволните и не виждам никаква разлика във вкуса.  Peace
Жената каза, че със Захира вино и ракия не са станали, не че има разлика във вкуса.

# 51
# 52
  • Мнения: 44
В предната тема се обсъжда захар Захира-аз съм от доволните и не виждам никаква разлика във вкуса.  Peace

Едното момиче говореше, че не става за правене на вино - виното не ферментирало.

Аз пък не съм доволна от сол "Перла", която се продава в пластмасови солници. Много е удобна за ползване, но на вкус е по-различна от обикновената морска сол. Мислех, че нещо ми се струва, но веднъж, ръсейки си яденето забелязах някакви бели прашинки вътре, малко по-едри от кристалчетата сол. От тогава я махнах и си солим с хималайска сол (тя малко трудно се разтваря, но е хубава), а като готвя или правя салата си ползвам най-обикновена сол - еми тя има истински вкус на сол, нищо, че не е снежнобяла и се увлажнява!

# 53
  • Мнения: X
В предната тема се обсъжда захар Захира-аз съм от доволните и не виждам никаква разлика във вкуса.  Peace
Вчера правих кекс със Захира,едрата и даже стана прекалено сладък,четох по-горе,че не подслаждала добре.Ами за мен няма проблем,но за друга захар не ползвам.
Пазарувам основно от Лидл и такава купувам.Даже преди не вземах едрата,но сега ми допадна и съм с нея.
 Чух,разговор в магазина,че не ставала за ракия,но аз ракия не пия.
Апропо правих си нещо като ошав лятото и е останало малко в буркан в хладилника и е ферментирало -има вкус на сладко вино,такаче не пречи на ферментация.
Тази захар е внос мисля,за сладкиши ми е идеална на мен.

# 54
  • софия
  • Мнения: 2 543
 Нищо от топли витрини - на Били, Лидъли и т.н.

# 55
  • Мнения: X
Нищо от топли витрини - на Били, Лидъли и т.н.
Че В Лидл има само хляб и засега не съм попадала на нещо с лошо качество,а и има опция да го върнеш.Не съм връщала нищо.

# 56
  • София
  • Мнения: 19 261
И аз не съм очарована от показания Елсев, но според мен освен до коса си е и до предпочитания - една иска по-суха коса, друга държи на хидратация, трета - на обем

На топлите щандове се употребяват продуктите, които са с изтичащ/изтекъл срок на годност.

По темата - от Кауфланд взехме някаква баварска салата - аз съм добро прасе и ям всичко, не че не ставаше за ядене, но картофите леко недоварени, кой знае какъв шпек беше... Защо ли слушам мъжа си, все едно не мога аз да си направя. Хляб и сирене ли да сме вечеряли - ами много по-добре, отколкото това

Олио от кауфланд с тяхната си марка.... Отврат, бъкано с боклуци. Повече никога такова. Ако трябва без олио, но не с това.
За Витад'оро ли става дума? Какви боклуци?

# 57
  • Другата България
  • Мнения: 37 479
И аз тука Peace. Сутринта си го купих този шампоан, направо ме убихте...... ooooh! Cry

# 58
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 810
А коя е едрата Захира? Аз ползвам тази в синя опаковка и е доста ситна спрямо други, които съм ползвала. Да не би да има два вида и да говорим за две различни неща?

# 59
  • Мнения: X
А коя е едрата Захира? Аз ползвам тази в синя опаковка и е доста ситна спрямо други, които съм ползвала. Да не би да има два вида и да говорим за две различни неща?
Тази в синята,тя е кристал,другата е малко по-скъпа и е в жълта -фино смляна пише.Преди в синята беше даже по-едра и ми се струваше не толкова сладка,но сега ми е добре.
Даже не вземах в синята защото ми се разтваряше по-трудно,но сега е по-ситна и си взема от нея.20ст разлика има в цената между двете сега.

Общи условия

Активация на акаунт