КАКВО ПОВЕЧЕ НЯМА ДА КУПЯ - тема 5

  • 90 973
  • 737
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 187
Фини овесени ядки IZZI. Пълни с трици и ужасно неприятни на вкус.

Поради тази причина купувам овесени ядки само от Лидл или Пени.На български фирми спрях отдавна да вземам точно заради тези трици.Лидълските са немски,а тези от Пени не помня вече,но и от двете места нямам забележки.Има вариант да са с цели ядки или фини, 500-грамов пакет е на цена от лев и малко,а понякога ги намаляват на 99 стотинки Naughty

# 31
  • Мнения: X
Фини овесени ядки IZZI. Пълни с трици и ужасно неприятни на вкус.
Овесени ядки -финни и едри купувам то ЛИДЛ,немски са,сега са на промоция.

# 32
  • Мнения: 187
Никога повече няма да купя този шампоан,от който косата ми се сплъстява след използване и изглежда немита от седмица Close
Скрит текст:

# 33
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
и аз да отбележа присъствие

# 34
  • Мнения: 79
Никога повече няма да купя този шампоан,от който косата ми се сплъстява след използване и изглежда немита от седмица Close
Скрит текст:

Това с шампоаните е индивидуално  Peace

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 13 532

Отвратителен е!

# 36
  • Мнения: 4 569
Идвам и аз.  Peace

# 37
  • Мнения: 106
Някво ново кисело мляко на Меггле - Шуменско - по-рядко е от айряна Simple Smile

# 38
  • Мнения: 79
Някой може ли да ми обясни каква е играта с тези  кисели млека на "Мегле"? Една и съща марка, една и съща масленост, различни опаковки и различни цени? В различни заводи ли се правят, що ли? Не са ли под една шапка?

# 39
  • Мнения: 341
И да са под една шапка,пак са с различни цени.Всеки магазин сам определя цените си. Лошото е само,че няма вече истинска храна и ще си спомням само за едно време.

# 40
  • Мнения: 527
Олио от кауфланд с тяхната си марка.... Отврат, бъкано с боклуци. Повече никога такова. Ако трябва без олио, но не с това.

# 41
  • Мнения: 79
Олио от кауфланд с тяхната си марка.... Отврат, бъкано с боклуци. Повече никога такова. Ако трябва без олио, но не с това.

На К- Класик ли?

# 42
  • Мнения: 766
Никога повече няма да купя този шампоан,от който косата ми се сплъстява след използване и изглежда немита от седмица Close
Скрит текст:

И аз скоро се отказах категорично някога отново до си купя Лореал.

# 43
  • Мнения: 10
Никога повече шампоана на Арома п/в пърхот,дадох го на брат ми да си мие велосипеда с него,ужасен сърбеж и никакво премахване на пърхота,изсушава косата #Cussing out
Скрит текст:

# 44
  • Мнения: 4 500
Царевица в консерва с доматен сос от Лидл  Sick
Нищо на скара от топлия щанд на ФФ, е няма такава помия  Sick Sick Sick
Колбаси купуваме рядко, предимно на Орехите

Общи условия

Активация на акаунт