МАРТенчето лази и крещи, пакостите почва да твори

  • 71 057
  • 511
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 33
Пожелания за щастливо детство и много здраве на родените днес   bouquet   party041 nbirthday

# 391
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
честита Баба Марта! Нека да са живи и здрави всички мами и техните дечица. newsm63  честито и на рождениците днес и приятно изкарване на първия рожден ден  bdbaloni Доста уредя тази тема дано покрай рождениците да се саберем пак или повечето се преместиха в алтернативата

# 392
  • Мнения: 33
Вчера принцесата ни навърши една годинка. Тържеството беше голяма изненада за малкият човек. Милото така се стъписа, че в началото даде на заден, когато видя гостите, но в последствие се отпусна. Вече си имаме малка госпожичка, а не бебе newsm44 newsm38 newsm59

# 393
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
честито.  newsm51  Аз вече силно се вълнувам от празненството и тъй като ще се събираме у дома не мога да реша какво да бъде менюто. Я разкажете как беше при вас.

# 394
  • Мнения: 33
Ние бяхме в ресторант, но и в къщи бих приготвила същото: плата със сирена и мезета, плата със салати, два вида, картофи приготвенипо различен начин за гарнитура, месо-печено и гъби, аз десерт Тортатаааа Tada да не пропусна, обезателно за музикален фон детски песнички Grinning

# 395
  • Мнения: 2
И моето слънчице навърши 1 годинка на 13-ти. Беше му първото ходене на ресторант, в началото малко помрънка, но после се отпусна и се развесели. Част от тържеството си проспа разбира се Simple Smile
А между другото баба Марта ни донесе 2 зъбчета  Mr. Green  Laughing

# 396
  • Мнения: 22
Ох блазе ви как стоят вашите бебчовци в заведенията. Нашия само като влезем през вратата дори да е кафе се започва ръмжене и инатлив плач явно е с остра "алергия" към заведения, която дано отшуми скоро  Wink.  Затова се принудихме рожденния ден да е в детско клубче, където пък така се захласна в игри, че не се сети за майка си 3 часа  Laughing Laughing Лятото явно няма да видя капанчета и биричка, а само люлки Grinning
eleo_s честити зъбчовци Simple Smile

# 397
  • Мнения: 13
 Нашата принцеса  е  капризна  понякога   и  мрънка  без  причина,  но като  я  водим  по  кафета и  ресторанти  е  кротка  и  й  е  интересно    Grinning
В един  момент  много ревеше  от  непознати  сега  не  реве,но зависи  от  едни  хора  реве от  други  не  явно  не  и  допадат  всички  пък  и  децата  усещат  най-добре  кой  какъв  е   Simple Smile

# 398
# 399
  • Мнения: 2
Какво става с вас мартенски мами и с вашите бебоци Simple Smile Минаха рожденните дни.......разкажете как бяха   ura Проходиха ли вече мъниците ви, казват ли по някоя думичка...? Моя нито говори, нито ходи, мъчим се с колан за прохождане и правим първите си стъпки  running Разкажете как е при вас и какво ще промените след навършване на 1 годинка - къпането, храненето.....да раздвижим малко темата, че мноооооооооооого замря Simple Smile

# 400
  • Мнения: 636
Какво става с вас мартенски мами и с вашите бебоци Simple Smile Минаха рожденните дни.......разкажете как бяха   ura Проходиха ли вече мъниците ви, казват ли по някоя думичка...? Моя нито говори, нито ходи, мъчим се с колан за прохождане и правим първите си стъпки  running Разкажете как е при вас и какво ще промените след навършване на 1 годинка - къпането, храненето.....да раздвижим малко темата, че мноооооооооооого замря Simple Smile

Ами РД-то мина добре, ако си бяхме в БГ, съм сигурна, че щеше да е по-весело, но нищо  Simple Smile
Виктор проходи още на 10м. и 21 дни, вече се опитва да тича  Mr. Green Не говори, но и тук ще му е малко трудно с това говорене на два езика около него, казва  само мама, баба, тата и такива някакви срички негови си...  Crazy
Нищо не съм сменяла, само добавих нови храни като прясно мляко и пюрета с парченца, няма проблем с нищо...

# 401
  • Мнения: 2
Браво за смелостта да му дадеш прясно мляко - а АМ даваш ли или точно с прясно мляко си го заменила? Аз за обяд му давам от нашата храна, иначе останалите хранения са ни все още бебешки - разни нишестета, грис, попарки..... давам му бисквитки и зрънчо, страшно ги харесва  Joy Чудя се това "жълтък-месо" до кога продължава да се редува?

# 402
  • Мнения: 636
Браво за смелостта да му дадеш прясно мляко - а АМ даваш ли или точно с прясно мляко си го заменила? Аз за обяд му давам от нашата храна, иначе останалите хранения са ни все още бебешки - разни нишестета, грис, попарки..... давам му бисквитки и зрънчо, страшно ги харесва  Joy Чудя се това "жълтък-месо" до кога продължава да се редува?

Защо за смелостта, вече може да се дава прясно мляко, пък и му го дадох, т.е. замених АМ с прясно мляко по препоръка на педито, до сега за нищо не е сбъркала и се водя по нея , доволна съм Simple Smile И кисело мляко давам още от 10 месечен, но рядко...
А иначе от нашата храна не мога да му дам, тя е с големи парчета и няма как да ги сдъвче, затова му давам от пюретата с парчета и ние сме си на бебешка храна като цяло,,, Зрънчо и той харесва, " жълтък-месо " не редувам, месо му давам, жълтък съм му давала броени пъти, няма голямо желание към него, може би когато стана към 2 годинки ще си му дам цяло яйце...  Peace

# 403
  • Мнения: 2
Може би грешно подбрах думите си  smile3505 , просто Прясно мляко се препоръчва към 18 месечна възраст, тъй като е тежко за преработване, та затова Simple Smile Моята педи ме посъветва да изчакам.

# 404
  • Мнения: 636
Може би грешно подбрах думите си  smile3505 , просто Прясно мляко се препоръчва към 18 месечна възраст, тъй като е тежко за преработване, та затова Simple Smile Моята педи ме посъветва да изчакам.

Даа, защото на различните места по различно време се препоръчва... Ние не живеем в БГ..  Peace

Общи условия

Активация на акаунт