МАРТенчето лази и крещи, пакостите почва да твори

  • 71 028
  • 511
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 17
Благодаря за пожеланието!

# 436
  • Мнения: 636
Благодаря мнооого !  Hug Честито и на теб, Дени !  Heart Eyes

# 437
  • Мнения: 43
Момичета, има още време до новата тема, но предвид активността.... Предлагайте как да я озаглавя, за да пусна анкета.

# 438
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Ейй момичета ние на годинка бяхме 11,600 кг и сега сме с обувки номер 23  Blush Май си имам бебе великанче.   Grinning  Да са ни живи и здрави малки или големи да ни радват.

# 439
  • Мнения: 2
Скъпи мами, а как са гърдите ви след кърменето?! Аз кърмих до годинка, спряхме кърменето постепенно, но въпреки това гърдите ми са  newsm45 кога ще се възстановят някой ако знае да сподели.... Някъде четох , че е нужна година за възстановяването им макар и не на 100 %.  newsm78

# 440
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Аз кърмих доста малко, но силно изразените кафяви петна около зърното все още ми стоят и май няма надежда за оправяне  no а иначе какво да кажа бюста ми не е малък и едно повдигане ще оправи нещата  hahaha

# 441
  • Мнения: 50
Здравейте, мами и аз имам едно палаво момиче, родено на 04.03.2013г. Това, което искам да попитам е, имали отказани мартенчета от памперсите и как протече самият процес, защото на мен ми е много трудно.А в тези жеги,хич не е за памперси, моля дайте съвет Simple Smile

# 442
  • Мнения: 33
Това е въпрос и дилема за всяка мама.Плюсовете са повече, но минуси също има. Най,-големият за мен е, че ще приучвам бебка на нещо, което тя няма да разбере защо е нужно-предвид  възрастта Laughing Купила съм гърне и я слагах два - три пъти, просто за да видя как ще реагира. Никакъв интерес. За това ще постъпя както при синът ми-пампреси докогато той реши, че не иска. Случи се на второто море-беше на около две години и половина Peace  Ходенето гол по пясъка му хареса и реши, че е по удобно без памперс.
А тогава разбра, че може да пишка "тайно"като клекне до главата ми, докато аз се печа, той прави "кръгче в пясъка" JoyБеше забавно newsm10 newsm10. Разбра, че инициативата за пишкането зависи от него и може да го контролира.
Стана дълго,но да споделя и аз един проблем Sad От горещото време мъничкото ми слънчице се избрива на ситни пъпчици по гърба, раменете и особено свивките на ръчичките. На пипане кожата е като шкурка. Моля, мами с опит в този проблем да споделят.  bouquet

# 443
  • Стара Загора
  • Мнения: 40

Стана дълго,но да споделя и аз един проблем Sad От горещото време мъничкото ми слънчице се избрива на ситни пъпчици по гърба, раменете и особено свивките на ръчичките. На пипане кожата е като шкурка. Моля, мами с опит в този проблем да споделят.  bouquet
[/quote]



И ние имаме същия проблем......Забелязах че ако се изпоти повече и веднада се е обринал.От жегите и честото потене е Simple Smile

# 444
  • Мнения: 2
Здравейте Simple Smile Аз започнах отскоро да приучавам Крис на гърне. Всеки път след обедния сън го слагам докато още е сънен и винаги има резултат. Но само толкова за сега. Не възможно е да го накарам да седи на гърне когато и да е през деня... просто не иска. Не знам как ще стане тая работа при положение, че не разбира за какво става на въпрос  newsm78 По принцип не искам да бързам, но май в яслите ги искат приучени вече към гърнето Sad 

И ние се обриваме от жегите но не винаги, най - често по сгъвките на ръцете. Мажа го с Елоком и на другия ден няма нищо.

Успех!

# 445
  • София
  • Мнения: 23 165
с елоком не е хубаво да се прекалява, така знам аз  Rolling Eyes

# 446
  • Мнения: 636
Сигурно е от претопляне тези пъпчици, аз го обличам много леко и няма проблем, нямаме пъпки...  Simple Smile
Днес мисля да го водя на плаж, кажете с какъв фактор да го мажа ?  newsm78

# 447
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Сигурно е от претопляне тези пъпчици, аз го обличам много леко и няма проблем, нямаме пъпки...  Simple Smile
Днес мисля да го водя на плаж, кажете с какъв фактор да го мажа ?  newsm78




И ние оня ден ходихме за първи път на басейн  Simple Smile Много му хареса в голямата вода...мазах го с 50 +.Много е бял и ме беше страх да не изгори.По често мазане и няма да има проблеми  #Crazy

# 448
  • Мнения: 43
За проблемите с кожата от топлото използвам Джинджира Алба и съм много доволна.

За гърнето....Слагам я и тя пишка там, когато си реши, но не я принуждавам и не я натискам да седи. Според мен нещата трябва да са осъзнати и едва тогава може да се говори за успех. Другото си е , да ме прощават, чиста проба дресировка като при животно. Поне за мен.

# 449
  • Мнения: 636
Сигурно е от претопляне тези пъпчици, аз го обличам много леко и няма проблем, нямаме пъпки...  Simple Smile
Днес мисля да го водя на плаж, кажете с какъв фактор да го мажа ?  newsm78





И ние оня ден ходихме за първи път на басейн  Simple Smile Много му хареса в голямата вода...мазах го с 50 +.Много е бял и ме беше страх да не изгори.По често мазане и няма да има проблеми  #Crazy

Виктор не е толкова бял, но и аз мислех да взема 50 фактор, тъй като слънцето тук пада по-ниско и е по-опасно, а и няма да взимаме  4адър...

Общи условия

Активация на акаунт