МАРТенчето лази и крещи, пакостите почва да твори

  • 70 897
  • 511
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 66
Дойде време да споделя, моето момченце ще става батко! Стана случайно, но сме много щастливи...

# 451
  • Мнения: 371
Хей, Мария честито! Бъдете здрави и щастливи!  Hug
Аз отдавна не съм се включвала, но сме добре. Божидар е прекрасен  Heart Eyes
Май трябва да го отбивам, че още се кърмим и става все по-зависим, емоционално не приема никой друг, освен мен, батковците и татето, но само ако съм с тях...
Търсят ме да се връщам на работа,но ще откажа. Батковците ги дадох в яслата на 1,5 г. и съжалявам.. Нямам много време все още но съм щастлива, уча испански и имаме планове със съпруга ми от които се чувствам в еуфория. Дори и само планове да се окажат, аз обичам моментите в които двамата мечтаем и работим да постигнем нещо заедно. След месец празнуваме 9 годишнина (официална де).
Целувки на всички сладки мартенчета ! Heart Eyes

# 452
  • Мнения: 66
Хей, Мария честито! Бъдете здрави и щастливи!  Hug
Аз отдавна не съм се включвала, но сме добре. Божидар е прекрасен  Heart Eyes
Май трябва да го отбивам, че още се кърмим и става все по-зависим, емоционално не приема никой друг, освен мен, батковците и татето, но само ако съм с тях...
Търсят ме да се връщам на работа,но ще откажа. Батковците ги дадох в яслата на 1,5 г. и съжалявам.. Нямам много време все още но съм щастлива, уча испански и имаме планове със съпруга ми от които се чувствам в еуфория. Дори и само планове да се окажат, аз обичам моментите в които двамата мечтаем и работим да постигнем нещо заедно. След месец празнуваме 9 годишнина (официална де).
Целувки на всички сладки мартенчета ! Heart Eyes
Сърдечно благодаря. Моето Мите добре, че го отбих, че иначе щеше да е интересно Simple Smile. Нека се сбъднат всичките ви мечти и слънцето над вас да бди...

# 453
  • Мнения: 636
И моето второ бебе се развива добре, вчера бях на ЕХО, вече съм в 13-та г.с. , термин 1-ви януари, но ми отказаха секцио по мое желание, каквото беше и първото ми раждане, но то беше по спешност. Сега исках пак секцио, защото ще е минало много малко време, но ми казаха, че само по мед. причини може да се назначи, иначе пак ще ме мъчат нормално  Cry ...
мариаварна , аз те видях в новата очетна при януарките и като каза че имаш син на 1, 3 г. се сетих че те познавам от някъде !!  Heart Eyes

# 454
  • Мнения: 66
И моето второ бебе се развива добре, вчера бях на ЕХО, вече съм в 13-та г.с. , термин 1-ви януари, но ми отказаха секцио по мое желание, каквото беше и първото ми раждане, но то беше по спешност. Сега исках пак секцио, защото ще е минало много малко време, но ми казаха, че само по мед. причини може да се назначи, иначе пак ще ме мъчат нормално  Cry ...
мариаварна , аз те видях в новата очетна при януарките и като каза че имаш син на 1, 3 г. се сетих че те познавам от някъде !!  Heart Eyes
Ха, значи и Вики ще става батко, ех тези малки батковци, все още бебета... Радвам се, че пак ще бременеем заедно маймунке, този път ти си по-напред Simple Smile. По-лека бременност от предишната ти пожелавам...

# 455
  • Мнения: 636
Много ти благодаря, дано наистина е такава !  Hug Лека и успешна и на теб !

# 456
  • Мнения: 17
Честито на мама мариаварна.
Аз да Ви се похваля, че Михаела на 1 година и 3 месеца вече е кака на бебе Йоана на  1 месец.

# 457
  • Мнения: 636
Честито, Дени ! Как се справяте, трудно ли ви е ? Каката ходи ли на детска ?

# 458
  • Мнения: 17
За сега се справям, но бебето  е спокойно, хапва, спи и по малко реве. Каката тази година няма да я пращаме на детска, защото ни е страх да не ни носи зарази. Иначе добрече имам тренинг от нея и съм свикнала да не спя много,  вечер към 2 след като бебчо заспива за около 6 часа, се събужда    каката (не знам каква е причината до сега не се  е будила) и до 5 не заспива и така спя само от 5 до 8ч.. , но си заслужава като ги гушнеш и забравяш колко си изморен и се зареждаш с нови сили.

# 459
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Честито на очакващите още вдно бебече мами  Hug Като ви слушам с новите вълнения,чак ми се приисква и на мен второ  Simple Smile Но ще поизчакам,че си имам една голяма панта и ще ми е малко трудно  Simple Smile

# 460
  • Мнения: 66
Честито на мама мариаварна.
Аз да Ви се похваля, че Михаела на 1 година и 3 месеца вече е кака на бебе Йоана на  1 месец.

Браво на теб, Дени, пожелавам ти все така спокойно бебе и още по добричка кака  Simple Smile

# 461
  • Мнения: 17
Мерси мариаварна, пожелавам ти и при теб нещата да минат по вода и като дойде време да не забравиш да се похвалиш и тук.

# 462
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Ехеее какви хубави новини има тук. Честито на всички. Аз май скоро не бих се решила на второ, чувствам се като парцал с моя палавник. Не знам вие как сте но ние сме много палави  Crossing Arms

# 463
  • Мнения: 636
Ехеее какви хубави новини има тук. Честито на всички. Аз май скоро не бих се решила на второ, чувствам се като парцал с моя палавник. Не знам вие как сте но ние сме много палави  Crossing Arms

Аз не знам на тази възраст да има послушни деца  Peace Всичките са пакостници сега всичко им е интересно, моя е направо дявол. Всеки ден се ядосвам с него.  Mr. Green Луда ме прави  Crazy Имам нужда от почивка, че и с тази бременност само ми се спи, ама няма....
На второ не съм се решавала, не съм и мислила, стана случайно  Simple Smile

# 464
  • Мнения: 6
Честито нс бъдещите мами, и на тази мамс с новото бебе Hug Моите две принцеси са също с малка разлика/ година и седем месеца/, но пък е много хубаво. Вече двете си играят и доста добре се разбират! Леко бременеене и много положителни емоции ви желая!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт