След "Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол, нови проекти и "Мерхамет" Тема 26

  • 55 445
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 541

Лиа Hug ами как няма да е щастлива  с тоя хубав мъж до нея  smile3521
Ох ама и Енгинчо хич не е зле  smile3521

Ени Hug за красота на севгилито ти /М.Й./ аз не мога да се съглася изобщо, значи от двамата по-красивата половинка на семейството, на външен вид, определено е Бурчин, но вкусовете ни са различни Joy Joy Joy Да, в някои дизита и той има много чар, но по-скоро с ролята си, изразителните си очи и това е....., същото важи и за Енгин Алтан като визия, въпреки, че за мен вторият е по-хубав /само като ги сравнявам двамата де... Wink!/
Но най-важното е те да си се харесват, обичат, всички друго няма значение Simple Smile Thinking

ПП. Joy Joy Joy Joy Joy Сама си се смея...както съм написала поста си излиза, че най-важното е Мурат и Енгин да си се харесват, ох не, сълзи ми потекоха rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImbo

# 61
# 62
  • Мнения: 12 837
Лиа, сега гледам Енгин в СОН, играе момчето  Peaceноооо Мурат е друга магия,  Heart Eyes Да не го обсъждам тук, достатъчно му се радвам в другата тема Joy Joy Joy

Пише , че е от снощи

# 63
  • Мнения: 12 837
Без грим или със съвсем лек , естествена



# 64
# 65
  • Мнения: 9 541
Ели Hug, най-важното е да има човек на какво да се радва! newsm10 А пък ако някой или нещо ти въздейства като магия....какво по-хубаво от това! Peace

# 66
# 67
# 68
# 69
  • Мнения: 12 837
Хайде и от мен един колаж, собствено производство Joy Joy Joy

# 70
  • Мнения: 9 541
Ели Hug,  за колажа newsm10 smile3501

А долната фотка от Мерхамет може да мине и за пейзажна Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 371
Лиа, няма още информация за края на Мерхамет. В онази снимка пише, че зрителите могат да предложат любовни песни, авторите или който е там отговарящ ще избере една читателска песен и ще я пуснат в епизода  Peace Синчето ли ти отваря форума  Mr. Green милия  Mr. Green то вярно, че ако кара друг човек колата ти, то я връща с неизправност  Mr. Green Mr. Green
 
Връщам се от Мола, то голяма патърдия на тоя Хелуин  Imp ама половината ( че и повече) не знаят какъв празник е утре  Imp ще кажеш, че е кой знае какво...
Поне съм доволна, че от 34ти размер дънки, вече нося 29  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Лека нощ  Hug

# 72
# 73
  • Мнения: 9 541
Клю Hug, синът ми много обича да се майтапи, е някой път и аз съм потерпевша, но си го връщам  Wink hahaha Ти представяш ли си как ще почне да чете по темите newsm47 Това, мисля, че няма как да се случи изобщо hahaha hahaha hahaha
Ти въобще влезе ли си в нормален ритъм на живот? Радвам се за теб, че си отслабнала Peace, но ако изкараш още един такъв безумен летен сезон, ще вземеш да влезнеш в детската номерация Heart Eyes
Хелоуин е днес, на 31.10. Аз много не го обичам, щото много народ гледа да те стресне по някакъв начин...изскача от тъмното, облича се като дух, дявол, вампир и прочие, силни звуци, като пиратките на Нова година и разни такива...в България слабо се празнува, но набира сила като Св. Валентин Joy Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:

Мерси, че ми каза, че няма да свършва Мерхамет! smile3518

# 74

Общи условия

Активация на акаунт