Кауфланд- тема 3

  • 76 537
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 79
Аз за това вътре съм като влака- стрела. С предварителен списък и директно само това, което ми трябва, без мотане. Понякога даже се дразня, на такива дето ми пречат на маршрута, като свободни електрони се разхождат все едно са в парка.

# 61
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 587
Абе то 5,90 ама аз съм от този тип хора,които отиват за едно и купуват още 101 неща  Laughing Преди 2 дни отидох за тава и пръснах 70 лв. ще ме изгонят от къщи вече покрай тази тема   Rolling Eyes

И аз съм така  ooooh! За едно влизам, със 100 излизам! Ама пусто, така да ги обичам тези хипермаркети  Laughing

# 62
  • Мнения: 11 607
Аз за това вътре съм като влака- стрела. С предварителен списък и директно само това, което ми трябва, без мотане. Понякога даже се дразня, на такива дето ми пречат на маршрута, като свободни електрони се разхождат все едно са в парка.

Стреснах се! Като прочетох горното и помислих, че мъж ми си е направил регистрация в мамата и е писал в тази тема......1:1 е и мъж ми......ужас е! Аз....аз съм свободен електрон, на разходка в парка...Често мъж е по средата на магазина, аз съм още в началото при зеленчука, и се търсим по телефона кой къде е......Може  да не пазарувам, но....обичам да блея, да разглеждам......

# 63
  • Мнения: 5
Аз за това вътре съм като влака- стрела. С предварителен списък и директно само това, което ми трябва, без мотане. Понякога даже се дразня, на такива дето ми пречат на маршрута, като свободни електрони се разхождат все едно са в парка.
Абе то и аз съм бърза,купувам каквото видя  hahaha

# 64
  • Мнения: 356
Мама Цоцоланка
Стреснах се! Като прочетох горното и помислих, че мъж ми си е направил регистрация в мамата и е писал в тази тема......1:1 е и мъж ми......ужас е! Аз....аз съм свободен електрон, на разходка в парка...Често мъж е по средата на магазина, аз съм още в началото при зеленчука, и се търсим по телефона кой къде е......Може  да не пазарувам, но....обичам да блея, да разглеждам......
[/quote] Ха-ха,и аз съм същата....Блея си,разглеждам си бавно и славно.Моя по някое време ми звъни че е до касите,а аз още при зеленчуците.Никога не бързам.Винаги оглеждам внимателно.То нали за това са големи магазини-разглеждаш си и хич не ти пука.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 948
Записвам се с тава (зелена) и продълговата стъклена чиния за 2,99 лв. Идеална е за салати, спагети и др.
Утре отивам за още една Simple Smile

# 66
  • Мнения: 5 790
Аз чакам утре да взема заплата, за да се отбележа по ваш пример. Simple Smile
Сервизите хубави ли са? Много сериозно се замислям.

# 67
  • Мнения: 2 286
Маме, мерси за темата.

Аз само капсулите на Персил 2х32 пранета за 21 лв си взех и едни таблетки на Ариел Актилифт за бяло. Но имам много препарати още, та скоро няма да ги ползвам Laughing .

В събота мисля и за Коколино да се разходя, ако има останал.

# 68
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 201
Леле,стигнахме 3-та тема за Кауфланд?!  Shocked Големи шопинг-маниаци сме,а?  Crazy Laughing
Аз чистосърдечно си признавам,че скоро не съм пазарувала качествено по простата причина,че нямам никакво време. Снощи взех врат без кост,но в петък почивам и смятам да се развихря.  Twisted Evil  Flutter

# 69
  • Мнения: 79
Първата година като го направиха магазина, понеже той е на две крачи от нас, обичах да ходя късничко, към около 20 часА. когато вече няма много хора. И тогава си обикалях на спокойствие по всички рафтове, разглеждах подробно, четях опаковките, търсех интересни стоки, които преди това не съм срещал никъде. Понякога откарвах до самото му затваряне.
Сега вече го знам наизуст, наситих се и няма какво да блея, освен ако търся нещо, което не знам какво е, но като цяло пазарувам само проверени стоки, така че рядко има място за импровизации. 

# 70
  • пак там
  • Мнения: 2 885
А ние въведохме традицията първо да вечеряме, и след това да ходим до там, че и двамата с мъжа ми сме с "лакоми очи", особено на гладно.  Embarassed

# 71
  • София
  • Мнения: 1 274
Здравейте,
някой купувал ли е от сокоизтисквачките, които са сега на промоция? Много се чудя дали да взема  newsm78

# 72
  • София
  • Мнения: 6 010
Ще споделите ли по колко време важат брошурите, че имам чувството, че все за нова говорите, пък аз още не съм стигнала до магазина тази седмица  Thinking

# 73
  • София
  • Мнения: 1 274
Актуалната от тази седмица Simple Smile
Важи до неделя.

# 74
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Здравейте,
някой купувал ли е от сокоизтисквачките, които са сега на промоция? Много се чудя дали да взема  newsm78

Аз имам такава от 5 години. На мен ми върши работа, но все пак не съм я използвала често за твърди зеленчуци като моркови например. Такова само два-три пъти сме цедили. С плодовете се справя чудесно.

Малко е играчка миенето обаче.

Общи условия

Активация на акаунт