как да махна 35 кг

  • 15 355
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 493
На "анкетата" ти не мога да отговоря ! На всеки един от въпросите ще се опитам.
1. Как се свалят 35 кг ? - Трудно и бавно. Определено не бива да се бърза, защото ефектът ще е нетраен, а може да има и лоши последици за кожата. Добре е да включиш диета, гимнастика, плуване, сауна, парна баня / ако твоят лекар ти разреши /, джакузи, крос, ски, фитнес. Важното е да бързаш бавно, при свалянето на килограмите. Примерно по 5 кг на месец не повече. Най-добре е да се посъветваш с лекаря си преди да започнеш.
2. Помогна ми плуването, гимнастиката и много ходене.
3. При двете си раждания бях + 22.5 кг.
Успех !

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Писала съм много пъти, че диетите не ги признавам.Пробвах какво ли не, отслабвах и пак ги качвах.Преди 3г. свалих 45кг. с разделно хранене.През бременността продължавах да се храня така и качих 12кг.

# 17
  • Мнения: 1 305
Аз за месец и половина направих 2 пъти Японското чудо с комбинация Лунна диета и свалих 8кг миналата зима
ако искаш пробвай а най важното е че от не повечето хора си запазват кг.
Успех  newsm10

# 18
  • Мнения: 93
Аз съм със същия проблем35кг.+ Sad.Откакто спрях да кърмя все си намирам оправдание за килограмите,таткото се прибира късно и вечерям с него,през деня не ям заради детето и т.н.Но времето си минава килограмите си стоят,а лятото идва и реших да взема някакви мерки.Започнах лунната диета,храня се до 18ч.,пилатес,повечко течности(основно вода и чай без захар)и вече съм 5кг.(-).И това за10 дни Grinning,е как да нямям мотивация, продължавам в същия дух и се надявам за рожденния ден на малката да си има "нова"мама.Пожелайте ми успех и дано да продължа в същия дух!(да не ме изкуши някое шоколадче Wink)

# 19
  • Мнения: 46 518
Истината е в НВД-то, хем ядеш, хем слабееш, хем не качваш после, пък и организма ти се чувства отлично  Grinning

# 20
  • Мнения: 1 809
Истината е в НВД-то, хем ядеш, хем слабееш, хем не качваш после, пък и организма ти се чувства отлично Grinning

Към това добави  задължително  и физическо натоварване-някакъв спорт,много движение....Гарантирам ти успех! Peace

# 21
Здравейте момичета!Отскоро влизам във вашия форум.Аз станах майка на 19г. доста отдавна нали.Виждам,че сте млади майчета,но това не ми пречи да споделя вашия опит.От вас разбрах за лунната диета Твърдо съм решила да лунувам с вас.Сега съм на 34г.Висока съм 170см.Някъде бъх чела,че за тази си височина трябва да съм не повече от 60кг.Била съм на толкова и изглеждах и се чувствах чудесно.През бременността си наддадох 20 кг а след раждането свалих само 5.През следващите години качвах и свалях много пъти къде от диети къде от ядове и проблеми.Скоро бях се поразболяла-откриха ми язви.Много наддадох просто сега съм на килограмите на които отидох да раждам преди 14г.Чела съм много по въпроса пробвала съм какви ли не диети и резултата е настоящия ми отвратителен вид.Не се харесвам не се понасям и не се чувствам здравословно добре.Искам да си върна самочувствието Предложете ми нещо изпитано и сигурно.Нуждая се от вашата помащ спешно.Моля Ви!

# 22
Впрочем не съм написала,че сега съм 90 кг. Чакам вашите съвети!

# 23
# 24
  • Мнения: 194
според мен при толкова килограми можеш да си позволиш и по-драстична диета. опитай да изкараш 20 дни само на плодове после трябва да направиш бавно и постепенно захранване. първия ден да включиш към плодовете 1 варен морков. втория ден варен картоф. и така постепенно да се върнеш на нормално хранене. с този метод ти гарантирам свалянето поне на 15 килограма, а след това можеш да си продължиш с по-умерена диета. освен всичко друго действа много добре на кожата . само внимавай да не забременееш пак, защото се повишава и плодовитостта на организма Laughing за повече подробности виж сайта на на д-р емилова можеш да го намериш на търсачка. желая ти успех!!! зорът е пърата седмица Hug
Внимание опасно! Такова гладуване не е препоръчително за човек с толкова излишни килограми без лекарско наблюдение. Да не говорим за смъртните случаи в клиниките на доктор Емилова. По-скоро бих те посъветвала да потърсиш помощта на доц. Байкова.

# 25
Защо не пробваш с Диетата на др Ори Хофмеклер-3.Аз съм на нея от две седмици и се чувствам отлично,най важното е че има ефект  Peace

# 26
  • Мнения: 1 883
Впрочем не съм написала,че сега съм 90 кг. Чакам вашите съвети!
Преди 2г бях 93кг , сега съм 52кг- ГЛАД  ooooh!

# 27
  • Мнения: 6 958
 newsm78 Глад за 5 или 10 дена (за хубаво първоначално прочистване), с продължение на Лунна диета веднъж седмично и Разделно хранене, НВД или каквото е лесно поносимо и изпълнимо за теб... Успех и знай, че Няма невъзможни неща   bouquet Аз също имам да махам 35 кг. вече съм - 11 кг. за около 2 седмици... с плодолечение, като приключа продължавам с Разделно хранене (така преди около 2-3 години свалих 25 кг. за 3 месеца). Погледни различните форуми и виж кой как отслабва и си прецени самичка, кое е най-удачно за теб в момента... Ето го и ''нашето режимче'':

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=153179.260

Изборът и начинът са твой!!! Успех Simple Smile

# 28
  • Мнения: 496
Здравейте хора. Според някои калкулатори трябва да махна 35 кг. Смятах да пробвам с глад и инат. Преди години обаче свалих 45  кг с една проста диета. Дано да ми подейства, защото вече имам чувство, че от въздуха пълнея. Пък и с тоя моя запек за никъде не съм. Сега съм 85 кг при 167 см височина. Направо се търкалям. Та диетата е : обед и вечеря-150 грама плод, 150 грама зеленчуци и 150 гр. някакъв колбас или месо, а може и 150 гр. мляко( или две варени яйца). Сваля се по около 3 кг на седмица. Желая ви успех.

# 29
  • Мнения: 577
Здравейте хора. Според някои калкулатори трябва да махна 35 кг. Смятах да пробвам с глад и инат. Сега съм 85 кг при 167 см височина. Направо се търкалям.
и аз така ама все не се решавам,
а за кг.те аз пьк сьм 83.9 при височина 1.68 smile3533
маитапа на страна,трябва да се вземаме в рьце!
желание голямо,воля никаква

Общи условия

Активация на акаунт