Монклер - якета и елеци

  • 2 355
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здр
Някой може ли да даде информация къде може да се намерят Монклер - якета и елеци на добра цена и да са със добро качество ?
мерси много за информацията

# 1
  • Мнения: 1
Здр
Някой може ли да даде информация къде може да се намерят Монклер - якета и елеци на добра цена и да са със добро качество ?
мерси много за информацията
Здравей,
и аз отдавна това проучвам.
оказа се, че тук има стари теми за Монклер - напиши в търсачката монклер и много инфо ще излезе.
За съжаление, дори в Пловдив, където ги шиели на ишлеме  не можах да разбера къде е магазина.
Поздрави!

# 2
  • Мнения: 0
Да и аз поразгледах ама нищо конкректно не намерих даже звънях във една фирма която ги правила във дупница ама ми казаха че вече не правели

# 3
  • София
  • Мнения: 2 044
Да и аз поразгледах ама нищо конкректно не намерих даже звънях във една фирма която ги правила във дупница ама ми казаха че вече не правели
Във всички китайски сайтове има,различни видове реплики,от най-високо качество до най-ниско

# 4
  • Мнения: 0
Да и аз поразгледах ама нищо конкректно не намерих даже звънях във една фирма която ги правила във дупница ама ми казаха че вече не правели
Във всички китайски сайтове има,различни видове реплики,от най-високо качество до най-ниско

аз съм си поръчал един елек от таобао но нали тази марка се произвежда във България и е много по лесно да си вземеш от тука и да не чакаш толкова време да се достави но и дали може да се закупи във България на нормална цена е друг въпрос
аа ако сте поръчвала от някой китайски сайт и е супер качество може ли някой линк да ми дадет на лично или тук
мерси много

Общи условия

Активация на акаунт