пихте ли витамин D в края на бременността?

  • 1 668
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 164
Не, не съм пила. Аз също чувам за първи път да се пие витамин Д в края на бременността.

# 16
  • Мнения: 3 537
Само фолиева киселина съм пила,нищо друго Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 44 133
Не, не съм и чувала че се изписва през бременността.За укрепване на костната система пиех Фолиева киселина и Матерна.

и аз така...

# 18
  • Мнения: 1 427
Не съм пила-за първи път чувам! Пиех Матерна и Фолиева киселина.

# 19
  • Мнения: 666
 Не не съм пила , а матерната сега нали я отричат накой доктори, в края на бременността пиех само за анемия

# 20
  • Мнения: 3 216
Докторката ми по здравна каса ми каза да пия Матерна, а този при когото ще раждам ми каза да не я пия.Лекарите явно са на два лагера относно Матерната,но за витамин Д не сьм чувала нищо нито сьм го пила.В крайна сметка пих два месеца Матерна и спрях.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз също пиех Матерна по препоръка на лекарката. В тях се съдържа вит. Д и не разбирам защо трябва да спреш едното и да започнеш другото... Поискай да ти обясни самата акушерка, защо се налага това.

# 22
  • Мнения: 3 760
Аз пиех комбинирани витамини /не Матерна, а Спектрум-Вите/, а също и Зимафлуор. Отскоро се натъквам на отрицателно отношение към Зимафлуора и сега не го пия /педиатърата ми каза да го/. Витамин Д не ми е изписван, но аз бях бременна през лятото и ходих на плаж.

# 23
  • Мнения: 949
Не,не съм пила,карах си на Матерна.

# 24
  • Мнения: 1 999
Не съм пила. Peace

# 25
  • Мнения: 7 640
не съм чувала такова нещо Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 212
И аз също не съм чувала нищо за пиене на бит.Д през бременността!
Първите 3 месеца пих Фолиева к-на,а след това от 5-ия месец до края-Матерна.

# 27
  • Мнения: 1 425
За първи път чувам  витамин Д да се изписва на бременни  newsm78 На мен ми препоръчваха Матерна, но много ми отваряше апетита и не я пиех. За сметка на това през цялата бременност пиех Фолиева киселина, защото бях с нисък хемоглобин. Последните 3 месеца ми изписаха и Магне Б6.

# 28
  • Мнения: 2 271
Не, не съм пила. Аз също чувам за първи път да се пие витамин Д в края на бременността.
Naughty

# 29
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не, не съм пила

Общи условия

Активация на акаунт