С изпъкнало коремче тази есен, майски мами с песен! - Тема 4

  • 25 035
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Голямата и пищна сватба е за гостите...
Не, не е само за гостите.

Просто хората са с различна нагласа.

Crazy Има хора, които ще се почувстват на върха на щастието, ако покажат любовта си пред целия свят (ексхибиционисти).

Има други, които биха искали никой да не знае и правят тайна сватба (конспиратори).

А има и такива, които са по средата.

Аз клоня към средата, но направихме почти тайна сватба и сега ме е яд. Човек се променя, освен другото. ooooh!

Исках да кажа, че и родителите ти трябва да разберат и да дадат заден, но и вие трябва, трябва да има разбирателство, иначе само се хабят нерви. Естествено, че бебето е на първо място, но според мен то не пречи.

Въпросът за парите обаче е клю-чов. Crossing Arms Ама пък щом предлагат да си поемат разходите... От друга страна, ти навярно се опасяваш, че няма да се съобразят с твоите желания и състояние.

Аз всъщност разбирам какво те дразни и какво не искаш - не искаш да правиш онова, което други хора са решили, че трябва. Искаш сама да си го усетиш.  Grinning

# 16
  • Мнения: 44
Мони, да ти отговоря на въпроса Simple Smile Вече не ми е лошо, ама имам моменти, дето нищо не мога да хапна. И вчера да не стоя гладна, ядох цял ден банани. Направо на маймуна заприличах Simple Smile И вечерта като легнах - е, не мога и не мога да заспя. Заспивала съм гладна - хич не ми пречи, но това е по-особен вид глад. Сякаш ТРЯБВА да хапна нещо, че да мога да заспя. Викам си "бебето има нужда" и като си представих една "циганска баница", охааа! Две филии намазани с олио, наръсени с червен пипер и сол.  eat Видя ми се най-вкусното ядене на света! Simple Smile След това заспах като къпана.
Иначе и аз като теб вече нося къси потничета вместо сутиени. Но при мен причината е друга - гърдите ми са огромни!  Mr. Green Та тея потничета страшна работа ми вършат!
За мамите от Бургас - в магазин "13ти февруари", дето е на ул. Шар Планина (зад новия БСУ) има такива потничета за по 4,40 - 5,00лв. Онзи ден си взех. Особено единия модел е по-стегната материята и стоят страхотно! Но и другите са хубави. Питайте за цветове, защото не винаги са изложени всички.

# 17
  • Мнения: 1 048
monika898 благодаря за инфото   bouquet
важното е, че има админ решение, че хич не съм фен на сватбите  Shocked
Каролка, радвам се, че вече си по-добре. Аз вечер заспивам към 22:00 и после в 1:30 съм кукуряк. Моята среднощна закуска е филия с домат Simple Smile преглеждам темата, за да наваксам, малко сериалчета и към 3-3:30 пак съм заспала

# 18
  • Мнения: 22
Summert1me МadnesS разбира се, че всеки усеща нещата по различен начин, за някои голямата сватба е романтична, за други - малката. Просто не искам заради желанията на другите, да пренебрегнем нашето си желание. А и пак казвам мъжа ми не искаше да се жени, просто защото според него брака не променя нищо. Но за да ме направи щастлива си промени мнението. И за мен това е много по-важно.
Накрая ще стане както сме решили, просто ще изхабя много нерви през това време. А аз това не искам. Но майната му на всичко в крайна сметка, важното е с бебчо да сме си добре. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 159
Да си кажа и моето мнение за сватбите..Аз бях твърдо против преди да сме се оженили да правим бебе умишлено или не и много внимавахме. Laughing . Просто аз мисля така, че бременна ли съм все едно искам, не искам трябва да се оженя - тоест все едно не се женя по любов, а заради бебето.Или пък в повечето случаи сватбата е била планувана и се ускорява, а това води до много нерви..Другия момент е с родителите - аз ако бях забременяла преди сватбата нямаше да искам да има сватба преди да се появи бебчето,поради причините по-горе , а родителите са с други разбирания,според тях няма как да има бебе, а да не са женени родителите.  Confused

# 20
  • Мнения: 0
Прекрасна темичка, благодаря  Hug
За сватбите - аз вече един път съм имала сватба, голяма, шумна, 120 човека, много, много весела. Ние си я платихме тогава, бях бременна в 7 месец и не мога да кажа, че си изживях момента, щото се изморих, притеснявах се да не се претоваря, да не стане беля. Няколко дни след това получих контракции и айде в болницата. Един път ми стига  Laughing
Сега товорихме си с таткото, разбирам, че на него не мога да му отнема да изживее този миг, та ако много настоява, съм склонна на скромно подписване може би след раждането.
Днес ми е зле, събудих се с главоболие,  кръвното ми е леко високо. Обикновено съм с 90/60, сега е 120/70 и пулса ми е 110 и ми е лошо.  ooooh!

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в новата тема, Страхотна е!  newsm10
Толкова много неща изчетох, че вече не се сещам какво исках да коментирам  newsm62
Първо да поздравя мамите с хубавите новини за бебоците, толкова е  хубаво да чета за такива щастливи моменти с пораснали и здрави бебчета, които помахват с ръчички и крачета  newsm51
Добре дошли и на новите мами и лека и безпроблемна бременност   ylinfant
За сватбите - и моето мнение е, че на първо място стои бебето и не е необходимо да се харчат луди пари за сватба. Всяко момиче иска сватба и всяко момиче вижда сватбата си по различен начин. Това, че е малка сватба не означава, че младоженците се обичат по-малко или, че семейният им живот няма да е щастлив. По-скоро родителите искат да покажат, че децата им са младоженци Simple Smile
Карола май и аз трябва да си купя такова потниче, че и мен почнаха да ме стягат сутиените и моят бюст е от големичките Simple Smile
Между другото аз в началото почти всяка вечер си правих среднощни хапвания, но от известно време вече не се будя. Дано да продължи така, че с това хапване ще се пръсна накрая  Laughing
sunshine_state почивай повече и стискам палци бързо да се оправяш  Hug

# 22
  • Мнения: 22
Новата тема се е получила страхотна  newsm51
Каролке, ще имам предвид магазина, дано ми се наложи да го посетя, искам и аз да се видя с по-голям бюст  Laughing на майка чак към 5- месец пораснали гърдите, дано поне и моите попораснат  newsm78
добре дошли на новите мами, лека бременност  Hug

# 23
  • Мнения: 2
Цоп и аз в новата тема, страхотна е  newsm51
От доста време не съм писала, но ви чета редовно.
За сватбите съм съгласна с мнението на White Dove. Ако правим сватба, ще е след като бебчето се роди, искам да се видя булка но не с бременно коремче  smile3503 А и сега ни трябват парички за бебо.
Да ви кажа момичета във вторник ходих на ЖК, и видях бебчо как риташе с крачета, така ми изпълни сърчицето. И като разказвах по тела на ММ и той толкова се радва. Нали е далече от нас. Но декември месец идва и ще  hug
Добре дошли на новите мами. Лека бременност и едни хубави бебчета на финал  newsm30
 Приятен ден Май-чета  Hug

# 24
  • Мнения: 10
Лелеее, сутринта си четях старата тема докато пия кафето, сега се прибирам вие сте изписали старата, че и 2 страници вече от новата. Браво дано и повече май-чета да се включват и само с хубави новини  Hug

Аз да кажа, че моя термин се измести и съм на 5 май  Flutter

Daylight88 видях, че си търсиш боти за сватбата, тези виждала ли си ги ? http://www.megias.bg/bg/botushi-boti-botu6i/4745-maggie-13-3385-white.html
Аз се бях насочила към тях първо, но после си взех обувки с ниско токче и равни боти, които да обуя по-късно, че не съм много по токовете  Peace

На всички, които се нервирате и имате пререкания с близките ви пожелавам всичко да се оправя бързо и най- вече да бъдете спокойни   bouquet

# 25
  • Мнения: 34
Леле мами като ви слушам как се вълнувате като видите бебоците на ехографа и ми става много съвестно... Да питам мамите, които чакат 2-ро, 3-то и нагоре вие преживявате ли такива емоции по време на прегледите? Аз да си призная честно вчера на прегледа лекарката си гледа в монитора говори ми кво що, ма нито ми го обърна да го видя , нито аз се сетих да помоля, даже и колко мм е не разбрах..... голяма съм шматка  newsm78 С първата бременност, чак като си спомня на ФМ-тата сълзи ми текваха , а сега ми е едно такова никво , не че не ми пука, ама като ми каже, че всичко е наред с бебето и ми е ок, май само като ходих да видя за сърдечен ритъм само тогава ми обърна монитора , само тогава видях кво що става . С много голямо желание си го чакаме и искаме бебочето, ама що така не ми е кой знае колко емоционално и аз не мога да си обясня ooooh!

# 26
  • Мнения: 22
Мами, дали таткото може да присъства на първата ми ЖК?

# 27
  • Мнения: 22
Сонче много се радвам, че прегледа ти е минал чудесно, сега ще чакате бъдещия тати да сидойде  Hug newsm44
Бубче, таткото може да присъства на първата ЖК, при мен присъства  newsm68

# 28
  • Мнения: 0
Tanicka 111, за съжаление те разбирам. И на мен ми е така, радвам се, но имам чувството, че не е достатъчно и се чувствам някак си виновна. Акушерката ми каза, че е нормално в началото, когато на човек му е лошо постоянно, и че истинската радост идва когато преминат първите три месеца. А ако се натрупат и проблеми от работат към това, става еднаа... Confused

# 29
  • Мнения: 23
Майси мами искам да питам дали някой знае някакъв телефон на Майчин дом на който мога да си запиша час за изследването и на кой етаж се прави че съм супер невежа в тези неща защото с бебка не съм ходила?Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт