С изпъкнало коремче тази есен, майски мами с песен! - Тема 4

  • 25 036
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10
Здравейте!  Hug
Бързо мина прегледа, с пръст ме провери вагинално за скъсена шийка на матката и каза 20% няма проблеми значи. Търся в нета за това с процентното, но има само за см - кое е добре и кое не.
Както и да е, радвам се, че сме ОК и в сряда сме на 1ва фетална морфология и ще ми вземат кръв за генетични изследвания.
Стискам палци на всички мами, да оздравяват бързо и да ги изписват бързо.  Hug Hug

# 721
  • Мнения: 0
Здравейте на всички, моля да ме добавите към вашият списък, от Габрово съм,,втора бременност, имам момиченце на 2 годинки, сега чакаме с нетърпение майско бебче, термина ми е 07 май. Желая на всички лека и безпроблемна бременност и здрави и пухкави бебчета на финала  Hug

# 722
  • Мнения: 44
Аз вече съм си в къщи. Ами вие плачете ли? Аз защо така ми се плаче? Предписаха ми разхлабително, защото не трябва да се напъвам като ходя по голяма нужда. Ама хем имам разтройство сега, хем не мога да не се напъвам. Пък това за гащите - ми продължава... Не ми се слагат непрекъснато евридейки защото материята им не е така мека и приятна като на памучните гащички. Та май ще сменям по няколко чифта гащи на ден. Бих предпочела да е това, което Лолитка каза - изтърване на урина. Защото сега ще тръпна до следващият път, когато ще ме гледат с ехографа. Дано не се разболявам  Praynig Днес мъжът ми като дойде да ме взема от болницата, влиза в стаята и го гледам един такъв рошав, свит и омърлушен. Питах го какво става, какво му има, защо изглежда така. А той казва, че нищо, ама бърза да тръгваме. И като вървяхме към колата ми призна, че го втриса, чувства се много зле, къщата (апартаментът де) е студена и пуста без мен. Прибрахме се, беше ошетал, аз се изкъпах и легнах на дивана, и му диктувах как да сготви леща. И ни стана едно уютно и хубаво, и той грейна, и се чувства много добре. Обаче аз си следя температурата сега, защото имам чувството, че се разболявам. Защо чувствам дискомфорт като седя? Възможно ли е на бебето да не му е удобно като седя примерно час без да си сменя позата? Осъзнавам, че малко хаотично пиша, но се чувствам много отпаднала..
Иначе съм много доволна от болницата и от обслужването, и от всичко!

Последна редакция: пт, 15 ное 2013, 19:25 от Карола

# 723
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета!  Hug
Благодаря на всички за топлото посрещане! За 2 дни сте писали, писали - не мога да ви изчета!
За мен това е първа бременост и термина ми е началото на май 1 -2 май, ама като чета по опитните майки с втора, трета бременост, всички споделят, че бебчо подравнява с 10  до 20 дни!  Не че чак толкова вярвам на тези работи със зодиите, ама се шегуваме с моя съпруг, какво ще стане ако бебчо подрани с 10 дни и се съберем 3 ОВНЕТА вкъщи понеже сме зодия овен двамата с него! Няма голямо значение, важното е да е живо и здраво, а дали овен или телец все е рогато! 
Приятна вечер на всички!

# 724
  • Мнения: 57
Karolka единствено което мога да ти кажа е че и аз много плача, много съм чувствителна и всички емоции са ми в повече/ смеха, плача, нервите/ сменям си много бързо настроението. Радвам се за теб че си си вече в къщи със семейството ти и се чувстваш добре Simple Smile За другите неща нямам представа Simple Smile Дано всичко да е наред Wink

# 725
  • Мнения: 10
НОВА ТЕМА

Ако нещо съм объркала или пропуснала, ми пишете да го поправя.

# 726
  • Мнения: 0
Привет мами!И аз да се включа, чакаме бебчо на 7 май.Живеем в Пловдив(студентка съм).Ще раждам в Тутракан. Simple Smile. Много ми допадна темичката.Поздравления!  bouquet

# 727
  • Мнения: 44
Привет мами!И аз да се включа, чакаме бебчо на 7 май.Живеем в Пловдив(студентка съм).Ще раждам в Тутракан. Simple Smile. Много ми допадна темичката.Поздравления!  bouquet

Мира, добре дошла!   bouquet Заповядай в новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=749060.0  В тази вече няма да се пише.

Общи условия

Активация на акаунт