Бебе плаче, когато майка му пее песен

  • 10 114
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 120
 Явно е някаква мода в ютуб, днес той ме посрещна с този клип препоръчан от зрители Shocked

# 76
  • София
  • Мнения: 15 486
Явно е някаква мода в ютуб, днес той ме посрещна с този клип препоръчан от зрители Shocked
Такива май всяка година се правят.Не знам английски, но май им казват,че са им изяли бонбоните и им снимат реакциите.Пълна идиотщина, затова ли го празнуват, после да дразнят децата и да ги снимат.

# 77
  • Мнения: 4 120
 Да, аз не бях гледала. Казват им, че са им изяли бонбоните, събрани по време на Хелуин.

# 78
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Явно е някаква мода в ютуб, днес той ме посрещна с този клип препоръчан от зрители Shocked
А, това е много гадно. Не е забавно изобщо.

# 79
  • Мнения: 3 634
Това ли са най-новите "Домашни видеоклипове на Америка"?!  Tired

# 80
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Клипът е ужасяващ. Не знам защо, но ми прилича на онзи с нашенката, дето кара детето си да пуши. Само че, тук нещата са на психо основа. Коя идиотка би си снимала детето, докато плаче беззвучно със сълзи, предизвикано от самата нея?! Пък ако ще хич да не му е яла от бонбоните.

# 81
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Това бебе се плаши като види отворената уста на майка си.
А може би й мирише дъхът Mr. Green

# 82
  • Мнения: 21 582
Явно е някаква мода в ютуб, днес той ме посрещна с този клип препоръчан от зрители Shocked

 Пълни простотии.

# 83
  • Мнения: 4 120
 Аз не го догледах, на момиченцето със синята рокля спрях. И не разбирам защо публиката го намира толкова забавно.

# 84
  • Мнения: 730
 Naughty Няма да си пусна клипчето. Не мога да гледам как плаче дете.
Не разбирам как подобна гледка може да е забавна #Crazy

# 85
  • Мнения: 8 929
Naughty Няма да си пусна клипчето. Не мога да гледам как плаче дете.
Не разбирам как подобна гледка може да е забавна #Crazy

Чак пък забавна не, но и не намирам нищо толкова шокиращо и античовешко, честно. Обаче аз деца нямам и не съм чувствителна на подобни гледки

Общи условия

Активация на акаунт