Успешно "олежани" бебета - тема 12

  • 28 744
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 270
Деси не знам дали ще се намерим. Аз не тествах новата версия, просто я погледнах и не ми допадна. Казаха, че рекламите били адски дразнещи и аз вече си инсталирах адблок да ми ги блокира. И аватарните игри ще се развалят, защото аватарите ще са с размер 60*60

# 721
  • Мнения: 1 298
:
Къдровачка,май си имаме полуадашка Heart Eyes
Laughing да, а и аз съм ти адашка  Grinning освен малките моми  Simple Smile
Аз не съм влизала, че свекито и зълвата са ни на гости, а сега понеже малката не иска да спи след храненето и викам да ви нагледам какво става. И да взема и да се оплача, че се разболявам и много се притеснявам да не я заразя нашта беба, ММ беше болен и явно ме е заразил, моля дайте съвет как да я предпазя.

# 722
  • Мнения: 965
Кърми я, Къдровачка  Laughing

Моят облик защо е същия  newsm78

# 723
  • Мнения: 181
и моят е същия

# 724
  • Мнения: 1 270
Ееее, чакайте още нищо не са променили. Доизпипват нещата.
Къдроваче дано не се разболееш. Можеш да пиеш хомеопатични хапчета докато кърмеш, аз така се спасявах. Гълтай вит.С
Аз продължавам да се чудя аз как се разболях? Тъкмо сега влязох за да търся някаква бабина рецепта за гърло, цяла нощ не съм спала едва преглъщам. Излапах една опаковка Хексалгин - не помага. Дясната ми половина е уау- гърло-ухо-нос. Направо се чудя една малка душичка как ги издържа тези болежки.

# 725
  • Мнения: 1 298
Снежанка с Фуста, бързо оздравяване   bouquet
Аз съм си болна, но засега само хрема, дано не се влоши, кърмя я, дано да я предпази това и почнах да си слагам маска

# 726
  • Мнения: 747
Къдровачка от запаса  Grinning, много е трудно по цял ден да носиш маска особено ако спите заедно с беболинка. А пък ако и носа е запушен дишането е много трудно. Ако успееш да изтърпиш маската я сменяй на всеки 2 часа. Проветрявай колкото можеш по-често стаята, често мий ръцете и внимавай къде буташ. Можеш да дъвчеш Инфлуцид, много помага. Също Вит С, както те  е посъветвала Фустито, прополки за гърлото, Парацетамол за болки.
Фусти,компрес от ракия са ми слагали като дете за гърлобол  Sick

# 727
  • Мнения: 894
Голямо доизпипване на визията е тогава, защото и моята не е променена още. Laughing
Фусти, вземи един антибиотик и ще се оправиш. Последният път ММ беше болен, но мина с Нурофен стоп колд, вит. С и Трахизан, но аз пих антибиотик, че нещата бяха станали доста сериозни.  bouquet
kadrova4kata, пробвай с повече чай от лайка с мед и лимони, витамин С, разни смукалки. Малката по принцип има антитела от кърмата и дано да не я хваща твоята хрема.  Hug
Стеф, Никол виси по цяла нощ и цял ден на циците, но ето какво си хапва: сутрин - суче в леглото, но после й правя нещо за закуска /напоследък много обича филийка с крем-сирене Филаделфия/; след около 2 часа - плод или плодово пюре; на обяд /това е между 13-15,30 ч./ - нещо готвено с месо /Никол не обича манджи без месо и не готвя такива/; към 17-18,30 ч. - плод или плодово пюре; към 20 ч. сяда с нас на масата и обикновено хапва кисело мляко или нещо друго подходящо; когато си легне, започваме с кърменията. Heart Eyes
Феята на зъбките да помогне на моето дете да не го боли толкова зъбоникненето, че от събота вечер направо откачам. Не е спала две нощи и аз покрай нея. Очите ми парят, а нервите са ми опънати до безкрайност. #Cussing out

# 728
  • Мнения: 894
Момичетааааа, намерих ви въпреки новата визия. newsm47 Не ми харесва изобщо, много е гадна.

# 729
  • Мнения: 181
Лали незнам дали Феята би помогнала  Embarassed,но давай нещо хомеопатично , за да не се мъчите и двете.
Аз имам сега един проблем/питанка - нали на някои от вас се удряха по главата, та някой ако може да ми го опише и каква е причината според вас да го правят, че Боби от няколко дни се бие по главата без причина, даже и с играчките........... newsm78 Confused

# 730
  • Мнения: 4 651
Знам, че се дърпат по ушите като им растат зъби.
Каквото и да е, гледай да го отвличаш от това, веднага като започне да го прави и едновремено с това да не му заостряш вниманието върху това. Предполагам ще спре бързо.

# 731
  • Мнения: 747
Мойто Боби си дърпа ушите и се бие по главата като му се спи, както и си търка очичките и лицето. Това е вече, кога много му се спи де.
Иначе най-вероятно е от зъби, там всичко е свързано с УНГ, нали знаеш теб като те боли зъб и как и на теб ти иде да хванеш нещо и да се фраснеш. За мен най-допустимото е да е от зъбче. Може и период да е, нова занимавка, да му е интересно така...всичко може да е. Наблюдавай го и не се шашкай. Прекалено е малък да се самонаказва заради психическа травма или ограничения  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 965
Сияна сега се удря когато й се скарам, един вид се самонаказва... Не знам защо и как е решила, при положение, че не е шамаросвана  Mr. Green
Преди, лятото, когато растяха кътници, се удряше пак така, но тогава със сигурност бяха зъби. И други майки са споделяли същата причина за това поведение.

Аз още съм със стара визия /или вече недовиждам/

# 733
  • Мнения: 181
 Joy Joy Явно му е интересно да го прави, защото си мисля , че е рано за последните кътници, а всички останали си излязоха до годинката.И не е шамаросван никога.
Жени и аз така си викам , зщо само аз съм със старата, а то форума си е със същата, а сайта е по-различен.Аз съм си го сложила на Букмаркс и не го търся всеки пър, а ми зарежда до там където съм чела.Абе не е толкова лоша новата визия, даже снощи доста неща прочетох, защото нещата са по-систематизирани по теми.

# 734
  • велико търново
  • Мнения: 190
здравейте от мен Simple Smile днес се обадих на дерматоложката утре след консултация ще ходим при нея да я види пак и евентуално да ни каже или изпише нещо ли и аз не знам,само знам 4е ако е атопи4ен дерматит няма да мине скоро Rolling Eyes а да ви споделя преди 4 дена дадох две кафени лъжи4ки по скоро 1/3 от тях ябълка,а в4ера и дадох 2 морков,ама моркова нещо не и хареса,днес реших да пробвам банан Simple Smile много и хареса 5,6 пак по 1/3 от тях изяде с охота но реших да не прекалявам,утре ще попитам докторката да ги по4ваме ли Simple Smile и да видим колко сме надали за 24 дена Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт