Успешно "олежани" бебета - тема 12

  • 28 716
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 576
Деси, Камен е супер! Няма рев вече, взимам го доволен и щастлив, добре е там детето. Други дечица има, разнообразие с играчките, рисуват, танцуват. Като изключим че боледува често (което никак не е малко) и лудите пари които плащам съм много доволна  Peace

Аз съм решила да правя Банофи пай за Коледа. Ходих до Берьозка (руски хранителен магазин), купила съм карамелено кондензирано мляко. Нямам търпение да го заформя пайчето, казват че е вълшебен на вкус, а е супер лесен за приготвяне  Peace

# 751
  • Мнения: 747
Фусти сигурно е заета с приготовленията около новата тема, затова, специално за бременната душица ще постна линка, която тя ми прати за тортата Рафаело, ето го http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=109141.0 Прави ми впечатление, че в блата няма бакпулвер, а трябва да има.
Ширина, спирам да коментирам вашето захранване, направи така, както си решила, успех!
Дрън, в частна ясла ли сте?  Можеш ли да споделиш ако си запозната на какво учат децата, има ли напредък в нещо, например говора или ходенето на гърне благодарение на яслата?
Попсииии, драсни някой ред  Hug
Жени, никъде не откривам пустия кленов сироп, ти го използваш вместо подсладител, нали?
Къдровачка, Дани, как са принцесите? Успяхте ли да излезете от следродилната депресия, защото някой от нас все още не са  hahaha горко им на мъжете, да слушат и да изпълняват  Joy
Лали, как сте, драсни и ти някой ред да разкажеш за разкошотията Никол
При нас всичко е добре, вчера постригах Боби, че косата му беше станала за опашки вече. Последно време забелязвам, че почти е отшумял страха му към бръмчащите уреди, което много ме радва. От машинката за постригване въобще не се уплаши. Прахосмукачката все още е много страшна за него, но се надявам и това да отшуми

# 752
  • Мнения: 1 270
какво ви става бе хора още малко ще ме убиете,аз съм решила да я захраня на 4 месеца и това е Wink благодаря все пак
Не съм останала с такова впечатление. Как пък от 3 поста и реши, че ще те убиваме. Всеки писа, че просто захранваш неправилно, никой на никого не се бърка. Защото ти вече захранваш.
Новата тема следобед като заспи дребния, че снощи заради промените не ми се отваряше сайта.
Току що направих тортата и да ви кажа има нещо сбъркано в рецептата или в мен. Количеството на крема ми стана толкова малко, че правих и крем нишесте и направо стана бисквитена торта с блатове с покритие Рафаело  Joy Ако става за нещо като изстине ще докладвам.

Последна редакция: ср, 18 дек 2013, 13:26 от Снежанка с Фуста

# 753
  • Мнения: 747
Е, поне аз и се поскарах на Ширинчето, но нека щом тя си е решила, така да действа.  Не съм го направила с лоши чувства и се надявам добрия тон в темата да се запази, както до сега.
Фусти, ще чакаме отзиви за тортата.
Боби е вече буден, затова толкова от мен, чаоооо

# 754
  • Мнения: 576
Значи със сигурност бърбори повече от преди, понякога го улавям че прави неща на които не съм го учила, като да вдига ръце над главата си и да се върти, почна боц да дава. За гърнето - те не го и мъчат, според тях (а и според мен) на този етап няма смисъл. Опитва се да се облича, съблича, да си обува чорапите и пантофите, да се храни сам с лъжица, започна да "рисува". Не знам в цялата картинка колко е помогнала яслата и колко се дължи на самото развитие на детето, гледам че и други дечурлига покрай мен го правят, че и мацките даже много повече мурафети умеят. Честно казано, аз не очаквам да стане гений като е там, не го насилвам с нищо. И ще проговори, и не само на гърне, ами и на тоалетна все някога ще проходи, когато-тогава. Може би ще се натопорча преди да го запиша в държавна относно какво може и какво не, но в момента хич не се притеснявам за нищо. Със сигурност развива някакви социални умения покрай другите дечурлига. Споделя играчки, храна... А, и да, яслата е частна.

# 755
  • Мнения: 1 270
Честит ви нов форум  Joy


За целта може да заповядате в НОВАТА ТЕМА

Колкото и да се старах да е изчистена стана като чаршаф  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт