Успешно "олежани" бебета - тема 12

  • 28 743
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 298
Маската не можах да я изтърпя, но другите неща гледам да ги правя, дано кърмата наистина я предпази.
Ширина, не е ли рано това захранване, аз съм чувала, че вече от 6-я месец се прави или аз не съм в час

# 736
  • Мнения: 181
Да препоръчително е да се започне от 6-ти месец , но всеки сам си преценява за детето от кога и с какво да започне да го захрани.Незнам но поне 5 м трябва да стане и тогава и не със сокчета а с нещо щадящо, но това е мое мнение и не го налагам на никого.  bouquet

# 737
  • Мнения: 1 270
Привет,
вчера си прамих гаргара със сол вода и оцет  Shocked Sick Днес вече тази смес не ми е толкова анти, явно ние хората сме устроени да свикваме с всичко. Гърлото като че ли спря да ме боли, но все още съм като ударена с мокър парцал. И през цялото време въпросът е? от къде се разболях, защото за мен си е направо един грипен вирус.
Относно новата визия, все още се работи, но определено на мен изчистената и опростена линия ми допада повече. В момента ми прилича на тийн форум.
Верно че и мишката отвреме на време си удря главата с две ръце, не много силно и безпричинно, но по-често си скубе косата  Thinking
Лали Бали аз АБ ще пия само ако се влача по земята. А и си представи ситуацията. Болна, крива и в цикъл /естествено/, навън студ, а аз трябва да се помъкна към другия край на града, за да отида при ЛЛ, който работи само сутрин и да искам рецепта за АБ /иначе тр. да обикалям аптеките и някой да се смили над мен/ И всичко това с малкия в ръце. Не-не. Ще се лекувам както аз си знам. Ако бях сама до сега да ми е минало, но с дребното ми е трудно да си почина.
Кадроваче тя маската няма да предпази кой знае колко детето, дано не прихване, че не знам кое е по-гадно д0а гледаш болно дете или болна да гледаш дете, а двете са просто кошмар.
Тя Ширина иска от рано да започне със захранването. Лошо няма от 4 месец да започнеш, но сега вече и аз с малко назидателен тон ще започна. Ако си решила да захранваш започвай, но поне следвай елементарни неща. Реши първо зеленчуци или първо плодове. Когато решиш започвай да въвеждаш поне 2 дни едното. Обаче да мешаш зеленчук, плод и после да даваш луди пари за лекарства, защото се изрива... Еми сама си го правиш да ти кажа.

# 738
  • Мнения: 355
Ширина чудя ти се защо и закъде бързаш с това захранване,но ти си знаеш на 3 месеца сок и банан уау #Crazy плюс това не се дават няколко неща едновременно,за да може да следиш за реакция,че ако малката ти направи алергия и дерматоложката няма да ти помогне,а и ти няма да знаеш откакво е
Ние вадим кътници и е някакъв ад на лиги и сополи,но поне пък не реве много
Фусти  за гърло вчера казаха по радиото за разтворен аспирин във вода и се прави гаргара без да пиеш много помагало

Последна редакция: вт, 17 дек 2013, 17:40 от f_desi

# 739
  • Мнения: 459
Фусти,ти не кърмиш вече,нали,пробвай с,,Кармолис,,мен той ме вдига на крака много бързо,че аз съм абонирана за всички вируси,грипове,не знам как ме намират newsm78.Добре,че не си пускам вече МБ сряда и петък,че сигурно и там ще открият че си отглеждам джурасик парк.
Деска,как сте с принцесата?
Лали,какво беше това спане Winkаз почнах да спа с Ая през деня за да издържам през ноща.Е сега спи,какво ще прави нощеска незнам,ама знам че планувах да украсявам.
И Ая си дърпа косата,ушите мислех,че е от зъбките.
Жени къде си?
Фикс как сте със Нико,слушаш ли го?
Лаленце нещо разходки с Али или вече няма Mr. Green
Стеф сигурно пак готви някоя вкусотия Heart Eyes
Дрън нещо ми се изгуби от погледа,Камен свиква ли с яслата?
Значи си имам още една адашка,оздравявай бързо  bouquet
Аера,как е Стенли,мина ли ушето?

# 740
  • Мнения: 1 270
Ох, аз какви неща съм намислила да правя мммм. Само да оздравея, започвам с торта Рафаело  Twisted Evil  Дано успея и със сладките за Коледа. Прощъпулника още не сме го правили...пфуууууу ooooh!
Деси тоз Кармолис отворих да прочета за какво е и първото - капки при климактериум . Чакай женооо рано мий още  hahaha

# 741
  • Мнения: 965
Къдровачка, правилно си чела/чула, че се захранва по-късно, гледай да започнеш минимум на 5 навършени месеца. На Ширина кой ли не й обяснява колко е вредно и опасно ранното захранване, но явно така си е решила... Има си схеми и т.н, не се правят експерименти!!!!
Деси, налични сме и сме добре.

# 742
  • Мнения: 459
Специално станах да прочета на опаковката7При гастроинтестални нарушения,напрегнатост,раздразнителност,смущения при съня,болест на пътуването...при леки възпалителни заболявания на дихателните пътища и простуда.А и за вегетативни прояви по време на климактериума hahahaАбе с много приложения Wink
За захранването и Ширина ще си замълча.....
Жени Hugприготвили на Ая крекерите Mr. Green

# 743
  • велико търново
  • Мнения: 190
сок не давам а за това да не ги смесвам не знаех Sad но наистина ще запо4на с зелен4уците явно защото плодовете са сладки и по и харесаха докато на моркова се намръщи,а относно захранването съм 4увала 4е когато бебето е само на АМ е желателно захранването да се по4не след 4 месец понеже в пюренцата има пове4е витамини докато в млякото ги нямало Rolling Eyes утре ще попитам дали всъщност може да по4нем захранването,аз просто пробвах дали ще ги яде Rolling Eyes
благодаря ви за съветите Wink   bouquet

# 744
  • Мнения: 747
Ширина, нямам думи наистина! При положение, че имате съмнения за атопичен дерматид....си правиш експерименти дали ще и хареса........... ooooh!  Не си прочела и един ред за захранването! Казва се захранване, защото се захранва поетапно с малки количества, изчаква се за реакция и ако няма такава  се пристъпва към следващия плод/зеленчук/зърно и т.н. Захранва се с нови неща само и единствено, когато детето е напълно здраво, а не днес да го пробваш с няколко неща, да ти направи алергичен пристъп и ти да не знаеш от какво е то! После пак да го караш на проба/грешка докато разбереш. Знам, че искаш най-доброто за детето си! Не си прави експерименти със здравето му, защото това се отразява в дългосрочен период. Утре като сте при дерматоложката непременно и кажи за това, че преди и дава сокче да си опита и за сегашното захранване, защото може да има отношение към състоянието и и дерматоложката трябва да е наясно с това какво е приемало детето, за да определи проблема с кожата.
Фусти  Sick, горкото, каква ужасна гъргара само  Sad я прави с ракийка и мезе малко процедури, може да помогне. Да не си мърсувала някъде с някой грипозен младеж   Wink
Много дълго те боли гърлото, оправяй се бързичко  Hug
После ще пиша пак, Боби ми иска компа

# 745
  • Мнения: 1 270
Да не си мърсувала някъде с някой грипозен младеж   Wink
Отдавна не се занимавам  Whistling...с младежи. На възраст съм вече.

# 746
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Ааа стига сте мърсували бре котета  Joy Joy Joy
И аз да ви прочета малко и да попиша  ooooh!
ДЕСИНКА,не мога да седна на компа от моята хулиганка,сега иска да ходи и съм постоянно с нея за да не си разбие мутрата някъде  Praynig
И Аля си дърпа ушите и се бие по устата и по главата   Laughing,от зъбите е,нервни са от зъбките,при нас много трудно пробиват и със голям зор  ooooh!
Голямо мятане преди да заспи,малииии страшна работа хахахаххаах  Joy
Аз смятам да украсявам тези дни и да направя коледни сладки и коледна тортичка мама е тук,дано стане ..)))друга година вече съм украсила,сега все време няма..)))Ще я заведа на мола да я снимам с дядо Коледа тези дни..)))
kadrova4kata,оздравя ли?Дано минава по бързо  Praynig
Стефи дай идеи за постни манджички  Hug
За захранването кво да кажа,всеки си шета на акъла,ноооо трябва да се внимава много,с това шега не бива,мога да посъветвам Ширина да се консултира и да прочете малко по въпроса ..)))Захраних на 6 навършени месеца и почти всичко ядем вече,така че спирам по тази тема ,че се проточи  Peace
Фусти ,успех с тортата  Peaceчакаме снимки
Откъде се купува този фондан за торти онлайн  newsm78 май така се пишеше..)))
АЕРА,как е малкия?

# 747
  • Мнения: 747
Фусти, веднага да ми пратиш на ЛС линковете към рецептите за нещата, които си намислила, да си крадна нещо. Аааа, тортата Рафаело също я искам, моля  Praynig Аватара ти е невероятен  Joy
Деска, вчера си отготвих, днес само за Боби набързо метнах една манджичка.  Вчера моето момче направи 1год и 2 мес и имаше торта, правих супа и основно, но няма да споделям какво точно, че има бременни душици
Лаленце, направи си фондан бе, душко, много е лесно. Има рецепти в нета много.
Скабиту ми липсва от много време  Rolling Eyes Варненките ако са я чували да кажат как са. Много се надявам Неда да е по-добре, а и крачето на Скаби да е забравило падането от миналата година
Аз,хммм, кво да ви кажа, ще си имам "най-чудесния" подарък за Коледа и Нова Година......свеки!!!!!!!! В четвъртък братът на Мирослав ще тръгва за Италия да я вземе, сигурно ще остане там ден-два и тръгва към българско. От сега ми иде да се саморазтрелям  #2gunfire Тя преди беше казала, че не искала да стъпи у дома и ще изиска да и водим Боби, ще ми лази по нервната система, ще се опита да нахрани Боби с шоколади, напук на мен ...направо като картинка ми излиза всичко. Нооооо аз ще я поставя на мястото и  bash няма тя да ми диктува живота. Така че очаквайте пикантни истории и сърцеизлияния, когато така "желания" момент на пристигането и настъпи. Ще има кютек, то е ясно  Joy

# 748
  • Мнения: 355
Стеф честит ти коледно новогодишен подарък
Бременната душа и тя иска рецептата за тортата от Фусти

# 749
  • велико търново
  • Мнения: 190
stefi_sv разбира се 4е ще кажа на дерматоложката искам да разберем от какво и се появяват тези 4ервени петна подобяващи на лишеи,а те запо4наха да се появяват още преди да я "захраня" какво ви става бе хора още малко ще ме убиете,аз съм решила да я захраня на 4 месеца и това е Wink благодаря все пак

Общи условия

Активация на акаунт