Аватарнa Tема 42 - Еднакъв аватар, различни подписи

  • 18 720
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Роис   bouquet  bouquet  bouquet

Какички готови ли сте със задачата  Mr. Green Thinking
Само какичките ли?
Ами наборките? Embarassed hahaha

и те  Crazy Joy

# 31
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Аз имам 3 варианта.  newsm78

# 32
  • Мнения: 10 874
Роис   bouquet  bouquet  bouquet

Какички готови ли сте със задачата  Mr. Green Thinking
Само какичките ли?
Ами наборките? Embarassed hahaha

и те  Crazy Joy
Успокоих се значи. Joy
Готова съм с една-единствена (не особено сполучлива, но все пак) комбинация. Laughing

# 33
  • Мнения: 44
Да си кажа и аз за играта-аватара ми се струва мрачен и комбинациите, които направих също. Избрах тази,която ми действа най-малко потискащо Simple Smile .

Последна редакция: сб, 02 ное 2013, 19:50 от erin_niki

# 34
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз съм в ужас, че някой ще е харесал същото, което и аз, нямам друга идея, а тази ми се струва много подходяща, и цветово, и като настроение, и много ми се участва с нея.  Crazy

# 35
  • Мнения: 1 164
Акаша не искаш ли помощ,че ми е много интересно  Crazy нямам търпение да видя всички   girluu
иначе и моята комб.е малко....носталгична но няма как

# 36
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Да се метна в новата тема... Grinning
Ройс,    bouquet

За играта имам 2 варианта за сега;първия е от песен  и ми харесва много ...има замисъл в картинките.

И моите цветове се разминават,но не се вживявам толкова.Не мога да боравя успешно с цветовите програми,пък и нямам толкова време ... Tired

Това за номинациите къде е?
Едва ли ще гласувам,аз в клюкарника веднъж на 3м.стъпвам и то по диагонал чета,та камо ли да познавам съфорумки и да ги категоризирам... Crazy

# 37
  • Мнения: 10 874
devi4ca, ето я темата. Hug

# 38
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
  bouquet
Ще мисля... Whistling

# 39
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
И благодаря за номинацията, която никак не очаквах, а и не се слагам  наравно с форумните миски.   bouquet



Хахах, Силве, ти за форумни миски имаш Димилока, Селенчето и мен ли? Joy Аз, специално, също не се имам за такава. И смятам, че ако си беше показала снимка из Клю-то щеше да събереш много почитателки. Wink

Благодаря ти за номинацията! Hug

И на другите момичета, които са ме номинирали.  Hug Приятно е. Blush

# 40
  • Мнения: 6 031
Съвсем ви изпуснах...

Ройс, темата е прекрасна!   bouquet

# 41
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Май си сглобих що годе приличен подпис, та щом и вие нямате точно съвпадение с цветовете, може и да учасвам.
Акаша, може ли да ти изпратя комбинацията, че не искам да се преобличам?  newsm78

# 42
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Пращай, Shokoladche. Peace

# 43
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Мерси.   bouquet
Изпратих ти.  Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 2 807
Добро утро, момичета. Днес ставам на цели 35 години, та по случай повода да ви почерпя.  Hug
Скрит текст:

Акаша, понеже днес мисля да съм с тази премяна, а утре не знам дали и кога ще имам време да се преоблека за играта, поставям си в скрит текст комбинацията за играта, надявам се да не се сърдиш.  Hug
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт