Аватарнa Tема 42 - Еднакъв аватар, различни подписи

  • 18 721
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 231
Просто запис от мен.

Ройс,страхотна е темата Hug

# 16
  • Мнения: 10 874
Благодаря за красивата тема, Ройс!  bouquet Hug

Аз съм си направила комбинацията и чакам понеделник. Цветовете не съм ги нагодила съвсем, но както каза Акаша - каквото - такова. Blush

# 17
  • Мнения: 796
и аз не съм слагала никакви ефекти. Инсталирах си новия фотошоп и още не мога да се оправя с него Tired Цветовете и те кофти станаха, ама пак ще е интересно Simple Smile

До кога може да се гласува за номинациите? Аз отдавна не чета в клюто и не познавам много пишещите, но ще пробвам да дам глас поне в някои от категориите.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 807
Ройс, блaгодaря зa темaтa.  bouquet
Aз също не влизaм често в клюкaрникa,  че дa глaсувaм, но нaшaтa бaндa ще подкрепя. Peace

# 19
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Лока, до 7-ми се номинира. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 30
Благодаря за готината есенна тема, Ройс Hug

Аз имам една идея за играта, сега ще видя дали ще стане. Като ви чета и се амбицирах да поразровя малко.

# 21
  • Мнения: 1 334
Еее, Ройс! Все по-прекрасни стават темите! Невероятна си. Благодаря ти за старанието и труда. И благодаря за номинацията, която никак не очаквах, а и не се слагам  наравно с форумните миски.   bouquet

Номинирах ни, разбира се. Може да не пиша често вече, но винаги ще се чувствам част от вас. Heart Eyes

# 22
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Силве, аз съм виждала много от съфорумките на снимка, има много красиви измежду тях, но аз номинирам тази красота, която ми прави впечатление. То ест някой може да е много красив, но лицето му да не ми е интересно. От всички съфорумки, които съм виждала, съм запомнила единици от тях до толкова, че да ги свързвам с ника им(просто съм мега разсеяна напоследък и нищо не помня, не искам да обидя никой  Hug ), или обратно като видя ника им, да се сещам как изглеждат. Ти и мимина сте от малкото изключения   bouquet . А кои са форумните миски - нямам идея Grinning , което е срам и позор, не мога да поддържам слуховете за сексуалната ми ориентация.  Laughing

Мерси за тези, които са номинирали мен  Hug , засега, за щастие, само положителни номинации. Аз тази година, с едно-две изключения, почти не съм се включвала в Клюкарника и не очаквах въобще да се появя в номинациите.

# 23
  • Мнения: 14 435
Момичета,гласувайте поне за банда на годината Praynig

# 24
  • Мнения: 10 874
Аз гласувах само в няколко категории, включително и за бандата. Hug

# 25
  • Мнения: 38
  bouquet пак с вас.

задължително ще гласувам във форумните номинации

# 26
  • Мнения: 44
Да се разпиша и аз в новата тема Peace .
Готова съм за играта Simple Smile

# 27
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Роис   bouquet  bouquet  bouquet

Какички готови ли сте със задачата  Mr. Green Thinking

# 28
  • Мнения: 10 874
Роис   bouquet  bouquet  bouquet

Какички готови ли сте със задачата  Mr. Green Thinking
Само какичките ли?
Ами наборките? Embarassed hahaha

# 29
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Цял ден се чудя: Що не пишете  newsm78 Пък то съм пропуснала, че има нова тема  Embarassed Може да си представите, колко съм разсеяна ...
Ройс, страхотно есенно оформление  Hug
За играта - готова съм ... Не ми допада особено ... Ще си нося аватара, но ще постна комбинацията тук, за да не си сменям подписа ...

Хайде, отивам да готвя ...

Общи условия

Активация на акаунт