Лято наближава, ОКТОМРИйче за море се стяга.

  • 61 873
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Облаче, много неприятно така да сънува детето, дано да откриете причината. Стоян също имаше такъв период, стряскаше се, събуждаше се с рев, не искаше да си ляга и ние се чудехме какво да правим, но при нас се оказа маклият дявол - просто една антена на съседния покрив му е приличала на чудовище и го е стряскала като си ляга, от там и проблемите - като заспива я вижда в просъница, плаши се и като заспи сънува кошмари, предвид и че тъкмо беше тръгнал на градина съвсем се усложняваха нещата. За щастие като открихме какъв е проблемът и като свикна с градината нещата се оправиха.
 Иначе е гледал и Ледена епоха и Мадагаскар и др. детски, които гледа Георги, но не е имало проблем, вероятно зависи доколкото детето ги възприема като реалност и се идентифицира с тях. Според мен също можете да го заведете на психолог, те си имат техните методи да разберат какво се случва, Георги беше на около 4 когато го водих за първи път, тъй като имаше сериозни проблеми в градината.

А ние вече тотално се побъркахме в къщи със Стоян, то си е съвсем добре дето, ама нали е със скарлатина не мога да го изведа, че е опасна, а и времето е ултра гадно и така, кесим си и малките полудяват затворени.

# 721
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
........ а и времето е ултра гадно и така, кесим си и малките полудяват затворени.
  hahaha И ние така не се притеснявай, не сте единствени.  Crazy
Аз от вчера не се чувствам добре, някаква настинка ме е подкарала. Постоянно ми е студено и отпаднало, носът запушен...въобще  Stop Таткото ни е в командировка, но днес вечерта се прибира и го чакам с нетърпение да удари едно рамо.  Tired

С оглед на ситуацията днес съм впрегнала Нени в мисловна дейност  Whistling Взела съм му една книжка на издателство''Фют'' от поредицата ''Мисли бързо! Решавай бързо!Бъди пръв! и творим....творим... Mr. Green
В градината вече има провеждат тестове. Тази седмица имаше два пъти. Много интересни резултати.  Peace

# 722
  • Мнения: 1 167
Здравейте,

Ники също сънува,често си говори насън.Най-редовно си сънува Рапунцел Laughing .
Ние днес не сме на градина,искаше да е в почивка Laughing и при бабите,а и пак е хремав Tired

# 723
  • София
  • Мнения: 483
Как мислите, дали Епохата е страшен филм за нашите деца все още?
Ева само веднъж опита да гледа Ледена епоха, обаче се уплаши, натъжи и разплака и поиска да спрем филма  ooooh! Така че у нас това готино филмче не е на дневен ред все още.
За сенките вечер в спалнята си говорихме вече, показах и как се прави сянка, нямаме драми и кошмари. Ако нещо я притеснява ме пита, аз обяснявам и показвам какво е и всичко минава.

# 724
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Привет,привет! Mr. Green

Като говорите за сенки веднага се сетих за тази ''игра на сенки''. Ние с Нени често се забавляваме. Определено са от помощ за преодоляването на страха от сенките и тъмното  Peace

http://mindbluff.com/shadow.htm
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=463703


Бобинкаа,добре се е ориентирал Ники  newsm03 Избрал си е красив персонаж  Mr. Green

# 725
  • Мнения: 184
хаха, бобинка, Рапунцел значи Laughing Ама и нея си я бива де:) Моя също сънува, говори, смее се, ама не му разбирам много-много.
Облаче, стреснал се е от нещо Борко, като според мен не е задължително да е от филмче. И според мен идеята за психолог е добра, а и той изобщо не е малък. Те знаят как да подходят към такива проблеми без дори той да разбере. Моя позната от 2,5 годишно си води детенцето, но при тях случаят е много сложен. Пробвай да му пускате по-малко телевизия. С играта на сенки го запознах съвсем случайно и сега има досадно добър успех у нас. Светещите в тъмното фигурки - също много му харесват и непрекъснато иска да обогатяваме фонда, за да измисля нови сценарии с тях.
Мише, за мой ужас на моя малчо също му харесва Скуби ду, а е толкова creepy на моменти! Naughty Повечето споменати филмчета не ги е гледал, не подозира за съществуването на Спайдърмен.. скоро откри Силвестър и Туити и Скуби ду. Иначе Пепе му е модела за поведение и много се радвам де Mr. Green Боже, не мога да повярвам, че дойде момент в който се радвам, че синът ми прилича на анимационен герой!!  ooooh! Laughing

# 726
  • Мнения: X
 Hug Благодаря ви за подкрепата!
Говорихме с госпожата в градината да го заведат на логопеда или на психолога там. Ако не се получава, ще потърсим къде другаде да отидем. Засега е по-спокоен, благодарение на капките на д-р Бах.  Praynig Въведохме и едно стратегическо мече, което е приятел със Сънчо и носи хубави сънища.  hahaha Ама той предпочита засега една гумена змия да заспива с нея, мечето още не си го е харесал.

# 727
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Здравейте,

облаче, не се тревожи, добре си решила.  Peace При моята позната има определено напредък с работата при психолога, само от 2 посещения.  Peace Сега продължават, даже момченцето й пита кога ще ходят пак.
Ако прецениш пиши ще питам за координати.

...Боже, не мога да повярвам, че дойде момент в който се радвам, че синът ми прилича на анимационен герой!!  ooooh! Laughing[/size]
  smile3532 Аааа, вкъщи Нени раздава роли на всеки от нас...Но почти винаги таткото е ''лошият'' персонаж  hahaha Така всички сме във филма  Joy Забавно е! Само супер герои!  Crazy Смилил се е само над сестра си, защото ,както той казва, тя е още малка... Heart Eyes, но отскоро е започнал да я проверява дали е яла, дали е спала, защото няма търпение да порасне и да я вози на колелото  ooooh! hahaha



# 728
  • Мнения: 144
Здравейте момичета,

Много интересна дискусия сте заформили. Наш юнак също се страхува (панически) от тъмното. Много отдавна спим на нощна лампа. Дядо му е измайсторил една страхотна такава, кяото свети в различни цветове, съвсем слабо (колкото да не е без хич). Така е по-спокоен.

Иначе за филмчетата - в градината най-редовно им пускат Костенурките Минджа. И даже е усвоил движението за държане на пистолет/оръжие и вече ми се налага да обяснявам, че това е нещо лошо, което наранява хората. Гледат Том и Джери, разни балетни изпълнения. Вкъщи е на тема Франклин и по-рядко Дора и Том и Джери.

Все още не се заглежда в дълги филми (пълнометражни анимационни), та не съм му пускала от тях.

За играта на сенки - благодаря за напомнянето и идеите! МишанкаHug Ще ги приложим и тях.

Много  Hug на всички ви и до скоро!   bouquet

# 729
# 730
  • София
  • Мнения: 483
Олееее, все пак четеш............

# 731
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Привет,

БебО, що така инкогнито ???  Thinking

Аз направо с въпрос... Crazy
Как да взема нормална проба за урина, че се измъчих с тези контейнери  ooooh! При момченцата ясна работата, ама сега срещам сериозни затруднения...
Съвети...  smile3506

# 732
  • Мнения: X
Мишанка, аз така действах с каката по този въпрос - слага се чисто памуче на памперса, проверяваш периодично и след като се е изпишкала, с чисти ръце го изцеждаш в контейнерчето.  Hug

Беболе  Hug скоро те сънувах  Laughing и беше много хубав сън за теб, така че очаквай прекрасни неща.  Crazy

# 733
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Мишанка, аз така действах с каката по този въпрос - слага се чисто памуче на памперса, проверяваш периодично и след като се е изпишкала, с чисти ръце го изцеждаш в контейнерчето.  Hug
Ами ,то и аз така ама се замърси пробата и сега ще трябва пак да пробвам!  Peace

# 734
  • Мнения: 790
Мише, има колектори за урина. Залепва се на "дудата" и сега като е топличко, можеш да я сложиш да си лежи и да чакаш. Като се изпишка се пресипва в контейнера. Преди 5-6 години, като бях на този хал, имаше едни контейнери, които бяха универсални без пол и едни, които бяха разделени за момче или за момиче. Аз бях взела такъв за момиче, но не знам дали има някакво значение. Принципа е един и същ.

Не съм инкогнито, просто влязнах да ви почета и това прочетох.  Wink

Облак, а дано! От началото на годината сме малко в дупка и все чакам нещо да ни изкара.

И за да не е съвсем без хич, да ви се похваля от 2 месеца съм кръчмарка.  Laughing Мъжа ми се наложи да полежи вкъщи един месец и аз почти достойно го заместих в кръчмата (все пак не мога да пия колкото него). Тичах на ляво и надясно, доставки, поръчки, барман, голям купон. Чувствах се много уморена и едновремено с това жива и щастлива. После пък останахме без сервитьор и сега докато намерим двамата с мъжа ми запълваме празнините и купона продължава. (Не знам някой дали е бил толкова щастлив да бъде сервитьор, но като знаете залежалата ми работа, е разбираемо  Crazy)

Общи условия

Активация на акаунт