От къде си пазарувате дрехи?

  • 7 483
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
От обикновените магазини,където е по-евтинко,но и да ми хареса разбира се WinkВсеки се разпростира според чергата си...

# 16
  • Мнения: 861
Аз от обикновени магазини Wink

# 17
  • Мнения: 421
Почти всичко от Илиенци-мога да ходя всяка седмица, ако имах пари в излишък smile3508 smile3521

# 18
  • Мнения: 1 520
Гласувах за обикновени магазини.
Най-често.

# 19
  • Мнения: 5 577
От обикновенни магазини.

# 20
  • Мнения: 7 837
От търговския център, предимно от магазините със средни цени. Маркови дрехи купувам, само ако са поне на 50% на разпродажба.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Най- често от обикновени магазини, среден клас, тук- там от някой бутик. Рядко си купувам много евтини или много скъпи дрехи. Държа на качеството обаче. И да ми харесва дрехата най- вече.
Това е и моят отговор
Също и моят Peace

# 22
  • Мнения: 272
Аз не обичам да пазарувам, не харесвам дрехите еднодневки и затова гледам да си купя нещо качествено, пък да си го нося със здраве сума ти време.  Mr. Green
Инвестирам, така да се каже.  Mr. Green


И аз така. За мен е важно дрехата да е качествена. Красиви, но некачествени не купувам Naughty

# 23
  • София
  • Мнения: 2 958
Пазарувам си от където си харесам дрехи. Ако имам достатъчно пари мога да вляза и в някой по-марков, но обикновенно от най-обикновенни магазинчета или от пазара в Люлин. Чесно казано предпочитам да си купя 5 блузи по 10лв. отколкото една за 50лв. Гледам да е от хубава материя и да ми седи добре, другото няма значение за мен!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 320
Пазарувам си от всякакви магазини, ако ми хареса нещо. Но по-принцип имам една позната която държи склад за дрехи и зарежда половината магазини по Витошка и от нея си пазара често- качествени и на достъпни цени!  Simple Smile И цените и нямат нищо общо с тези космическите по Витошка!!!  Naughty

# 25
  • Мнения: 5 647
Що няма повече от 1 опция???

# 26
  • Мнения: 418
От обикновенните магазини . Е , имам няколко неща и от бутик взимани за по специални случаи .

# 27
  • Мнения: 4 473
Пазарувам си от всякакви магазини, ако ми хареса нещо. Но по-принцип имам една позната която държи склад за дрехи и зарежда половината магазини по Витошка и от нея си пазара често- качествени и на достъпни цени!  Simple Smile И цените и нямат нищо общо с тези космическите по Витошка!!!  Naughty
Сори за офф-а Embarassed: дали има начин и ние да се запознаем с тази ти приятелка? Wink

# 28
  • Мнения: 7 186
Пазарувам си от всякакви магазини, ако ми хареса нещо. Но по-принцип имам една позната която държи склад за дрехи и зарежда половината магазини по Витошка и от нея си пазара често- качествени и на достъпни цени!  Simple Smile И цените и нямат нищо общо с тези космическите по Витошка!!!  Naughty
Сори за офф-а Embarassed: дали има начин и ние да се запознаем с тази ти приятелка? Wink

Да бе, я земи я питай дали нямат някое складче и към ту Пловдив. Praynig newsm47

# 29
  • Мнения: 2 407
От обикновенни магазини!

Общи условия

Активация на акаунт