Сядане от кога?

  • 1 085
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 410
Опитвах се да я слагама да сяда на 6 навършени месеца, но тя не искаше и да знае, веднага си обръщаше по корем в поза лазене и две седмици след това пролази, без да може да седи още. Сега поседва да си почива от постоянното лудеене, но още не може от легнало положение да седне.

# 16
  • Мнения: 5 299
Аз слагах Боби някъде след 5-и месец седнал, първоначално подпрян с възглавници по малко, после по-дълго, накрая той сам се задържаше седнал.
Още инфо по темата може да получиш с търсачката!
И при нас беше така. На 6 месеца ве4е стоеше стабилна.

# 17
  • Мнения: 2 242
Зори сама проявяваше желание – към 5м започнахме да я държим седнала в скута и после на възглавници. На 6м вече си седеше сама.

# 18
  • Мнения: 2 407
6 месеца, по малко 10 минути и увеличаваш постепенно!

# 19
  • Мнения: 983
Аз знам, че детето се слага да сяда след 6 навършени месеца

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз слагах Боби някъде след 5-и месец седнал, първоначално подпрян с възглавници по малко, после по-дълго, накрая той сам се задържаше седнал.
Още инфо по темата може да получиш с търсачката!
И при нас беше така. На 6 месеца ве4е стоеше стабилна.
И при нас Peace

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Никога не съм го подпирала с възглавници и тем подобни; не мисля, че е необходимо. За да му закрепнат мускулите на гръбчето, слагай го по корем отвреме-навреме. Иначе може да си го слагаш в скута да седи, в столчето за хранене и лека-полека детенцето ще стане стабилно Peace

# 22
  • Мнения: 243
Моа синковец почна да сяда в началото на шестия месец. Преди това не съм го подпирала с възглавници.

# 23
  • България
  • Мнения: 224
От както навърши 4мес.се надига и определено иска да е полулегнала.Сега на почти 5 мес.и я държа за около 5 -10мин.полулегнала в скута си .По принцип след 6 мес. се слагат децата да сядат.Отначало подпряни с възглавници.

# 24
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Започнах да я слагам да сяда, когато навърши 6 месеца. В началото я подпирах с възглавнички, докато не станаха излишни. Научи се да седи стабилно на седем месеца и половина.
И аз започнах на 6м., но само в количката го слагах, не бях много усърда за 2 седмици се научи да стои стъбилно.

# 25
  • Мнения: 1 934
Когато навърши 6 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт