Просто споделям.

  • 1 181
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 832
Тази нощ се събуди и познайте как намерих моя малък щурчо. Обърнат на 180 градуса в леглото, там кадето трябва да са му краката - му е главата, и си спи сладурчето. Досега се обръщаше на пряко на леглото, ама чак такъв оборот не беше правил. Ама такъв ми е щурчо.

# 1
  • Мнения: 344
Елена също го прави този номер и ми е много смешна. Как се извърта презнощта и аз не знам.

# 2
  • София
  • Мнения: 154
И Дарина така се върти, но през деня докато дивее. Нощем не ни се е случвало

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Как точно го описа newsm53
А снощи го намерих обърнат по корем,с вирнато дупе,сврян в единия ъгъл на леглото.Да му се чуди човек как му е комфортно така Smile

# 4
  • Мнения: 4 668
Как точно го описа newsm53
А снощи го намерих обърнат по корем,с вирнато дупе,сврян в единия ъгъл на леглото.Да му се чуди човек как му е комфортно така Smile

Абсолютно по същия начин спи - с дупето нагоре и главата забита в ъгъла на леглото !!! newsm62 Даже съм го снимала !

# 5
  • Мнения: 3 760
Мойта от сега препуска по леглото-нащем се "свлича" с 50-80 см. Като попорасне кой знае с какво ще ме изненада.

# 6
  • Мнения: 1 107
И аз така го намирам + обърнат и по корем  Thinking

# 7
  • Мнения: 8 505
А снощи го намерих обърнат по корем,с вирнато дупе...

Това може да е признак,че детето вече има нужда от възглавница.Това ни го каза ортопедът в Горна баня.

# 8
  • Мнения: 5 577
Сладуранчо.  Hug

# 9
  • Мнения: 1 181
на Павел това му е редовния номер. Когато спи на едната си страна и реши да се обърне на другата, вместо да се завърти както си ме у редът, той се изправя (т.е. сяда в леглото) стои известно време така (ние с мъжа ми през това време смяяяях  hahaha) и после се тупва на другата посока.

# 10
  • Мнения: 3 360
хехехе,щурчо наистина Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 2 164
Много сладко  Heart Eyes.
Емма досега съм я намирала напречно и плътно прилепена към двете табли, но на 180 градуса още не  Grinning

# 12
  • Мнения: 1 425
Вики по цяла нощ обикаля кошарата и винаги спи с дупето нагоре. Ако я сложа по гръб, пак се обръща и си заема нейната поза  Laughing

# 13
  • Мнения: 1 613
Koлко познато  Mr. Green
Моята сладурана напоследък я сварвам да спи седнала, като индианец  Laughing

# 14

Общи условия

Активация на акаунт