Математически турнири - 24

  • 81 248
  • 731
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: X
ЧХ - Благоевград

Започнаха да качват резултати и на официалната страница на турнира.
http://www.math.bas.bg/ch/

# 121
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 759
аз само да споделя за СМТ инфото за София по отошение на индивидуалните заявки:
"Заявките за участие и таксата за правоучастие от 7 ( седем ) лева се приемат на 6 и 7 ноември (сряда и четвъртък) от09:30 до 12:30 часа и от 13:30 до 16:30 от Председателя на Софийска градска секция към Съюза на математиците в България в І СОУ «Пенчо Славейков» с адрес: ул. «Стара планина», № 11 (вход от ул. «11-ти август» срещу ПГМЕ «Н. Вапцаров»)."

Организаторите, казаха, че за Младост училищата, в които ще се провежда СМТ ще са 118 и/или 128.

И пак да попитам дали някой има инфо в кои училища ще се провежда Салабашев.

# 122
  • Мнения: 240
Едно интерсно канадско математическо състезание, или по-скоро серия от състезания, са показали на дъщеря ми в училище. Явно учител трябва да се регистрира, за да може детето да го направи онлайн от определено място. Ще се опитаме да се организираме, споделям, ако на някой друг му стане интересно:

http://www.brocku.ca/caribou/

# 123
  • Мнения: 91
Едно интерсно канадско математическо състезание, или по-скоро серия от състезания, са показали на дъщеря ми в училище. Явно учител трябва да се регистрира, за да може детето да го направи онлайн от определено място. Ще се опитаме да се организираме, споделям, ако на някой друг му стане интересно:

http://www.brocku.ca/caribou/


В тази връзка ми обясняваха за английски сайт за ученици /нескъпо платен /  и много популярен , където децата и от други държави не само разменят,  обсъждат задачи,  но и участват в online състезания. По резултатите от тези участия престижни английски университети правят подбор и приемат студенти.



# 124
  • Мнения: 240
В този случай има такса само ако детето участва, иначе всички предишни теми са качени онлайн free. От менюто може да се избере и онагледяване (video solutions). Мисля, че има и всяко първо състезание за годината е безплатно, както и всички за 3-4 клас: "All contests for grades 3/4 are free to write, as well as the first contest in October for all grades"

# 125
  • София
  • Мнения: 184
Здравейте дами,

Бихте ли ми пуснали отговори за СМТ 2009, 2010, 2011, 2012 за 4-ти клас?!

Благодаря сърдечно   bouquet

# 126
  • Мнения: X
Бихте ли ми пуснали отговори за СМТ 2009, 2010, 2011, 2012 за 4-ти клас?!

2011 - Б В Г Б В А В Г Б А 18 40

2012 - А Г В А Б Г Г В Б В 4550 10

# 127
  • София
  • Мнения: 184
Бихте ли ми пуснали отговори за СМТ 2009, 2010, 2011, 2012 за 4-ти клас?!

2011 - Б В Г Б В А В Г Б А 18 40

2012 - А Г В А Б Г Г В Б В 4550 10

Благодаря!

Очаквам и другите ... Simple Smile дано някой ги има!

# 128
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Някъде има ли списък на училищата, в които ще се провежда СМТ?
И някой знае ли на какъв принцип се разпределят децата по училищата, в които ще се проведе състезанието?

# 129
  • Мнения: 6 031
Здравейте дами,

Бихте ли ми пуснали отговори за СМТ 2009, 2010, 2011, 2012 за 4-ти клас?!

Благодаря сърдечно   bouquet

2009 -  В  Б  Б  В  А  Г  Б  Г  В  В  123   72   126

2010 -  Г  А  Б  В  Б  Б  Г  В  Г  В   95   475   8

Дано вярно ги преписах.  Grinning  

# 130
  • Мнения: 2
............................
В тази връзка ми обясняваха за английски сайт за ученици /нескъпо платен /  и много популярен , където децата и от други държави не само разменят,  обсъждат задачи,  но и участват в online състезания. По резултатите от тези участия престижни английски университети правят подбор и приемат студенти.


А бихте ли споделили линк към този сайт?

# 131
  • sofia
  • Мнения: 406
Искам да ви попитам , късно ли е вече за записване за участие в СМТ?
От нашето училище чакам да кажат ще се организират ли провеждането му и май изпуснах срока...

# 132
  • Мнения: 432
Точно на предната страница има отговор на този въпрос

аз само да споделя за СМТ инфото за София по отошение на индивидуалните заявки:
"Заявките за участие и таксата за правоучастие от 7 ( седем ) лева се приемат на 6 и 7 ноември (сряда и четвъртък) от09:30 до 12:30 часа и от 13:30 до 16:30 от Председателя на Софийска градска секция към Съюза на математиците в България в І СОУ «Пенчо Славейков» с адрес: ул. «Стара планина», № 11 (вход от ул. «11-ти август» срещу ПГМЕ «Н. Вапцаров»)."

Организаторите, казаха, че за Младост училищата, в които ще се провежда СМТ ще са 118 и/или 128.

И пак да попитам дали някой има инфо в кои училища ще се провежда Салабашев.

# 133
  • Мнения: 275
Искам да ви попитам , късно ли е вече за записване за участие в СМТ?
От нашето училище чакам да кажат ще се организират ли провеждането му и май изпуснах срока...
Срока е до четвъртък доколкото видях.Записва се в 1-во СОУ.
Заявките за участие и таксата за правоучастие от 7 ( седем ) лева се приемат на 6 и 7 ноември (сряда и четвъртък) от09:30 до 12:30 часа и от 13:30 до 16:30 от Председателя на Софийска градска секция към Съюза на математиците в България в І СОУ «Пенчо Славейков» с адрес: ул. «Стара планина», № 11 (вход от ул. «11-ти август» срещу ПГМЕ «Н. Вапцаров»). Заявката трябва да съдържа следната информация:
училище;
телефони и e-mail за контакти;
брой на учениците по класове.

Заявките на училищата, които няма да бъдат домакини, трябва да съдържат и поименен списък на учениците по класове. Тези ученици ще бъдат разпределени за участие в друго училище.

Материалите за състезанието ще се получават на 8 ноември (петък) от 9:30 до 12:30 и от 13:30 до 16:30 часа .

За допълнителна информация може да се обръщате към организаторите Мария Лилкова (0888 317 679) и Пенка Нинкова (0887 235 158).

Последна редакция: вт, 05 ное 2013, 14:53 от elyda

# 134
  • Мнения: 432
Има дадени телефони най-лесно е да питаш там.

Общи условия

Активация на акаунт