Лесна и вкусна бисквитена торта да ви кажа !!!

  • 105 208
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
Ох и мен нещо този хляб ме притеснява... незнам изобщо да опитам ли, ако не я яде никой имам на кой да я дам, на кучето, то ще я хапне с кеф.
Абе ще взема да я пробвам тези дни.

# 16
  • Мнения: 903
Въобще не се притеснявайте от хляба, не се усеща, а и бисквитите също са хляб, така, че ... Grinning По смело, това е любимата торта в къщи - бързо, лесно, вкусно.
А и за да е по-хубава сложете хубаво какао, а не от обикновеното българско, за да не я развалите. И слагам повече какао, докато се оцвети приятно, без да се прекалява естествено Хайде успех и да кажете дали ви е харесала.

# 17
Мисля да я пробвам

# 18
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Тортата, пак ще повторя, е невероятна - нито е тежка, нито прекалено сладка, нито й се усеща хляба. Жалко, че не живеем наблизо да ви направя аз една такава торта, да я опитате и въобще няма да ви казвам с какво съм я правила. После на колене ще ме молите да ви дам рецептата. Хи-хи-хи.

# 19
  • Мнения: 3 550
А какви са тези бисквити, които са специално за торти?

# 20
  • Мнения: 4 668
А какви са тези бисквити, които са специално за торти?

Steisi , аз скоро ги открих , казват се " Корал " и така пише на тях : " специални бисквити " , има ванилия , какао , мед и др. Струват към 40 ст. и съм вземала от ЕНА и Фантастико . Наистина с тях става чудна торта , защото са по меки !  chef

# 21
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Такива бисквити не съм виждала. Къде се продават?

# 22
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Записах си и двете торти и мисля да ги пробвам Laughing скоро.
Аз досега все с нишесте съм я правила тази торта, но сигурно с пудинга ще е по-вкусна.

# 23
  • Мнения: 1 089
Докато търсех рецепта за бисквитена торта попаднах на тази тема. Трябва да ви кажа, че свекърва ми прави Бисквитена торта по рецептата с хляба, само дето винаги слага само стара франзела. Трябва да и предложа да я накисва в кола, сигурно ще е още по-хубава. Лично на мен ми е малко по-тежка от другата. Но пиша защото попаднах на много хубава рецепта ето тук http://forum.bgkulinar.net/viewtopic.2830.html. Мисля, че макар че е с малко повече мазнини е доста по-вкусна. Изпитана работа!  Да ви е вкусно

Общи условия

Активация на акаунт