Модни консултации - 3

  • 56 509
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 955
Дикси, харесва ми комбинацията ти с червените обувки, чорапогащникът или чорапите, обаче, да бъдат в телесен цвят.

Ау, тук ме прободе с нож. Не знам защо, но никога не съм харесвала телесните чорапогащници. Имам няколко, но при всеки удобен случай гледам да ги пренебрегна. Използвам ги само когато обувката е nude и не търпи друго. Бяла съм, и от там най-вероятно, идва непоносимостта ми към телесното. Нямам нито една блуза, риза или връхна дреха с този цвят в гардероба си.
Истинско модно престъпление ли ще е ако съм черен чорапогащник? С ръб  Laughing

goddess , поздравления за наличните ти обувки!  Peace

# 706
  • Мнения: 2 447
Moringa, а имаш ли идея онлайн независимо ама много къде бих могла да порчам нещо подобно. Търсих, но попаднах само на такива над 100 лв., което не ме устройва като цена Sad
Не съм Moringa, но виж в магазините за бижута и дрънкулки, в H&M или в магазини Gang, последния продава и онлайн, не знам от къде си. Това се сещам, дано се включи още някой с предложения.

# 707
  • Мнения: 40
В нашия град няма особен избор Sad
Тази седмица нямам ходене до по-голям град, затова търся нещо от нета. В сайта на Ганг не видях бижута.
Миналата седмица бях в София, но от къде да знам, че ще ми потрябва подобно колие Grinning

# 708
  • Мнения: 1 338
В нашия град няма особен избор Sad
Тази седмица нямам ходене до по-голям град, затова търся нещо от нета. В сайта на Ганг не видях бижута.
Миналата седмица бях в София, но от къде да знам, че ще ми потрябва подобно колие Grinning

В моловете има едни магазини Bijou Brigitte и там има много голям избор и цените са до 30-40лв:

Синьо и зелено

Още едно много хубаво

Страницата им - разгледай 3-те страници, има добри попадения, след малко ще ти покажа още  Peace А онлайн и в Продавалника съм виждала, мога на ЛС ако искаш и ръчно изработени да ти покажа ...

# 709
  • Мнения: 40
Moringa, благодаря ти. Ако не е проблем ми покажи ръчно изработените. Бижу Бриджит ги познавам, носила съм техни неща преди време Simple Smile
Второто колие ми допадна много Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 22 518
Аз също много се чудя за банкет другата седмица.
Ще е на мъжа ми всъщност, но с колегите и жените им повечето се познаваме помежду си. Гаранция, че ще има облечени като за.....и такива, които ще са си с дънки и някаква блуза.
Но аз много се чудя с какво да се обличам.
Няма да сме само ние....общо ще са 110човека на банкета (от София и Бистрица, става въпрос за ВВС).  Laughing

Дрехи имам купища (от които по-малък куп ми стават в момента след раждането).
За сега се колебая за полата, която показвах тук в комбинация с нещо (още нямам връхно такова за нея).
Червеният топ, който също показвах, но...надолу не знам с какво да комбинирам. Нямам нищо подходящо като за него, мислех си за черен панталон, или jeggings.

Друг вариант ми е една пола черно и бяло, от много мека и приятна материя и с черна блуза с V-образно деколте. Абсолютна класика, но хем достатъчно елегантно, хем ненабиващо се на очи.
Ще ги снимам двете утре.

# 711
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Тези Бижу бригит във Варна има ли ги някъде?

# 712
  • Мнения: 1 338
Тези Бижу бригит във Варна има ли ги някъде?

 В Гранд Мол на етажа на Кенвело мисля, че се пада, от отсрещната им страна Peace

# 713
  • Мнения: 398
Здравейте, аз се връщам вече с въпрос и също ще се радвам да чуя мнения. За банкета с колеги след 2 седмици съм решила да съм с рокля (обстановката не е непременно официална и задължаваща, миналата година бях с панталон с ефектна блуза и по-младежко като цяло, но сега ми се иска друга визия). Ще използвам повода и просто да си попълня гардероба с черна рокличка и подходящи обувки, понеже и от двете нямам в момента  Mr. Green От интернет си харесах като идея/модел следните рокли:

http://www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bershka … etail%2Bdress/800
http://www.hm.com/bg/product/19250?article=19250-A
http://www.ivet.bg/bg/productv/818962/roklya-chara.html

Първите две утре ще отида да ги видя и на живо. Коя бихте ми препоръчали? И с какво ще е подходящо да се допълни? Проблемът е, че не съм много по екстравагантните и разчупени неща, нямам почти никакви аксесоари или ако имам са черни. Не харесвам особено червено...  newsm78. Иначе съм с нормална фигура, на 25. Вероятно след банкета ще се ходи на дискотека  Flutter

# 714
  • Мнения: 1 972
Здравейте, аз се връщам вече с въпрос и също ще се радвам да чуя мнения. За банкета с колеги след 2 седмици съм решила да съм с рокля (обстановката не е непременно официална и задължаваща, миналата година бях с панталон с ефектна блуза и по-младежко като цяло, но сега ми се иска друга визия). Ще използвам повода и просто да си попълня гардероба с черна рокличка и подходящи обувки, понеже и от двете нямам в момента  Mr. Green От интернет си харесах като идея/модел следните рокли:

http://www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bershka … etail%2Bdress/800
http://www.hm.com/bg/product/19250?article=19250-A
http://www.ivet.bg/bg/productv/818962/roklya-chara.html

Първите две утре ще отида да ги видя и на живо. Коя бихте ми препоръчали? И с какво ще е подходящо да се допълни? Проблемът е, че не съм много по екстравагантните и разчупени неща, нямам почти никакви аксесоари или ако имам са черни. Не харесвам особено червено...  newsm78. Иначе съм с нормална фигура, на 25. Вероятно след банкета ще се ходи на дискотека  Flutter

Първата никак не ми хареса Simple Smile  Втората е добра Wink Даже може и аз да видя на живо тия дни. Третата не никак лоша също Peace
И аз бях на банкет с малка черна рокля  мдаа  Grinning а под нея с дънки-клин (както и да се казва това нещо) и с кубинки dr Martens Crazy Много добре се чувствах. Роклята ми е разкроена от бюста надолу и с два скрити джоба отстрани.

# 715
  • Мнения: 1 338
Първата рокля е по-дискотечна, втората е много стилна (тази на H&M), третата също е много хубава, но като че ли най-много ми хареса втората  Peace - достатъчно изчистена е и с коланче, нали съм пристрастна ....

# 716
  • Мнения: 14 464
Втората черна рокля ми допада най-много.

# 717
  • Мнения: 423
shakri, тези боти са ми едни от любимите, заради оксфордската перфорация и зелените цветя/ войнишко зелени са реално/,  но не и най-удобните. Тъй като няма да танцувам, мога и да се прежаля.
Наистина са много хубави, но щом не са удобни, тогава се ориентирам към първата комбинация, Сакото е страхотно. Обичам екстравагантните и различните неща. Simple Smile


Ау, тук ме прободе с нож. Не знам защо, но никога не съм харесвала телесните чорапогащници. Имам няколко, но при всеки удобен случай гледам да ги пренебрегна. Използвам ги само когато обувката е nude и не търпи друго. Бяла съм, и от там най-вероятно, идва непоносимостта ми към телесното. Нямам нито една блуза, риза или връхна дреха с този цвят в гардероба си.
Истинско модно престъпление ли ще е ако съм черен чорапогащник? С ръб  Laughing

И аз по принцип не съм им голям фен, също избягвам да ги нося, но има неща които не могат просто да се комбинират с черен чорапогащник. А според мен твоя случай е такъв. Може да си вземеш някакъв, който е с 1-2 тона по тъмен от твоята кожа  и с повече ликра (по-тъничък) и така няма да личи това, че си по-бяла, след като те притеснява. А и блузката е някакъв кафеникав цвят, което може да ти позволи да си вземеш леко по-тъмен чорапогащник, т.е. няма да се набива на очи. Но черния според мен изобщо няма да подхожда,т.е. ще бъде истинско модно престъпление.   Simple Smile         bouquet

Miss_Kaprisse, третата рокля е уникална, т.е. тази http://www.ivet.bg/userfiles/productlargeimages/product_30546.jpg.
И първите две не са лоши, но тази ми грабна окото. Изобщо не бих се чудила. Роклята хем е стилна и подходяща за официален повод, хем става и за дискотека и е много секси. С едни по-дълги черни обици и едни високи изчистени обувки и малка чантичка - клъч или тип портмоне - ще стои страхотно. Може обувките, чантата  и обиците да са в някакъв друг цвят, ако решиш - с всякакъв ще си отива. Simple Smile

Последна редакция: сб, 07 дек 2013, 05:23 от shakri

# 718
  • Варна
  • Мнения: 10 633
Miss_Kaprisse,
доколкото чета, съм на противоположното мнение, в сравнение с всички Simple Smile

Най-много ми допада втората рокля на HM, но ако си около 30 годишна и нагоре. Такава рокля бих купила за себе си.

Третата рокля изобщо не ми харесва, заради пришитата дантела върху плата. За мен е демоде.

Остава първата рокля, макар, че изобщо не харесвам дантелени ръкави.
Тя, защото си на 25г !
Ако се спреш на нея, избери такъв сутиен, на който няма да се виждат презрамките отпред и гърбът на сутиена няма да се подава над гърба на роклята.

За обувки, аксесоари, когато избереш рокля Simple Smile

П.П. Забелязвам, че по магазините е пълно с рокли, при които плат и дантела са съчетани по този начин

Последна редакция: сб, 07 дек 2013, 10:41 от missNoir

# 719
  • Варна
  • Мнения: 10 633
fisholina,

ето ги бижутата на Ганг
http://shop.gang-incredibleindia.com/bg/products/%D0%B1%D0%B8%D0 … oducts_navigation

Може би това е някаква модна тенденция в бижутата, но за теб не толкова огромно и тежко, ако ти допада. Като видях тази снимка, веднага се сетих за едно от предложените бижута от Moringa.

Последна редакция: сб, 07 дек 2013, 10:01 от missNoir

Общи условия

Активация на акаунт