Енгин Акюрек/в очакване на „Kara Para Yalan Aşk”, нови и стари проекти/Тема 234

  • 36 479
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 917





МОМИЧЕТА, каквото и да кажем за всичките ни любими моменти, ще е малко.  Two Hearts
Та нали тази тази МАГИЯ ни е събрала и запознала.  Grinning Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 1 007
Стилът "а ла Фатмагюл" беше абсолютен хит
и търговците се възползваха разбира се...

# 692
# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194
Стилът "а ла Фатмагюл" беше абсолютен хит
и търговците се възползваха разбира се...



Спомням си, че имаше цяла статия по въпроса в тяхната преса - търговците се възползваха от сериала и печелиха. Тази снимка е точно от статията. Ако я намеря, ще я постна.

# 694
  • Мнения: 23 330


Първа проява на някакво внимание.

Въобще всички "първи" неща за тях като двойка си бяха проява на щастие за него.

Серията на Мукадес


Скрит текст:

Гледате ли ?

# 695
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Здравейте, момичета!
Обсъждате неща, които са ми интересни.

За външния вид на Фатмагюл - бях чела в едно интервю на Берен, че не са й правени никакви прически, защото би било нелепо героинята й, бедно момиче от рибарско селце, да изглежда като току-що излязла от фризьорски салон, с всеки косъм подреден в правилната посока, напръскан с лак и пр. Просто си измивала косата и я изсушавала със сешоар, както го прави в ежедневието си.
Разбира се, че и облеклото е съобразено с характеристиката на героинята.

Но исках да споделя с вас колко много ми харесваше интериорът на къщата им с Керим и на ресторанта "Кухнята на розата". Отвътре къщата им беше толкова сладка с тези нежни цветове - розово, небесносиньо и бяло. Когато гледах филма си помислих, че с удоволствие бих живяла в такава къща. (Тъй като съм човек, който се потиска от лукса, харесвам по-прости неща).
 И ресторантът беше много хубаво направен и много правдоподобно - все едно си си боядисал стари мебели, а ефектът беше фантастичен - толкова уютен ресторант, толкова "домашен", да ти се прииска да си там.

Надявам се, не се дразните, че от време навреме се "обаждам" без някой да ме пита, но аз следя тази тема и заради Енгин, и заради Берен.
 Hug

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194


Гледате ли - 24/25 епизод?

# 697
  • Мнения: 1 007
Красота...

# 698
  • Мнения: 1 097

Каква тъга и желание да бъде разбран

# 699
  • Мнения: 23 330

Но исках да споделя с вас колко много ми харесваше интериорът на къщата им с Керим и на ресторанта "Кухнята на розата". Отвътре къщата им беше толкова сладка с тези нежни цветове - розово, небесносиньо и бяло. Когато гледах филма си помислих, че с удоволствие бих живяла в такава къща. (Тъй като съм човек, който се потиска от лукса, харесвам по-прости неща).
 И ресторантът беше много хубаво направен и много правдоподобно - все едно си си боядисал стари мебели, а ефектът беше фантастичен - толкова уютен ресторант, толкова "домашен", да ти се прииска да си там.

 Hug

Те двамата заедно си ремонтираха и обзаведоха къщата, както и "Кухнята на розата" .

Заедно избираха мебели и заедно пазаруваха.

Затова и всичко е красиво ...

При първата къща Фатмагюл само гледаше...и никой не я питаше какво всъщност иска тя самата.

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194






Търся статията и попаднах на Фатмагюл от 1986 г. с Хулия Авшар в ролята. Забележете, заглавието на сериала е изписано разделено.



Нашите постери.....

Последна редакция: пн, 11 ное 2013, 16:34 от mariana51

# 701
  • Мнения: 917



Аз пък сега се наслаждавам на страхотната игра и на РАХМИ.



# 702
  • Мнения: 1 007

Търся статията и попаднах на Фатмагюл от 1986 г. с Хулия Авшар в ролята. Забележете, заглавието на сериала е изписано разделено.
Гледах и тази версия. Мисля че е по-реалистична... в турската действителност е по-вероятно да се случи тази история, отколкото от сериала на  Ендже и Мелек

Последна редакция: пн, 11 ное 2013, 18:22 от AureliaFelix

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194


Захапахме 25 епизод.

# 704

Общи условия

Активация на акаунт