Енгин Акюрек/в очакване на „Kara Para Yalan Aşk”, нови и стари проекти/Тема 234

  • 36 468
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 23 273


Аз се "отплеснах" с този колаж - за семейство Ългаз.

И понеже се разговорихме за къщичката им - правя нещо и ще ви го представя.

Всъщност сте го виждали - но програмата с която бях качила снимките вече не е активна и затова сега преправям.

Една разходка в къщата на сем. Ългаз.

След малко.

# 721
  • Мнения: 4 966


Прекрасен. Във всяка ситуация, във всяка емоция.  Heart Eyes

# 722
# 723
# 724
  • Мнения: 4 966

Аурелия, да ти имам подписа! Simple Smile))  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Стара, не е нова... но да си я припомним.

# 725
  • Мнения: 1 007
Стара, не е нова... но да си я припомним.
Имаше още една, нали знаеш  Hug

# 726
  • Мнения: 3 240
                                                       Engin Akyurek - Kalbimdeki sanci -Toygar Isikli

# 727
  • Мнения: 4 966


Още един красив колаж от Универсала... На мен лично ми навява асоциация за "мъжа, даряващ надежда"...  Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 23 273
Разходка в къщата на семейство Ългаз

Първо изборът на къща – направен от двамата, въпреки, че истинската заслуга  да видят къщата, която после превърнаха в свой дом беше на ... Лодос.




Всичко което направиха по ремонта и обзавеждането беше от  двамата с много желание и любов.

Заедно ремонтираха.
 

Избираха мебели ... и не съвсем. Уханието на другия – тема достойна и сериозна.
 

Къщата на пръв поглед заблуждава, че е малка.
Скрит текст:


Разкошна веранда - ама кой я прави с песен на уста ?
 
Скрит текст:
 

„Нашият дом” – както каза Фатмагюл само два дни след като влязоха като семейство в него с „изтрито минало” – наново и начисто.




Въпреки леко дразнещия теракот в коридора  на преден план - незабравките на Керим / след разследване / - намират се пред банята.
Между другото в  този коридор и сутрин, и вечер  се случват интересни неща - някой чака някого или изпраща някъде.
Движение и живот.

Скрит текст:
     


Банята - хубава, но и липсва естествено - кърпа за ръце.

 
Скрит текст:
 
Само след месец - има и кърпа, и страхлив Керим.
Господин "Глезан" го е  страх от сушоар, че се налага г-жа Ългаз да му суши косата, пък той вместо да и благодари я плаши, че ще се подстригва.  
Боже, хем глезен, хем "нахален" - пък и  използва  всяка възможност, възползвайки се от тясното пространство - да си краде целувки ...

   


Отиваме за кърпа - това като мокро-складово помещение ли е ? / дано не им протича пералнята само /.
В началото простираха прането вътре, но само след месец - тази стая ще претърпи по всяка вероятност голяма трансформация.
Вече зная, че сигурно точно тук ще има  още един ремонт само след 7-8 месеца, а твърде вероятно и по-отрано да  го направят бъдещите тати и мама / хе-ле таткото - щото е припрян и нетърпелив /.
Това е  най- слънчевата и светла стая - тъкмо като за принцеса.

Скрит текст:
 


Да надникнем  и в кухнята  

 
  

и в спалнята

 
Скрит текст:
 


Хола и трапезарията - харесва ми зеленината, любимите маргаритки ги има и тук - пред учещата Фатмагюл и "отговорника" за регламентираните почивки - добре,че има часовник.

Скрит текст:
 
 


Въобще навсякъде  цари спокойствие и обитателите му си водят своя  мечтан  малък, тих, но пълен с любов живот !
 Да  -  така си мислят те!

Скрит текст:
 



Ама с тишината и спокойствието им ще се свърши само след 9 месеца - но няма нищо страшно в това - любовта и щастието ще се утроят.
 
Скрит текст:

Защото  в тази синьо-бяла къщичка на  власт ще встъпи принцеса Енисе. [/color]



# 729
  • Мнения: 23 273


Буква "Е" - любим турски актьор ...

Засича се време...

Общи условия

Активация на акаунт