Отговори
# 60
  • Мнения: 179
С този въпрос влизам в кабинета  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 199
Вилхелм Тел, дано ни покажеш придобивките ти.  Grinning

# 62
  • Мнения: 15
Aide i az da se copna v novata tema  55 Ot 3-4 dena nqmam nikakyv apetit edva se nasilvam da hapna malko iiiiiiiii sled 20 min vsichko e vyrnato Sad

# 63
  • Мнения: 4
запис в новата темичка и от мен  Mr. Green
Темче, благодаря ти  Hug много хубава темичка   bouquet

# 64
  • Мнения: 1 298
bestbaby@abv.bg, водите могат да се възстановят, виж в нета дали не пише нещо, но познавам едно момичета така беше с намалели и й се оправиха, май и пиенето на вода помага  Simple Smile ама не знам до колко е вярно.
Вилхелм тел, само вуйна ми, вуйчо ми си ме е отгледвал като дъщеря, но с нея си имаме дразги и сега уж се правим на любезни, но нарочно ме жегва така, ами най-интересното е, че той трябваше да ми носи договора от фирмата, че му го дали, той ми уреди да имам трудов договор, ама ми звънна, че няма да може и след 5 мин цъфнаха на врътата, сигурно тя го е подкокоросала да дойдат така неочаквано.ж
Деси, аз си казвам как ще се казва, гледам да не съм суеверна, че иначе ще откача. Успех при зъболекаря, на мен пък пак ми никне мъдреца и едвам дъвча  Rolling Eyes
musita, добри размери има бебчето, за водите не знам дали е нормално, на мен не са ми намалени уж.
Noemi, дано да е от колана и да се успокои сега матката, ама е възможно аз получавам конкракции от възглавницата за бременни като я опирам в корема и затова сега не спя с нея.
Jaska, и при мен голам зор с пола, досега 2 пъти ама несигурно каза момиче и имам само един преглед май още и мисля да питам, обаче вече имаме толкова лилави и розови неща, че май е късно  Joy Joy

# 65
  • Мнения: 0
Здравейте маминки,

Днес бях на ЖК.... Направо незнам какво да ви кажа. Хубавото е, че видях топчиците на бебока и че е 2кг и всичко му е ок.... Но понеже ходя много често по голяма нужда, имам неболезнени контракции.... Ме гледа за разкритие.. Слава богу нямам, но бебето е много ниско разположено и ми спря магнерота и каза че го сменяме с по-силно, за да можем евентуално да го задържим още 2 седмици!!  Shocked Какви 2 седмици...аз съм с термин 28.12?!?!? Направо ще припадна... Леко ме наболява от това проверяване за разкритие.. Не ми се ражда момичета!!! Рано ми е!!!  Weary

# 66
  • Мнения: 10
мерси за новатаа темичка   bouquet аз няма с какво да се похваля чак на 12.11 съм на преглед а днес пуснахме кръв и урина  Praynig дано да са добри резултатите иначе секциото е за 25.11  Praynig

# 67
  • Мнения: 0
Здравейтееее! Записвам се и аз.Относно заглавието,нещо нямам апетит тези дни(и друга мама го беше написала),хапвам си,за да има какво да си издърпа беба, да не е гладна  Grinning Grinning.

Днес бях на консултация само при акушерката и отново когато заслушахме пулса на бебииина тя пак започна да се чекне вътре,явно наистина  не им е много приятно.Точно тогава и хълцаше,че от 143 обикновенно днес за първи път беше 157.От сутринта малко потрепервах и кръвното ми се оказа ниско,както си мислех 90/60.

В Неделя,сглобихме кошарката за нашето бубу  Laughing . Като цяло ми остана само да купя спирт,лепенки за пъпче , препарат бебешки за съдове и възглавница ограничите.Няма друго интересно покрай нас.

Пожелавам ви мноооого положителни емоции,не ги мислете много тези свекърви и вуйни,и мен ме дразнят ,но с помощ от ММ се успокоявам бързо.Пазете сеее.  smile3525 smile3525 smile3525

# 68
  • Мнения: 199
Ние се каним да сглобяваме кошарката след 1-2 седмици, да видим къде точно ще я позиционираме, имахме си идея, ама нещо ни се разминаха вижданията с на тати.  Laughing Той не иска и да я сглобяваме, че тя нашата много лесно се сглобява, да не седи да прашасва. И аз се мъча да го убедя.  Laughing Казва му, че няма да слагаме чаршафчета, работи, той вика „не, ще се набие с прах„ и това е.  Laughing

# 69
  • Мнения: 1 298
velvet`sky, какво ти изписа, ако наистина е такова положението трябва да лежиш, за да устискаш и на мен сега така ми казаха, но аз съм по-напред от теб, консултирай се и с друг лекар ако трябва и забрави за работата вече
Lady_May, браво за кошарката  Hug

# 70
  • Мнения: 143
памперси 20 бр.
сапун бебе
бебешко олио
пудра
мокри кърпи
спирт
2 нощници
2 ножчета за бръснене
превръзки
3 хавлиени кърпи
чехли
чаша
лъжица
вилица
тоалетни принадлежностиюизследванията
лична карта
кр. група
удостоверение за брак
картона  ми
profenid
garmastan
цикатридина - спрей
На мен това ми искат за АГ-то в Русе. Мисля, че първото бебче ще се появи в тази тема  Grinning

# 71
  • Мнения: 2 169
Запис от мен. Чета ви най - редовно, но напоследък нямам никакво време да пиша.

# 72
  • Мнения: 478
Само се записвам и утре ще чета Simple Smile
Надявам се всички мами и бебета да са добре Simple Smile

# 73
  • Мнения: 75
 И аз като vio ви чета редовно, но време да пиша само по нощите ми остава.
 Днес си взех обменната карта и направлението за болница от ЖК, повече там нямам работа.Сега само в болницата където ще раждам и това е.То време не остана.
 Толкова бързо се изписват темите че се съмнявам че в тази тема ще е първото бебче.Дано всичко е наред със всяка една от нас и да си дочакаме що годе Winkтермините.
 Аз ще съм планово секцио та ще трябва да избирам дата от 25.11 натам, но нещо хич не ми се струва лесна задачата Sad
 Лека нощ девойки и с по-малко ритници, че ако са като моите не е лека Laughing

# 74
  • Мнения: 0
velvet`sky, какво ти изписа, ако наистина е такова положението трябва да лежиш, за да устискаш и на мен сега така ми казаха, но аз съм по-напред от теб, консултирай се и с друг лекар ако трябва и забрави за работата вече

Гинепрал 3х1, и ако до няколко дена имам пак контракции, го увеличаваме!

Общи условия

Активация на акаунт