Премахване на стрии?!!?

  • 33 893
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 817
След първата бременост ми ги махнаха с хим.пилинг.Правят се около 4-5 процедури и след това нямах и следа.Сега пак ще ходя.

# 16
  • Мнения: 182
Това за хим. пилинг е много интересно.Обясни моля те малко пове4е.

# 17
  • Мнения: 5 317
След първата бременост ми ги махнаха с хим.пилинг.Правят се около 4-5 процедури и след това нямах и следа.Сега пак ще ходя.

Каква беше цената на процедурите и заличиха ли ти се напълно стриите?

# 18
  • Мнения: 625
      Въобще не съм чевала за химически пилинг на стрии,кажи повече?!

# 19
  • Мнения: 730
След първата бременост ми ги махнаха с хим.пилинг.Правят се около 4-5 процедури и след това нямах и следа.Сега пак ще ходя.
Това за хим. пилинг е много интересно.Обясни моля те малко пове4е.


И аз не съм чувала нищо за този метод,ще сме ти много благодарни ако се включиш и дадеш малко повече инфо,всъщност всичко,което знаеш,чакамеееееееееее  bouquet

# 20
  • Ruse
  • Мнения: 390
Тази тема ме вълнува страшно много защото след като родих свалих страшно много изведнъж и елате ми вижте кра4ката-целите са на лилави иви4ки-УЖАС.Така 4е който каквото му е помогнал да казва 4е не се понасям

# 21
  • Мнения: 163
стрийте са ми болна тема мазала съм се с всякакви мазила но няма ефект. Кремовете имат ефект докато се мажеш но спреш ли след седмица всичко е както преди.
Чувала съм за лазера че не ги премахва а ги заличава до минимум едва забемижими
но незнам каде го има и колко струва. но е по добре от нищо
НАДЯВАм СЕ НЯКОЙ ДА ЗНАЕ НЕЩО ПОВЕчЕ ЗА ТОВА И ДА ДАДЕ ИНФО

# 22
  • Мнения: 817
Ами и друг път в подобни теми съм обяснявала подробно ,но  и сега ще кажа.
Процедурата се прави от доктор!Мястото което е засегнато от стрии предварително се обезболява.След това се нанася пилинга/използва се "изи пил"/въпреки ,че е обезболено има една доста силна и пареща болка.След известно време се намазва неутрализиращия крем.Мястото се увива с найлоново фолио ,което се държи около два дни след процедурата.После кожата на мястото със стриите се излющва и се образува нова.Поцедурите се правят веднъж в месеца и трябват няколко / колкото по стари са стриите толкова повече/ мойте бяха на две години и ми бяха достатъчни 5 процедури.Мястото по време и около два месеца след това не бива да се излага на слънце.А след това трябва да се използва висок фактор.
При мен лично изчезнаха , а ина мои близки които си го пхравиха след мен също.
Болката е доста силна както по време на процедурата така и след това / около два дни по-късно/ аз и за това събирам кораж сега пак да си направя.Цената също не е малка.Мойте участаци бяха много малки и ми излизаше по 300лв. на процедура.
Е това е май като цяло за процедурата.
Само да добавя пробвала съм и с микродермабразио/механ.пилинг/, лазер и ефект никакъв.

# 23
  • Мнения: 1 934
Къде си го правила.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828

 Shocked  Ти направо ме отказа, както ме е страх от болка ...

# 25

Общи условия

Активация на акаунт