Д-р Троянчев, Пловдив

  • 72 245
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 20
Кьде се намира кабинета му?Не сьм от Пловдив затова искам някькьв ориентир.Благодаря

# 16
  • Мнения: 4
гр.Пловдив ул. Абаджийска 23 тел. 0898474719 и 0888997474  www.4dbebe.com

# 17
  • Мнения: 805
Здравейте, аз също смятам да ходя при Троянчев, лекарката ме посъветва да ида на 4Д, но когато записвах часа при Троянчев , казах 4е искам ФМ като си мислех че ФМ и 4Д  са едно и също нещо ( съжалявам за некомпетентността си), но сега чета че са различни работи.. Та въпросът ми е щом като цената на ФМ е 80 лв, тогава колко струва 4Д ?? Не би ли трябвало 4Д да е по-скъпо от феталната??
Благодаря предварително на отзовалите се !

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Апаратурата на д-р Троянчев е 4Д.
ФМ е един по-подробен и обстоен преглед, на който се гледат подробно всички органи на бебчето. По принцип самия преглед е на 2д, а после просто се пуска 4Д-то за да се порадват родителите, но всичко си се вижда идеално и на 2д-то, просто при по-модерната апаратура е с по-добро качество.

# 19
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 0
С какво работно време е?

# 20
  • Мнения: 628
гр.Пловдив ул. Абаджийска 23 тел. 0898474719 и 0888997474  www.4dbebe.com
А д-р Троянчев прави ли БХС? newsm78

# 21
  • Мнения: 805
БХС е изследване от кръвна проба и се прави в лаборатория , но лекарят - в случая Трончев може да ти даде една бланка с данни, която ти изискват в генетичната лаборатория. Той обикновено праща във ВМИ-то на Васил Априлов.

# 22
  • Мнения: 628
БХС е изследване от кръвна проба и се прави в лаборатория , но лекарят - в случая Трончев може да ти даде една бланка с данни, която ти изискват в генетичната лаборатория. Той обикновено праща във ВМИ-то на Васил Априлов.
БХС-то е изследване на кръвна проба плюс ФМ, а бланката мога и сама да я сваля от сайта на Националната генетична лаборатория. Въпроса ми беше дали д-р Троянчев прави това изследване, тъй като кръвната проба не могат да ти я вземат в коя да е лаборатория, а само в акредитирана такава, защото се изисква специална обработка на взетата кръв в рамките на 30 мин. За частта с ФМ съм сигурна, че Троянчев може да ми я направи, но дали работи със специализирана лаборатория? Thinking

# 23
  • Мнения: 805
БХС-то е изследване на кръвна проба плюс ФМ, а бланката мога и сама да я сваля от сайта на Националната генетична лаборатория. Въпроса ми беше дали д-р Троянчев прави това изследване, тъй като кръвната проба не могат да ти я вземат в коя да е лаборатория, а само в акредитирана такава, защото се изисква специална обработка на взетата кръв в рамките на 30 мин. За частта с ФМ съм сигурна, че Троянчев може да ми я направи, но дали работи със специализирана лаборатория? Thinking

Никой лекар не прави изследвания! Има си лаборанти за тази цел - Не четеш внимателно! Писах ти че той праща в генетичната на ВМИ-то на Васил Априлов , но само след като вземеш бланката  от него! Няма такова нещо да си свалиш бланката от интернет- понеже той ти я попълва с резултатите от ФМ. И с нея (попълнената ) трябва да отидеш на другия ден -не по-късно за да няма разминаване. За какво ти е от интернет празна бланка?? Целта е да имаш стойностите за да могат те да сравнят. И няма такова нещо в рамките на 30 минути, тъй като пробите се пращат в София, дори и от частните лаборатории съм си правила - пак ги пращат в София с куриер. ФМ ти е 80лв + биохими4ния 60лв= излиза ти 140 лв.

# 24
  • Мнения: 628
И няма такова нещо в рамките на 30 минути, тъй като пробите се пращат в София, дори и от частните лаборатории съм си правила - пак ги пращат в София с куриер. ФМ ти е 80лв + биохими4ния 60лв= излиза ти 140 лв.
Хайде сега и ти чети внимателно - взема се венозна кръв, която в рамките на 30 мин. трябва да се обработи до серум, който серум вече се съхранява в лед (или хладилник) и до 24 часа с куриер се доставя в НГЛ. Именно това имах предвид като казах, че е нужна акредитирана лаборатория, която първично да обработи кръвта до серум, а е повече от ясно, че биохимичното изследване се прави само в София, в НГЛ ooooh!

Както и да е, получих нужната информация относно д-р Троянчев и няма да се занимавам с повече разяснения кой какво прочел и как го разбрал. Хубав ден! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 805
Е разбира се 4е те си го обработват по някакъв начин - нали затова те праща в генетична конкретна лаборатория , а не в случайна.
Моля, пак заповядай  Laughing

# 26
  • Мнения: 660
Здравейте,а д-р Троянчев изражда ли и къде ?

# 27
  • Мнения: 17
Здравейте,
препоръчаха ми д-р Троянчев,който преглежда и в Бургас.Моля майки,на които доктора проследява бременността,назначава изследвания и т.н. да споделят мнението си.Професионалист ли е,коректен ли е,обяснява ли ,въобще отзивите ви?
Знаете,че в Бъргас са кът гинеколозите.

Благодаря на отзовалите се Hug

# 28
  • Мнения: 18
Здравейте,няма да сбъркате ако изберете д-р Троянчев.Аз съм от Пловдив и двете си деца родих при него секцио.Всеки месец ходих да ми следи бременността ,но не работи със здравната каса.По каса друга лекарка ми пускаше изследвания и болнични.Ако с нещо друго мога да ви бъда полезна питайте. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 93
Здравейте,няма да сбъркате ако изберете д-р Троянчев.Аз съм от Пловдив и двете си деца родих при него секцио.Всеки месец ходих да ми следи бременността ,но не работи със здравната каса.По каса друга лекарка ми пускаше изследвания и болнични.Ако с нещо друго мога да ви бъда полезна питайте. Simple Smile

Здравейте,

А къде извършва ражданията д-р Троянчев? Също и как са цените?

Аз съм ходила на 2-ра и 3-та ФМ при него и съм доволна.

Благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт