Астрология-4 тема

  • 71 043
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 862
Елч  ето това си е обърквация Simple Smile Няма ли архиви някъде достоверни да кажат точната дата поне Simple Smile В болниците дали се пазят  newsm78   Успех с опитите за второто бебче  Praynig

На мен СЗ ми донесе нещо много приятно. Около седмица преди това започна да се усеща и в момента продължава Simple Smile Не знам дали има връзка с него или с Юпитер, който ми е в съвпад с асцендента  и прави много мили аспекти, или някоя друга планета, но нещата са уникално симпатични в момента. Надявам се да продължат  Praynig  До скоро Венерката ми беше силно разклатена от брутална квадратура със Сатурн и разпадът на този аспект съвпадна със СЗ  Sunglasses Не съм вярвала, че може толкова рЕзко да се почувствам отново добре  Crazy

# 16
  • Мнения: 122
Е, момичета, много се радвам, че така ви е подействало СЗ   Hug

I♥M♥V♥ моята Венерка в момента е заклещена с тази брутална квадратура от Сатурн и към края на ноември вече ще се разпадне.  Flutter А Юпитер тъкмо тръгва ретрограден и се отдалечава от АСЦ Crazy и чак догодина юли ще ми кацне в/у АСЦ...та ще има да почакам Rolling Eyes



А при мен  точно същата нощ по време на СЗ  сънувах странен сън, който тогава не разбирах, но сега се проясни значението му! Ще сменям работа Simple Smile Е, поне мнооооого искам да го направя...и до скоро нямах никаква идея, какво точно искам да работя...докато сега , няколко дена след съня се появи насока, и абсолютно знам коя точно  работа искам. Та  започвам да се  движа към тази цел устремено напред!  Mr. Green  А и вече имам два силни знака, които ми показват, че се движа в правилната посока относно тази работа  Sunglasses Така че, бих казала че СЗ отключи нещо , което много отдавна съм мислела и  искала да направя, но не знаех как....
СЗ бе подпомогнато явно и от друг аспект- тр.Уран който точно тогава кацна на К10 и направи точен съвпад с К10 Flutter

А...за малко да забравя... плюс това, точно същата вечер по време на СЗ бях на гости и приятелка в друг град. Много ядене, вкусен десерт ,всичко това подкрепено с бутилка червено вино...и малко преди да си тръгна, моята приятелка какво направи, как замахна с ръката, събори своята чаша с червено вино, което пък се изля върху мен...върху левия ми крак  Sick   Някой знае ли, дали това е хубаво /да се разлее червено вино/   или не? newsm78  Аз съм си суеверна и много внимавам за такива знаци.  Rolling Eyes  
Освен това минали месец се скъсах да чупя празни чаши от бяло вино. Счупих 5 броя, така че от сервиза остана само една. Това вече знам, че е на хубаво...счупена стъклена чаша, ама за червеното разлято  вино нищо не знам  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 122

куку-руку, и аз засега съм много доволна от затъмнението - точно тогава разбрах, че имам хашимото, което е било причина за спонтанния ми аборт миналата година. сега отново започваме опити за второ детенце и се надявам гадния сатурн в 5-тия ми дом да не дава повече забавяния и отлагания!

Стискам палци и успешни опити за второ бебче,  ЕлчPraynig  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 862
 Joy според мен разлят алкохол било то вино или бира е на "много добър купон сте си направили"  Crazy не се филмирай! Успех ти желая с новата работа! Юпитер още не е ретро  newsm78. При мен прави много красиви тригони с Уран 5 дом скорпион и Слънце 9 дом риби / е има и един грозен квадрат с Плутон в 4 дом  везни, но не мисля, че ми тежи особено/

куку-руку Уран от 2012 началото се разхожда в моя 10 дом. Направи съвпад с МЦ тогава, сега ми е в съвпад с натален Меркурий там. От както се намести в този дом, доста промени в моя живот настъпиха. Нова работа от която съм много доволна и ... някои други неща, но не съм много сигурна, че те са подпомогнати от този аспект /имам предвид развода/ но пък не се знае Simple Smile Важното е че донесе доста добри неща в живота ми, макар по много интересен и нестандартен начин Simple Smile Промяна и то много градивна промяна!

А пропуснах да кажа, че стелиумът и затъмнението при мен се формира в пети дом, като Слънцето и Луната направиха  тригон с наталния Марс в 9 и секстил със Сатурн в трети /дева/ и квадратура с Венера в осми дом / водолей/:)  Нямам идея какво да очаквам идните месеци, но със сигурност се чувствам много обнадеждена и съм супер позитивно настроена към всичко Smile

Последна редакция: ср, 06 ное 2013, 14:20 от I♥M♥V♥

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Ако някой знае къде да намеря в нета Астрология на любовта от Жан Спилър   bouquet
търся инфо за лунните и слънчеви затъмнения  newsm78

# 20
  • Мнения: 7 737

в очакване да свърши ретроградния Меркурий,
да кажа че някои от линковете не работят

# 21
  • София
  • Мнения: 3 860
Само да се запиша  Party

# 22
  • Мнения: 122
I♥M♥V♥  , при мен също тр Уран се мандахерца около 10-ти дом, вече няколко години. Преди година и половина пак ми беше кацнал в/у К10 и тогава рязко промених две неща: работа и местоживеене. По оста 4/10  . Изнесох се в друг град... и почнах съвсем нова работа и всичко стана много ненадейно, без много мислене...ей така, буквално за месец.  Shocked   Сега пак очаквам промени...градивни и ненадейни, типично по Урански...Mr. Green

С червеното вино не се филмирам , знам че значи нещо./ освен че сме си изкарали добре/  Crazy hahaha  ...кажете какво бе хора, ако някой знае  Crazy

Herzen, как ти действа ретро Меркурия? Нещо проблеми с техниките ли има?  Thinking Аз нещо не му усещам влиянието ... Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 3 860
При мене Уран е в първи дом и си се мандахерца от много време там, като цяло добри аспекти ми образува ама въобще не ги усещам, имам един сатурнов възврат който ми разказа играта последните години сега го чакам най накрая да се разкара че не се трае вече   Crazy то са едни квадрати и съвпади от планета на планета   #2gunfire

# 24
  • Мнения: 7 737
Herzen, как ти действа ретро Меркурия? Нещо проблеми с техниките ли има?  Thinking Аз нещо не му усещам влиянието ... Rolling Eyes

ще се местя и трябва да подписвам договор за наем
и всичко засега върви толкова куцо,
че ще си чакам 11ти и понеделник  Flutter

# 25
  • Мнения: 3 181

в очакване да свърши ретроградния Меркурий,
да кажа че някои от линковете не работят
Дам, нямах време и само копнах предишната първа страница.........все се надявах, че като имам Ретро Мерк в натала, в период на  ретро Мерка няма да има подобни проблеми Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 1 687
и аз в кюпа с асц рак и юпитер на асц в момента Laughing
I♥M♥V♥, да има някаква напълняване при теб?
аз от 3 месеца се мъча да си сваля най-после натрупаните от бременността 100 кила и сега като си помисля, че юпитер ми е на асц и се очаква напълняване, и лошо ми става Laughing Laughing Laughing

# 27
  • Мнения: 7 737

на Луна във воден знак не мога да се спра да ям  Rolling Eyes
и после телетата били лакомото дупе  Mr. Green


Цитат
Ретроградният Меркурий от 21 октомври до 10 ноември е в знака Скорпион, което е възможно най-дълбокото потъване на бога с крилатите сандали – чак до долната земя. Той ще ни донесе послания от позабравени емоционални пластове на съществото ни, ще поразбута душевните болежки, ще ни срещне с нашите сенчести части.
Недоразуменията в комуникацията ще създават драматични ситуации на интрига, манипулация, огорчение, и на моменти много по-смислено ще бъде да замълчим, отколкото да излеем обърканите си мисли.

# 28
  • Мнения: 1 862
и аз в кюпа с асц рак и юпитер на асц в момента Laughing
I♥M♥V♥, да има някаква напълняване при теб?
аз от 3 месеца се мъча да си сваля най-после натрупаните от бременността 100 кила и сега като си помисля, че юпитер ми е на асц и се очаква напълняване, и лошо ми става Laughing Laughing Laughing

Eлч  , моя натален юпитер е в първи дом принципно от това би следвало да съм по-едричка, но няма такова нещо. Нито сега, нито преди 12 години съм имала проблеми с теглото, при заигравката му над първи дом.  Съвсем в друг период ми беше драстичното напълняване, съпроводено с хормонален дисбаланс и стрес. Принципно гледам да внимавам с храната.  Успех ти желая с килцата, но нали планираш бебе Simple Smile май не е много редно да минаваш на драстични диети  Wink

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158

Цитат
Ретроградният Меркурий от 21 октомври до 10 ноември е в знака Скорпион, което е възможно най-дълбокото потъване на бога с крилатите сандали – чак до долната земя. Той ще ни донесе послания от позабравени емоционални пластове на съществото ни, ще поразбута душевните болежки, ще ни срещне с нашите сенчести части.
Недоразуменията в комуникацията ще създават драматични ситуации на интрига, манипулация, огорчение, и на моменти много по-смислено ще бъде да замълчим, отколкото да излеем обърканите си мисли.

Какво да кажа аз Риба с асцендент Скорпион / в момента в 12 дом ми шарят Слънце, Сатурн , северен възел..., кани се и Меркурий да се присъедини към тях / и рождена луна в Рак
Тресат ме едни емоционални състояния напред назад ......  ooooh! Всъщност гледам само напред но май се налага да изчиствам и неща останали от преди
Като се замисля че Сатурн ще шета поне 2 години в 12 дом по голямата част в Скорпион а след това в Стрелец не знам какво да чакам и мисля  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт