Астрология-4 тема

  • 71 209
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 56
 здравейте моми4ета и аз ви 4ета от доста време . Много ви моля ако може да разгледате и моята карта искам да нау4а малко пове4е за себе си . Предварително Ви благодаря . Най ве4е бих искала да знам дали ще имаме деца със съпруга ми

# 661
  • Мнения: 56
 Моми4ета помагайте оказа се 4е незнам как да прека4а файла Sad

# 662
  • Мнения: 802
Доколкото знам трябва да се направи синастрия, само по твоята карта не може да се каже дали точно с този човек ще имаш деца. На мен са ми давали съвети момичетата тук,но ако искаш подробен хороскоп и  детайлно разглеждане на картата ти, отиди при професионален астролог.

# 663
  • Мнения: 56
Ходих не е до парите платих си  просто мисля 4е моми4етата тук са много компентентни а професионалните астролози в поне мен ме притупаха едната ми взе 80 а другата 50 лева

# 664
  • Мнения: 2 265
Пусни карта и синастрия.

# 665
  • Мнения: 56
слънце луна опитах се не  незнам защо не успях нещо не правя както трябва опитах се да прека4а рождената си карта но не ми е ясно как става този номер с прека4ането никъде не видях опция Sad

# 666
  • Мнения: 2 265
Влизаш в аstro.com, въвеждаш данните и после слагаш линк тук, или копираш адреса на снимката и използваш "вмъкни изображение"

# 667
  • Мнения: 56
 благодаря ти

Последна редакция: пн, 28 юли 2014, 16:35 от miss kapriss

# 668
  • Мнения: 3 181
Доколкото знам трябва да се направи синастрия, само по твоята карта не може да се каже дали точно с този човек ще имаш деца. На мен са ми давали съвети момичетата тук,но ако искаш подробен хороскоп и  детайлно разглеждане на картата ти, отиди при професионален астролог.

Не веднъж сме го коментирали, не е нужна синастрия в случая, от наталната карта се вижда ще има ли деца, дори колко, възможно е да се определеи и пола им, дори и талантите им  Winkпрофесионалистите го умеят

# 669
  • Мнения: 802
Доколкото знам трябва да се направи синастрия, само по твоята карта не може да се каже дали точно с този човек ще имаш деца. На мен са ми давали съвети момичетата тук,но ако искаш подробен хороскоп и  детайлно разглеждане на картата ти, отиди при професионален астролог.

Не веднъж сме го коментирали, не е нужна синастрия в случая, от наталната карта се вижда ще има ли деца, дори колко, възможно е да се определеи и пола им, дори и талантите им  Winkпрофесионалистите го умеят

Да,знам,но тя пита ще има ли деца от конкретния човек, не по принцип. Може да съм се объркала.

# 670
  • Мнения: 3 181
Ок, разбрах.
Може пак да не се усложнява със синастрия, имам предвид, по нейния натал, може да се види кога ще има деца и колко, какъв ще е бащата на децата, и дали човека, за който пита отговаря на зададените условия....но синастрията дава сигурно най-точно инфо, предполагам

# 671
  • Мнения: 56
Моми4ета моля ви помогнете ми изкажете мнение само по въпроса ще имам ли деца това е което ме интересува дали защото това невидение ме побърква а друго е като си знам 4овек свиква с мисълта

# 672
  • Мнения: 2 265

Картата която си пуснала е за 11 август 2015  newsm78 . Трябва да е с твоята рождена дата и час.

# 673
  • Мнения: 56
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?btyp=w2at;rs=3;cid=6whfileoGL … nhor=1&nho2=1  ето я правилната карта , ще се радвам ако изкажете менения за нея

# 674
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Момичета, можете ли да ми кажете нещо най-общо за тази карта:



Благодаря ви от сърце предварително  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт