Астрология-4 тема

  • 71 062
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 265
Lailah, аз бих ти видяла картата. а при такива случаи, ако в картата на мъжа има шанс за деца кое надделява?

ние с мм имаме подобен казус - ако приемем, че аз имам индикации за повече деца, при него има индикации за малко. кое е меродавното?

Тези индикации, които тук разглеждаме не са ли за фертилност, а не за брой деца ? Една жена може и да е много фертилна, а пък да няма никакви деца. Това е личен избор.

По въпроса за децата не знам доколко е възможно преодоляването. Да има начини в днешно време, но аз приемам че нещата се развиват успоредно, т.е. и проблема и ако има решение би трябвало да се видят в картата. Моята карта не е никак фертилна, аз деца по естествен път не мога да имам, оказа се и че на бившия ми мъж, с който дълги години опитвахме не е фертилна. Много лоша комбинация според мен  Crazy някой ако е любопитен ще постна карти Simple Smile

Значи трябва да разгледаме здравето на човек, 6-ти дом, господаря му, Меркурий като естествен управител, също така и Уран за инвитро, 8-ми дом и неговият управител за протичане на самата бременност, ако се стигне до такава.

# 721
  • София
  • Мнения: 3 860
Ето ми я картата. Само да ви кажа че драМата с часа на раждане не съм я разрешила още, 4 ректрификации и 4 различни часове та не знам на кое да вярвам  Rolling Eyes Ако някой му се играе да се занимава ще му пиша на лични  Mr. Green То ясно че ще търся още едно мнение за потвърждение  Rolling Eyes
Но в общи линии по картата, първи и пети дом не фертилни, управителя на 5 в 12 дом квадрат с Юпитер... Управителя на 1 съвпад с МЦ в Стрелец в хубави аспекти с Венера и Луна та това малко смекчава нещата Simple Smile
Точката на децата ми попада в 1 дом съвпада с меркурий и Венера (това не е много сигурно заради часа на раждане  Rolling Eyes ). Тука използваме whole signs система за домовете затова се променя мястото на меркурийй и Венера. Та нещата си остават същите само по домове са по положителни, защото май 12 дом е най-неблагоприятен за деца  Rolling Eyes
Значи трябва да разгледаме здравето на човек, 6-ти дом, господаря му, Меркурий като естествен управител, също така и Уран за инвитро, 8-ми дом и неговият управител за протичане на самата бременност, ако се стигне до такава.
Аз не съм се задълбочавала толкова, започнах да се интересувам от астрология след като се разделихме и вече бебетата не ми бяха приоритет  Mr. Green Сега като повдигнахте темата се зачетох и замислих  Mr. Green
6-ти дом в рак с управител на трон. 8 дом е претоварен с тежки планети и аспекти и управителя му е в 12 дом. Уран според мен ми е добре позициониран и аспектиран  Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 7 744
а при транзитния юпитер върху луната помниш ли как е било?

# 723
  • Мнения: 56
слънце луна моя 8 дом е празен това ли е при4ината при нас инвитро процедурите да не са успешни  а в 5 дом имам Плутон и уран

# 724
  • София
  • Мнения: 3 860
а при транзитния юпитер върху луната помниш ли как е било?
Това е било преди около месец началото на юли, нищо запомнящо и хубаво не ми се е случило ...

# 725
  • София
  • Мнения: 3 860
А между другото си мислех тези дни, че въпреки че нямам много планети във вода - само луна и юпитер действам понякога като човек с много вода в картата. Това се случва последните години, явно почвам да отработвам опозицията слънце-луна и луната наделява, и може би многото планети в 8 дом също оказват влияние, понякога проявявам доста скорпионски черти... Мислите ли че има логика в това или не съм на прав път  newsm78

# 726
  • Мнения: 3 181
На прав път си, планетите във водните домове си оказват влияние, и компенсират липсата на планети във водни знаци
Аз например нямам планети в земни знаци, но в 10 дом/ дома на Козирога/ ми е целия стелиум, т.е. това компенсира липсата на планети в земни знаци.

# 727
  • София
  • Мнения: 3 860
Усещам го просто, при мен се получава превес на въздух и вода  Whistling които не си подхождат с козирога, сега като почнах да ги виждам и осъзнавам нещата ми става доста по-лесно и ставам един козирог под прикритие  Mr. Green

# 728
  • Мнения: 2 265
Lailah, права си, стелиума в 8ми действа така, а ти имаш и още 2 планети в 12-ти, а слънцето ти е в съвпад с К12. Това, което липсва в картата ти е земя.

6-ти дом в рак с управител на трон. 8 дом е претоварен с тежки планети и аспекти и управителя му е в 12 дом. Уран според мен ми е добре позициониран и аспектиран  Rolling Eyes

Луната е на трон, но виж как е аспектирана. Това показва някакви трудности с дейностите по 6-ти дом (здраве, ежедневие и т.н.).
8-ми наистина е пълен с тежки планети, както древните астролози биха казали "малефици", но по-лошото тук са аспектите им, особено на Плутон и Сатурн към Луната.
Впрочем Слънцето ти има влияние от Телец, защото е във вторият декан на Козирог. А Асцендента ти се влия и от Меркурий/Близнаци.

# 729
  • София
  • Мнения: 3 860
Слънцелуна то при мен и Слънцето и Луната са зле аспектирани, но поне луната е на трон, та малко по-добре се чувства, това слънце на върха на 12 дом много прегоряло, поне според мен като наблягам на луната  от Т квадратите малко по-лесно ми се случват нещата, пак е драматично Rolling Eyes
А тази липса на земя в моя случай как мога да компенсирам  Rolling Eyes

# 730
  • Мнения: 1 687
Lailah, аз бих ти видяла картата. а при такива случаи, ако в картата на мъжа има шанс за деца кое надделява?

ние с мм имаме подобен казус - ако приемем, че аз имам индикации за повече деца, при него има индикации за малко. кое е меродавното?

Тези индикации, които тук разглеждаме не са ли за фертилност, а не за брой деца ? Една жена може и да е много фертилна, а пък да няма никакви деца. Това е личен избор.

СлънцеЛуна, зададох такъв въпрос, защото давах пример с моята и на мм карти, а очевидно не мога да твърдя, че нямам деца Simple Smile
но ми се е случвало да попадна на много фертилна карта на жена с мъж, в чиято карта няма индикации за деца или има индикации за големи трудности с това. и вече 8 години, откакто правят опити и нямат деца.

# 731
  • София
  • Мнения: 3 860
На лични, който е любопитен ще пратя и неговата карта... Просто при нас не ставаше и това е, все едно нещо все пречеше....

# 732
  • русе
  • Мнения: 643
Случайно се зачетах в темичката и много ми харесва ,но да питам човек като не си знае часът на раждане какво се пише и има ли начин някъде да бъде проверено в колко часа е роден човек /това ако майката е забравила/

# 733
  • Мнения: 802
Случайно се зачетах в темичката и много ми харесва ,но да питам човек като не си знае часът на раждане какво се пише и има ли начин някъде да бъде проверено в колко часа е роден човек /това ако майката е забравила/

да, в общината, но не вярвай на 100%, защото едно време кой знае как са ги вписавали часовете, но поне може да разбереш приблизителния час, а астроложката го изчислява с точност до минута  Peace

# 734
  • русе
  • Мнения: 643
благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт