Търся книги на Анди Андрюс - Търся книги в електронен вариант

  • 7 166
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 134
Здравейте,
Нека всички, които са чели тези страхотни книги наисани по завладяваш начин да споделят мнение и най - вече, от къде могат да се намерят безплатно в електронен вариант.
Много искам да допрочета поредицата....Хайде помагайте:)
 Hug Hug Hug

Ще се радвам да споделите и други заглавия на книги в подобен жанр и сайтове за намирането им безплатно.

http://lejerno.bg/2011/09/27/%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D1%80%D1%8A%D1%8 … 0%BD%D0%B3%D1%81/

Последна редакция: вт, 05 ное 2013, 15:36 от *Tetida*

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 13 500
В спиралата и в майлбукса има негови книги.

# 2
  • Мнения: 134
Много благодаря Деси, но в спиралата не мога да ги сваля, има някакъв проблем. Може ли линк към другият сайт, който си споменала. Много се запалих по неговите книги. Написани са по много увекателен начин и има много поуки, които можем да си извадим от тях:)  bouquet Hug

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 13 500
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=743435.0
в тази тема е обяснено как може да си инсталираш майлбукс, ако нямаш желание за това, аз мога да поискам качените книги на Анди Андрюс и да ти ги изпратя, когато ги получа.

# 4
  • Мнения: 134
Изключително ти благодаря. Ще опитам да се регистрирам ако не успея чак тогава може да направим това упражнение с прехвърлянето Simple Smile
  bouquet Hug  love001
Дано да се сдобия с тях, че нямам търение да ги започна:)  261uu

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 13 500
По принцип момичетата са активни, почти няма забавяне на изпращането, ако не успееш пиши.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 178
Аз съм чела Проницателят, силно се впечатлих. Още я пазя на компютъра.

# 7
  • Мнения: 134
 Деска, Опитах и не мога да я инсталирам.  Rolling Eyes не ми се искаше да те затруднявам, но компютърът не ми позволява да я инсталирам, защото нямам инсталирана актуална версия на  MS NET Framework 3.5 SP1.

hmhm Точно тази книга заинтригува интереса ми. Уникална е и винаги би помогнала в труден момент с някой от съветите а и аз на няколко пъти откривах себе си в сюжетите с героите:)

Последна редакция: чт, 07 ное 2013, 12:54 от *Tetida*

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 13 500
*Tetida*, няма никакъв проблем за мен. Има качена само "Проницателят", а от поста ти подразбирам че си я чела, нали така? Ще видя дали някъде другаде я има качена, а може и направо в онази тема да попиташ, защото може някой да има негови книги в ел.вариант.

# 9
  • Мнения: 134
Аз не съм уточнила. Проницатеят съм я чела и търся всички други негови книги.Много благодаря ще попитам:)
 Hug Hug Hug  bouquet babydust7
Много си отзивчива  smile3525

# 10
  • Мнения: 275
Деска, Опитах и не мога да я инсталирам.  Rolling Eyes не ми се искаше да те затруднявам, но компютърът не ми позволява да я инсталирам, защото нямам инсталирана актуална версия на  MS NET Framework 3.5 SP1.

hmhm Точно тази книга заинтригува интереса ми. Уникална е и винаги би помогнала в труден момент с някой от съветите а и аз на няколко пъти откривах себе си в сюжетите с героите:)

Здравей, *Tetida*, можеш да я изтеглиш от тук: http://softvisia.com/download.php?view.734
и да я инсталираш, независимо че имаш по-висока версия на програмата.

Успех... Simple Smile

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 13 500
ventcis, майлбукса не й върши работа, защото там има качена само "Проницателят"

# 12
  • Мнения: 275
ventcis, майлбукса не й върши работа, защото там има качена само "Проницателят"

Мда... в случая не й върши работа, но в бъдеще...  Simple Smile

  

# 13

Общи условия

Активация на акаунт